@Jestem_robotem123: tak ja otworzyli że dalej z obsranymi gaciami wołają NATO żeby pilnowało cieśniny. Fakty są takie że nawet upadły Iran walilby po tankowcach aż miło, pomarańczowy obskoczyl kompromitację i ma ciężki orzech do zagryzienia żeby jakoś wyjść z konfliktu z twarzą
  • Odpowiedz
3 bandyckie kraje - USA, Izrael i Iran.... Niech się tłuką do woli, Trump ma jeszcze 2,5 roku kadencji, przez ten czas niech zostanie uwiązany w Iranie do czasu aż władzę przejmą demokraci i będzie święty spokój - to jest dla całego świata zbawienie takie samo jak utknięcie Putinowskiej Rosji na Ukrainie - są zajęci i nie trują dupę innym ¯\(ツ)/¯

Nobody can change my mind.

#iran #usa
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NaczelnyWoody: Ty nie zdajesz sobie sprawy z tego że oni się będą tłuc za twoje piniądze bo zaraz wyjebią ceny paliw a co za tym idzie wszystko zdrożeje i ty w-----------y bułki będziesz finansował wojenkę pomarańczowej małpy tak jak obecie dokładasz do obrony Ukrainy ()
  • Odpowiedz
RAPORT 24H: BLISKI WSCHÓD
Data: 11 kwietnia 2026 r.

I. Pigułka 24h

- Szczyt w Islamabadzie: Rozpoczęcie bezpośrednich negocjacji USA-Iran w Pakistanie (Serena Hotel). Delegacji USA przewodzi JD Vance, irańskiej – Mohammad Bagher Qalibaf.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

- Test drożności Ormuz: Pierwsze komercyjne supertankowce (VLCC) oraz indyjski gazowiec LPG opuściły Zatokę Perską, testując stabilność zawieszenia broni na morzu.


@Trampoliniusz-Pompka: ciekawe, wysyłają statek i patrzą czy przepłynie, czy zatonie (ʘʘ)
  • Odpowiedz
Tajna wiadomość, którą przechwycił wywiad usa jeśli chodzi o przyszły podbój Tajwanu przez Chiny. Nie wygląda to za dobrze, szykuje nam się chyba 3 wojna światowa -

-- --- .--- / ... - .- .-. -.-- / -- .. .- .-.. / -. --- .-- .- / -.- --- -... .. . - . / .. / -- --- .-- .. .-.. / -- .. --..-- / --.. . / .--- .
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@keep_it_real:
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣀⣠⣤⣀⡀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⣴⡿⠋⠉⠉⠻⢿⣦⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⢸⣿⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠹⣷⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
  • Odpowiedz
Przypowieść na Sobotę:

Od samego zarania dziejów plemię żmijowe wszelkiego zła jest siedliskiem, narzędziem chaosu i pomiotem nicości. Poznacie ich po chłodzie, który niosą ze sobą nawet w upalne dni, oraz po mowie, która choć słodka jak miód, zostawia w ustach posmak popiołu i piołunu. Nie patrzą w słońce, gdyż ich źrenice nawykły do mroku bezdennych otchłani, a czysta jasność dnia jest dla nich ogniem trawiącym.

Plemieniem tym rządzi jeno cielesna lubieżność, dlatego
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wykopek_Jeden: jahwe fałszywy bóg, jezus fałszywy mesjasz, mahomet fałszywy prorok - w imię tych trzech wymordowano dziesiątki milionów
Baal czyli Pan oczerniony Bóg przez wyznawców jahwe, doucz się mordo
  • Odpowiedz
#iran #usa muzulmanie ktorych europa nawpuszczala milionami zaczna rozpieprzac europejskie stolice bo jakos zycia na zasilku bedzie nie do zniesienia. czlowiek trumpa jawnie smieje sie europie w twarz
drslump - #iran #usa muzulmanie ktorych europa nawpuszczala milionami zaczna rozpiepr...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlaczego Syjoniści po upadku Związku Radzieckiego nie przenieśli większości produkcji do łatwo sterowalnych republik Europy Środkowej, części nie pozostawili na Zachodzie, tylko kontynuowali przenoszenie wszystkiego, wraz z technologią, do Chin? Przecież to była już wygrana rozgrywka, a tak mamy ryzyko III wojny światowej, może nawet i przegranej z chińskimi mandarynami z KPCh. Czy to przez zaślepienie pychą? Potomkowie prominentnych rodów - Rothschildów, Rockefellerów ... itd. - nie dorośli do poziomu swych ojców,
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No śmiesznie xD nie no pomijając pomarańczowa maupe to musi tam być w armii sztab master brainów zawieszenie broni wykorzystane do przeprowadzenia prawdopodbnie okrętów desantowych. Jakby Iran je zaatakował to zerwalby jednocześnie zawieszenie broni xD

#wojna #usa #iran #izrael
GabrielOcello - No śmiesznie xD nie no pomijając pomarańczowa maupe to musi tam być w...

źródło: 1000020717

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach