Bądź mną.

Powiedz iż masz w dupie #rosja i #ukraina, a jedyne co cie interesuje w tej #wojna, to aby jej efekt był jak najlepszy dla mnie i moich bliskich, a wiec pośrednio Polski, #!$%@? z tym co się stanie z tymi państwami.

Zostań nazwany konfiarzem xD toć przecież krul oszołom korwin by się zaczął jąkać jeszcze bardziej jakby moje poglądy usłyszał na niektóre tematy xd
Chciałbym zachęcić Ukraińców w Polsce, żeby zaczęli wreszcie wyrażać głośno swoje myśli o tym, jak ich rząd niesprawiedliwie traktuje Polskę.

Wiem - kotłuje się to w was od miesięcy, ten słuszny gniew na swoje elity o to, jak niewdzięczną i roszczeniową postawę przyjął wobec kraju, który przyjął was z otwartymi ramionami i łoży na was 2% wszystkich swoich pieniędzy. "To niegodziwość" - myślicie sobie, słusznie zresztą. Dlatego pokażcie że nie podoba wam
Czemu tak bardzo boicie się szkolenia wojskowego, które potrwa kilka miesięcy czy nawet rok? Przecież to może być fajna przygoda, a przy okazji można się czegoś nauczyć.
Dzisiejsze wojsko to już nie jest to co kiedyś, że kręcenie wora, znęcanie się nad innymi itp.

Jakby Polskę zaatakowała rosja to co byście zrobili? Myślicie, że inne państwa by was chętnie przygarnęły? Nawet nie zdążyli byście uciec za granicę, bo wszystkie przejścia zostałyby zamknięte.
@aruel89 po pierwsze ruscy nie zaatakują nato, a po drugie #!$%@?ę te ćwiczenia bo nie jestem niewolnikiem. Nauczyć to tam się możesz ewentualnie być wkładką mięsną do okopu bo faktyczną robotę na wojnie robią zawodowcy a nie poborowi. Jakbyśmy żyli w państwie, które troszczy się o dobro obywateli, to chętnych do służby zawodowej było by tylu że nie trzeba by było organizować łapanki. A że rządzi nami taka żydokomuna jak teraz to
@MlCHAU: balonik kontrofensywy pompowany przez idiotów i trole z kijowa dość spektakularnie pękł i nie jest tak ze leopardy wjeżdżają na Krym z przystankiem na siku. Brak przewagi w powietrzu powoduje ze to bardziej wojna pozycyjna niż ofensywa. Ukraińcy prą do przodu ale jak będą szli takim tempem jak teraz to nie ma szans na odbijanie Krymu czy nawet przecięcie korytarza lądowego na Krym. Moze będzie jakiś game changer i się