@BiasedMonkey: Zbyteczna fatyga. Lamerowi po prostu styki się zwarły na widok nagrania i w desperackim odruchu wyskoczył z tym swoim "Źródło podaj", bo a nuż wyjdzie ruski fake. Niestety jego nadzieje, jak widać okazały się płonne. Teraz jak mu to źródło podałeś, to się nawet nie odezwie i z resztą ukrobotów będą udawać, że temat nie istnieje( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jest na wykopie jakiś tag na którym można dowiedzieć się rzetelnych informacji na temat wojny, bez ruskiej czy ukraińskiej propagandy?

Na tt codziennie pełno filmów ze zniszczonym zachodnim sprzętem a tutaj czytam, że ofensywa idzie gładko a ruskie lancety czy tam inne drony to gówno które nic nie potrafi zniszczyć.

Wszędzie sprzeczne informacje XD

#ukraina #wojna
Bardzo dobra i wazna rozmowa Lachowskiego z Bartosiakiem. Nie chce spoilowac ale dla niektorych moze to byc orzezwiajacy kubel zimnej wody na glowe.


@nn-borg: Jak już wrzucasz godzinne nagranie człowieka znanego z rozwlekłego stylu wypowiedzi czy wręcz wodolejstwa i zachęcasz do jego obejrzenia, to byś chociaż w dwóch zdaniach napisał, co tam jest takiego istotnego i przełomowego.
POPIS - ruskie onuce.

Tusk: należy oddać hołd żołnierzom Armii Czerwonej
Lider Platformy Obywatelskiej Donald Tusk uważa, że w przygotowywanej uchwale Sejmu z okazji 60. rocznicy zakończenia II wojny światowej, powinien znaleźć się zapis oddający hołd poległym na polskich ziemiach żołnierzom Armii Czerwonej.

Jarosław Kaczyński do przyjaciół Rosjan

Na dzisiejszej konferencji prasowej komitet kandydata na prezydenta Jarosława Kaczyńskiego opublikował film, w którym prezes PiS zwraca się "do przyjaciół Rosjan"

Zapraszam do znaleziska:
Pobierz TheLostVikings - POPIS - ruskie onuce.

Tusk: należy oddać hołd żołnierzom Armii Czer...
źródło: z7859567AMP,Jaroslaw-Kaczynski-w-oredziu-do-Rosjan
TheLostVikings - POPIS - ruskie onuce.

Tusk: należy oddać hołd żołnierzom Armii Czer...
#ukraina #rosja #wojna
Ta wojna na Ukrainie z punktu widzenia rosji nie ma raczej dalszego sensu. Ziem, które zagarnęli rosjanie na 100% nie uda im się obronić. No poczekajmy jeszcze chwile, ale wszystko na to wskazuje, że Ukraincy posuwają się naprzód, a rosjanie będą tracić ludzi w bezsensownej obronie, a wyników brak, bo na wojnie zawsze łatwiej jest atakować niż się obronić w okrążeniu.

Ta propaganda, że Ukrainie kończy się wsparcie Zachodu,