Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

konto usunięte
- 35

szurszur
- 15
@IdillaMZ: To raczej na pewno propagndowa wrzutka rosyjska. Ukraincy nie chcieli sie poddawac ani ustepowąc, Zeleński wyszedłby na zdrajce. Zwłaszcza po tym gdy Rosjanie uciekli spod Kijowa. DO utwardzenia stanoiwska nie trzeba było zachodu.
jaroslawt
- 13
@IdillaMZ: Nie. Nic w tym nie ma. Łykasz propagandę Ławrowa. Te "negocjacje" były na etapie, na którym Ukraina bardzo chciała się dogadać (początek wojny) ale nie miała z kim. Delegacja z Kremla jaka tam pojechała była parodią i nie miała żadnych umocowań ani do negocjacji ani do jakichkolwiek decyzji. To był teatrzyk na użytek zewnętrzny, który miał pokazać, że Rossja chce pokoju i negocjacji. Negocjacje polegają na ustępstwach a tych
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 23
@strzelec-wiborowy: Wiadomo, tylko korwin to prawdziwa prawica.
@Voltix: żeby zmniejszyć podatki to trzeba najpierw uciąć socjal, żeby mieć z czego a to grozi zamieszkania szczególnie teraz, więc j---e się klasę średnią xD do bogatych też dojdą, spokojnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
#uk czesc, czy wie ktos moze na jakiej zasadzie dziala tu podlaczanie samodzielnie solar panels? Jezeli mam nadmiar to co wtedy? Co potrzeba itd?
Skad najlepiej zakupic?
Skad najlepiej zakupic?
#anonimowemirkowyznania
Nie porafie mowic ani pisac w zadnym jezyku i nie wiem jak to naprawic bo przez moja nieumiejetnosc wyslawiania sie jestem uważany za creepa.
Takie to perpetum mobile gdzie nie rozmawiam z ludzmi wiec trace slownictwo a przez strate slownictwa nie mam nic do powiedzenia wiec nie mam znajomych.
Jako brzdac wychowalem sie w #niemcy i w wieku od 5 do 11 lat mówiłem plynnie po niemiecku. Moj
Nie porafie mowic ani pisac w zadnym jezyku i nie wiem jak to naprawic bo przez moja nieumiejetnosc wyslawiania sie jestem uważany za creepa.
Takie to perpetum mobile gdzie nie rozmawiam z ludzmi wiec trace slownictwo a przez strate slownictwa nie mam nic do powiedzenia wiec nie mam znajomych.
Jako brzdac wychowalem sie w #niemcy i w wieku od 5 do 11 lat mówiłem plynnie po niemiecku. Moj
Nie porafie mowic ani pisac w zadnym jezyku
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem jak inni ale ja zrozumialem wszystko co napisales :)
A tak na powaznie, pisales ten post samodzielnie?
W UK nie ma parcia na poprawnosc wymowy, liczy sie komunikatywnosc. Moze niepotrzebnie stwarzasz sobie niewidzialne bariery?
@AnonimoweMirkoWyznania Dla mnie wszystko co tu napisałeś jest zrozumiałe, merytoryczne i spójne. Więcej wiary w siebie bo tego najbardziej Tobie potrzeba.
@Marcin_933: autobusem do Victoria Coach station (national express) w dwie strony bilet open ok £25. Stamtąd spacer albo metrem.
@Marcin_933: Najtańszy to bus ale będziesz długo jechał, najszybciej to pociąg do Liverpool St i metro do Earls Court.
Dobra miejscówka bo będziesz miał blisko do National History Museum, Science Musem itp
Dobra miejscówka bo będziesz miał blisko do National History Museum, Science Musem itp
- 1
@lsh: dobrze zrozumialem jak kilku forach?
Wplacasz 20k f rocznie i sobie handlujesz bez podatku ( oprocz tego stamp duty) ale tez nie mozesz sobie odliczyc strat?
Wplacasz 20k f rocznie i sobie handlujesz bez podatku ( oprocz tego stamp duty) ale tez nie mozesz sobie odliczyc strat?
@Miscellaneous Tak. Losses na ISA nie są tax deductible.
@wypokowy_expert: myślę że prędzej jest to manometr cylindrów hamulcowych albo ciśnienie powietrza zasilania drzwi.
@Wykopciuszek86: poobserwuj podczas jazdy, jeśli wzrasta podczas hamowania to jest to ciśnienie w cylindrach hamulcowych, wszystko powyżej 0,0 to siła hamowania.
@Wykopciuszek86: poobserwuj podczas jazdy, jeśli wzrasta podczas hamowania to jest to ciśnienie w cylindrach hamulcowych, wszystko powyżej 0,0 to siła hamowania.
- 0
- 0
@Atreyu: póki co nie, ale z tego co wiem może się ma ruszyć w tym temacie - osobiście jestem jak najbardziej na tak bo kosztowo to paliwo wychodzi podobnie jak LPG a ma sporo plusów (np. brak konieczności zbiornika i instalacji) tylko większe wtryski, czasem pompa i jazda z kurłami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie mogę się doczekać na to bo w Finlandii jest to bardzo
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 14
@adamsowaanon: Bo council daje ziemie na osiedla w zamian za kilka domow dla siebie
- 17
@adamsowaanon: Bo bylo wiele badan, ktore wskazywaly, ze patologia przebywajace z normalnymi ludzmi ma wieksza szanse na wyjscie na prosta. Jak wiadomo, pakowanie wszystkich patoli w jedno miejsce powstaja getta.
Szkoda, że w Polsce taka bieda i drożyzna, nie to co na zachodzie.
Tymczasem na zachodzie
Tymczasem na zachodzie
> Dzisiaj rozmawiałem po raz pierwszy ze swoimi współlokatorami w UK na temat wojny na Ukrainie. Wszyscy w okolicach trzydziestki, najprawdopodobniej zarabiają co najmniej średnią krajową i mają wyższe wykształcenie. Żadna brytyjska patologia.
- 5
Taki konserwatywny, że wyszli z UE ze strachu przed imigrantami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@scriptkitty: Na świecie jest 194 państwa. 20% z nich to 38. Wymień mi 38 krajów bardzo progresywnych i liberalnych w kwestiach światopoglądowych od UK.
@Fan_Morawieckiego Nie wiem do czego to nawiązanie, ale we wrześniu płaciłem w Nowym Jorku 30 dolarów za kanapkę z wołowiną, na zachodzie drożyzna wchodzi w trzecią gęstość.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
#uk

