@IdillaMZ: To raczej na pewno propagndowa wrzutka rosyjska. Ukraincy nie chcieli sie poddawac ani ustepowąc, Zeleński wyszedłby na zdrajce. Zwłaszcza po tym gdy Rosjanie uciekli spod Kijowa. DO utwardzenia stanoiwska nie trzeba było zachodu.
  • Odpowiedz
@IdillaMZ: Nie. Nic w tym nie ma. Łykasz propagandę Ławrowa. Te "negocjacje" były na etapie, na którym Ukraina bardzo chciała się dogadać (początek wojny) ale nie miała z kim. Delegacja z Kremla jaka tam pojechała była parodią i nie miała żadnych umocowań ani do negocjacji ani do jakichkolwiek decyzji. To był teatrzyk na użytek zewnętrzny, który miał pokazać, że Rossja chce pokoju i negocjacji. Negocjacje polegają na ustępstwach a tych
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#uk czesc, czy wie ktos moze na jakiej zasadzie dziala tu podlaczanie samodzielnie solar panels? Jezeli mam nadmiar to co wtedy? Co potrzeba itd?
Skad najlepiej zakupic?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Nie porafie mowic ani pisac w zadnym jezyku i nie wiem jak to naprawic bo przez moja nieumiejetnosc wyslawiania sie jestem uważany za creepa.
Takie to perpetum mobile gdzie nie rozmawiam z ludzmi wiec trace slownictwo a przez strate slownictwa nie mam nic do powiedzenia wiec nie mam znajomych.
Jako brzdac wychowalem sie w #niemcy i w wieku od 5 do 11 lat mówiłem plynnie po niemiecku. Moj
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie porafie mowic ani pisac w zadnym jezyku


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem jak inni ale ja zrozumialem wszystko co napisales :)
A tak na powaznie, pisales ten post samodzielnie?
W UK nie ma parcia na poprawnosc wymowy, liczy sie komunikatywnosc. Moze niepotrzebnie stwarzasz sobie niewidzialne bariery?
  • Odpowiedz
Hej lece na długi weekend listopadowy do #londyn , ląduje Londyn-Stansted mam pytanka:
1. Najtańszy transport z lotniska do Earls Court
2. Czy dobrym jest pomysłem właśnie w tej dzielnicy brać hotel ?

#uk
Dzięki za odpowiedź
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Marcin_933: Najtańszy to bus ale będziesz długo jechał, najszybciej to pociąg do Liverpool St i metro do Earls Court.
Dobra miejscówka bo będziesz miał blisko do National History Museum, Science Musem itp
  • Odpowiedz
@Atreyu: póki co nie, ale z tego co wiem może się ma ruszyć w tym temacie - osobiście jestem jak najbardziej na tak bo kosztowo to paliwo wychodzi podobnie jak LPG a ma sporo plusów (np. brak konieczności zbiornika i instalacji) tylko większe wtryski, czasem pompa i jazda z kurłami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie mogę się doczekać na to bo w Finlandii jest to bardzo
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: Bo bylo wiele badan, ktore wskazywaly, ze patologia przebywajace z normalnymi ludzmi ma wieksza szanse na wyjscie na prosta. Jak wiadomo, pakowanie wszystkich patoli w jedno miejsce powstaja getta.
  • Odpowiedz
Szkoda, że w Polsce taka bieda i drożyzna, nie to co na zachodzie.
Tymczasem na zachodzie

> Dzisiaj rozmawiałem po raz pierwszy ze swoimi współlokatorami w UK na temat wojny na Ukrainie. Wszyscy w okolicach trzydziestki, najprawdopodobniej zarabiają co najmniej średnią krajową i mają wyższe wykształcenie. Żadna brytyjska patologia.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Taki konserwatywny, że wyszli z UE ze strachu przed imigrantami ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@scriptkitty: Na świecie jest 194 państwa. 20% z nich to 38. Wymień mi 38 krajów bardzo progresywnych i liberalnych w kwestiach światopoglądowych od UK.
  • Odpowiedz
@IdillaMZ: Polityka wobec ukrainy raczej sie nie zmieni, ale bardziej sie martwie o to, ze po tym co torysi odwalili ciecia kosztow zmniejsza pomoc dla ukrainy.
  • Odpowiedz
Nie najgorzej , kiedyś mieszkałem w Londynie ale to nie dla mnie miejsce ,a teraz na obrzeżach Nottingham ,blisko autostrady M1 ,dużo ciekawych miejsc dookoła , Peak District zaraz obok albo lasy Sherwood ,jest co robić :)
  • Odpowiedz
Jaka jest szansa na znalezienie z polski pracy jako programista w uk, jest zapotrzebowanie? nin mam, bylem chwile. Swoje umiejetnosci okrelsilbym jako przecietny klepacz kodu, dwa lata doswiadczenia, na zarobkach mi nie zalezy byle by nie isc na magazyn. Trzeba s--------c z tego kraju jak najszybciej.
#uk
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Joshuaa: to trochę ograniczy Twoje możliwości, bo nie wszystkie firmy sponsorują wizy ale w IT nadal jest spora szansa, że coś znajdziesz.

Info od mojej różowej (rekruterka)
Ustaw na LinkedIn lokalizację Londyn, żeby rekruterzy mogli Cię znaleźć ale w opisie dodaj, że potrzebujesz wizy

No i sam też aplikuj ale poszukaj czy jest gdzieś na forach lista firm które sponsorują wizy albo atakuj głównie największe, bo jest większa szansa, że
  • Odpowiedz
  • 124
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach