Aktywne Wpisy

piotrek_18_89 +11
#dzieci #szkola #rodzicielstwo
Chciałem zaprosić do dyskusji na temat samodzielnego chodzenia do szkoły dzieci.
Dla namalowania tła przedstawię swoją sytuację. Mieszkam w średniej wielkości mieści, szkołę widzę z okna mieszkania. Żona pracuje zdalnie z domu.
Zacząłem
Chciałem zaprosić do dyskusji na temat samodzielnego chodzenia do szkoły dzieci.
Dla namalowania tła przedstawię swoją sytuację. Mieszkam w średniej wielkości mieści, szkołę widzę z okna mieszkania. Żona pracuje zdalnie z domu.
Zacząłem

SzubiDubiDu +135
Bezczelna autopromocja ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Jestem fanem starego kina azjatyckiego. Lata 80-te i 90-te to jest klimat, który dobrze czuję. Zwłaszcza filmy z Japonii i HongKongu, które dla mnie mają to coś. Dla mnie mają taką magię świata, który już przestał istnieć. Wszystko jest analogowe, nikt nie ma komórki przy dupie, do tego wszyscy cały czas palą xD ale mam wrażenie, że dawniej palenie papierosów było zajęciem z nudów. "Ano wyjdę
Jestem fanem starego kina azjatyckiego. Lata 80-te i 90-te to jest klimat, który dobrze czuję. Zwłaszcza filmy z Japonii i HongKongu, które dla mnie mają to coś. Dla mnie mają taką magię świata, który już przestał istnieć. Wszystko jest analogowe, nikt nie ma komórki przy dupie, do tego wszyscy cały czas palą xD ale mam wrażenie, że dawniej palenie papierosów było zajęciem z nudów. "Ano wyjdę
źródło: sonatine04-768x404
Pobierz




9 maja w Moskwie... zastanówmy się przez moment, gdzie synek tej pani mógł zaginąć, będąc w kacapskiej armii? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: 1000077733
PobierzNo stąd, że trzyma zdjecie swojego syna, który też zginął na wojnie. TO jest wartością, wojna. Jak patrzysz na ruska
(Dużo miłości dla
PS. To nie rosyjska propaganda. Oni w ten sposób "mysla"
Posłuchaj tych matek, one z jednej strony są smutne, że syn czy mąż zginęli, a z drugiej czują wielką dumę, przewyższająca ten smutek.
Z kolei matki dezerterów spotykają się z ostracyzmem. Wytresowane społeczeństwo.
@galicjanin: ja tam FAS nie widzę, ale znawcom też nie jestem.