• 0
Pogięło ich że 5% biorą, niemożliwe żeby tyle było. Co do konta to nie wiem, mam przekorzystne dla młodych 0%, tak jest oficjalnie napisane ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie ma mnie w domu żebym mógł sprawdzić w papierach
  • Odpowiedz
@TrefliS: w kazdym banku normalny spread jest wysoki. trzeba zakladac konto walutowe i wymieniac w ich kantorze internetowym zeby bylo korzystnie
  • Odpowiedz
Mam parę złotych luźnych w portfelu i wymyśliłem, żeby kupić sobie np. 1000 USD po 3.50 poczekać tydzień/ dwa/pięć/ rok aż zdrożeje do 3.60 i sprzedać to. Miałbym z tego 100 zł na czysto. Jak taki deal zrobić internetowo, żeby na opłaty nie wydać więcej niż zarobię z tak wymyślonej transakcji? Potem to się jakoś rozlicza czy coś ? Ma sens taka transakcja? Inwestycja? Jakieś alternatywy? Najlepiej żeby to było w miarę
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mam z 20€ w monetach ale w każdym kantorze pitolą, że wezmą ale nie po kursie. Nie znam w sumie nikogo kto by mi to wymienił na papier. Jakieś propozycje co z tym zrobić?

#waluty #kantor może #revolut #euro
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dostając wypłatę w euro, zastanawiam się, czy nie opłacało by się używać revoluta jako kantoru na PLN. Jednak przyznam szczerze, troche niekomfortowo czułbym się wysyłając tam duże sumy.

Revolut to firma z Londynu z tego co wiem, ale bankowym funduszem gwarancyjnym nie jest objęta. Ma ktoś z Was doświadczenia w przesłynianiu większych kwot na revuluta? Jak wrażenia?

#revolut #waluty #kantor #januszebiznesu #programista15k

Ile wysyłałeś najwięcej na swoje konto na Revolut?

  • 100 zł lub mniej 5.4% (6)
  • powyżej 100 PLN 9.0% (10)
  • powyżej 500 PLN 5.4% (6)
  • powyżej 1000 PLN 12.6% (14)
  • powyżej 2000 PLN 14.4% (16)
  • powyżej 5000 PLN 9.9% (11)
  • powyżej 10 000 PLN 9.9% (11)
  • powyżej 20 000 PLN 3.6% (4)
  • powyżej 50 000 PLN 3.6% (4)
  • powyżej 100 000 PLN 26.1% (29)

Oddanych głosów: 111

  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kuzio997: Dobry wieczór, w przypadku CZK, HRK i HUF nie można wpłacić oraz wypłacić gotówki w oddziale PKO BP. Oczywiście wypłata w tych walutach możliwa jest z bankomatów zagranicznych.
  • Odpowiedz
@koearn_wannabe: tak, będziesz miał przewalutowanie po takim sobie kursie. Sam mieszkam w #uk, jestem teraz na wakacjach w Polsce dwa tygodnie. Place normalnie angielskimi kartami

Jeżeli wyrobisz sobie walutową to może wyjść tak że opłata za wydanie karty i za utrzymanie wyjdzie podobnie jak różnica w kursie przy przewalutowaniu

Jeżeli to jednorazowy wyjazd, a nie zamierzasz tam żyć czy zostać na stałe, albo regularnie wyjeżdżać po parę
  • Odpowiedz