@Patanou: Odpowiedziałbym nie, ale czas pokazuje iż może zdarzyć się tak naprawdę wszystko. Może Stany Zjednoczone same nie byłby do tego skłonne, ale głównym problemem tu jest Izrael który jak to się kiedyś ładnie mówiło za bardzo się wozi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kolejny Big win for Iran ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PILNE: SZEF CYBERBEZPIECZEŃSTWA MOSADU I JEGO ZESPÓŁ 12 ELITARNYCH HAKERÓW ZOSTALI WYELIMINOWANI PO TYM, JAK IRAN ZWRÓCIŁ PRZECIWKO IM SWÓJ SYSTEM

Iran zhakował jednostkę cyberwojny Mossadu, obracając przeciwko nim swoje systemy. Szef cyberbezpieczeństwa Mossadu i cały jego zespół 12 elitarnych hakerów zostali wyeliminowani w precyzyjnym ataku, którego celem były skradzione dane.

To druzgocący cios dla izraelskiego wywiadu cyfrowego. Reżim traci rozum. Tchórzliwe Stany Zjednoczone są bezsilne,
hansschrodinger - Kolejny Big win for Iran ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PILNE: SZEF CYBERBEZPIECZEŃSTW...

źródło: HFhaQWSaEAA9Csj

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ciekawe jak te negocjacje się zakończą.. Iran tą jedną cieśniną trzyma USA za jaja. Trump chce tam władować NATO bo wie, że Iran nie jest taki słaby jak to ciągle powtarza i szkoda mu tracić tylko jego statki i narażać wyłącznie Amerykanów. Nie sądzę, że po tylu stratach Iran odpuści opłatę za przepłynięcie, chyba, że jakaś inna forma rekompensaty wchodzi w grę. Trump może grozić zniszczeniem wszystkich elektrowni i mostów, tylko Iran
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nilmerg: Problem jest taki, że USA może nawet obstawić całą cieśninę, ale nikt nie zaryzykuje, że statek może zostać trafiony przez kogoś z granatnikiem lub drona. Nawet jeśli będzie na to 0.5% szans to co dwa dni jeden statek zostanie trafiony
  • Odpowiedz
@nilmerg: problemem usa nie jest to ze nie sa w stanie pokonac Iranu tylko koszt prowadzenia tej wojny jest zbyt wysoki zeby zrobic to efektywnie nie wplywajac na gospodarke usa i obywateli dlatego trump chce wciagnac w to nato. On ma w powazaniu los innych krajow bo inne kraje nie sa jego i jego partii elektoratem i traktuje wszystkich jak biorcow. Natomiast Europa o tym tez wie, wiec nie przewiduje
  • Odpowiedz