Mam obecnie konto w ING i wygodnie jest mi założyć tam konto, ale może gdzieś są lepsze warunki:
1,5 EUR miesięcznie za używanie karty
3% od każdej transakcji kartą
opłata 40 PLN przy przewalutowaniu
#bank #
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
71

Euro od samego początku było projektem politycznym. Stało się narzędziem pędzącej integracji europ. Problem w tym, że jest narzędziem niedoskonałym, szwankującym, a dalsze posługiwanie się nim w stary sposób może wyrządzić Wspólnocie Europejskiej więcej szkody, niż pożytku – przekonuje prof. Mody
z6
Po abdykacji cesarza Akihito, rozpoczęła się nowa era w Japonii -Reiwa. Czy nowa waluta "Rin" zastąpi dotychczasową walutę, która jest Jen?
z3

Jedna z najstarszych giełd – Londyńska Giełda Papierów Wartościowych rozważa zastosowanie technologii blockchain do emisji akcji i ulepszenia procesu rozliczeń transakcji. Dyrektor giełdy jest zaskakująco otwarty na nową technologię, która przyspieszy proces cyfryzacji i poprawi bezpieczeństwo.
zKomentarz usunięty przez autora
2

Dolar i ropa
z14

Wspaniały pokaz jak działa waluta Euro i w jakiej jesteśmy sytuacji względem Niemiec.Wyjaśnione łopatologicznie że nawet najgłupsze wykopki ogarną :)
zKomentarz usunięty przez moderatora
źródło: comment_FdJXvUZp9sXH04ZYDQyZ15SJTdPkQHm2.jpg
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
#kiciochpyta #bankowosc #banki #waluty #pieniadze