#wladza #pis #orlen

c--j wam w dupę pisowcy, peowcy, chołownie, skarbówko i policjo.

yebać was zawsze i wszędzie.
jeszcze będzie pięknie ❤️????
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#dinozaury #marzenia #sen #wladza chciałabym wyhodować setki t-rexow, tak by były mi posłuszne i wykonywały moje polecenia. Podbiła bym Europę, nakazała Chadom mi usługiwać a wszystkich którzy mnie wkurzali zadawać straszliwe tortury ( ͡° ͜ʖ ͡°) a wy jakie macie marzenia
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@darkmen2905: tak samo jak złota klatka dla osób które zarabiają dużo taki samo tutaj widać kartonowa klatkę w której podjęcia pracy jest zupełnie niepłacalne. Za zrezygnowanie z pracy tam jest dodatkowy zasiłek. W przypadku podjęcia pracy zasiłek przepada, a wypłaty wcale dużo więcej nie będzie a do tego 160h + dojazdy poza domem + koszty ( bilety, itp)
  • Odpowiedz
#koronawirus #pis #wladza #obostrzenia #tvpis #covid19

Czemu tak szybko ściągnięto obostrzenia?
Nie zrozumcie Cię mnie źle, cieszę się że otworzono tak wiele.
Zastanawiam się tylko czemu 3tygodnie temu było ponad 20k chorych dziennie a nagle wszystko ładnie spadło i otwieramy ekspresowo co się da.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@balbezaur: no dokladnie, pogoda. Bite regularnie rekordy szczepien i podawanie po poltora miliona dawek tygodniowo nie miały z tym nic a nic wspolnego. Sloneczna, piekna wiosna nsm to dała.
  • Odpowiedz