Dzisiejsze sniadanie bylo takie.
Moj tag #nietylkomielonka o tym co jada polska #emigracja w #uk
#gotujzwykopem
Moj tag #nietylkomielonka o tym co jada polska #emigracja w #uk
#gotujzwykopem
źródło: comment_16653137184szRPGV6B6363ehMQ3nusf.jpg
Pobierz- 3
konto usunięte via Android
- 2
@mielonkazdzika co to to zielone takie
- 57
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@adamsowaanon
I pisze to typ, który chciał auto u rolnika na polu zostawić, żeby nie płacić za parking przy lotnisku xD
I pisze to typ, który chciał auto u rolnika na polu zostawić, żeby nie płacić za parking przy lotnisku xD
@adamsowaanon: Powiedz przeciętnemu dwudziestopięciolatkowi, który za pokój płaci 1300 zł, ze ma mieć oszczędności na pol roku odklejencu xD
- 13
Wczorajszy wypadzik do Teggs Nose Rocks i Macclesfield Forest.
#uk #anglia #wielkabrytania #krajobraz #emigracja
#uk #anglia #wielkabrytania #krajobraz #emigracja
źródło: comment_1665300976xG3xeMgB89ZBMVlF5f1XT6.jpg
Pobierz@airsebo: mieszkasz w okolicy? :D
- 1
Nie najgorzej , kiedyś mieszkałem w Londynie ale to nie dla mnie miejsce ,a teraz na obrzeżach Nottingham ,blisko autostrady M1 ,dużo ciekawych miejsc dookoła , Peak District zaraz obok albo lasy Sherwood ,jest co robić :)
- 1
Jaka jest szansa na znalezienie z polski pracy jako programista w uk, jest zapotrzebowanie? nin mam, bylem chwile. Swoje umiejetnosci okrelsilbym jako przecietny klepacz kodu, dwa lata doswiadczenia, na zarobkach mi nie zalezy byle by nie isc na magazyn. Trzeba s--------c z tego kraju jak najszybciej.
#uk
#uk
- 5
Niby programista a googlac nie umie xd
@Joshuaa: to trochę ograniczy Twoje możliwości, bo nie wszystkie firmy sponsorują wizy ale w IT nadal jest spora szansa, że coś znajdziesz.
Info od mojej różowej (rekruterka)
Ustaw na LinkedIn lokalizację Londyn, żeby rekruterzy mogli Cię znaleźć ale w opisie dodaj, że potrzebujesz wizy
No i sam też aplikuj ale poszukaj czy jest gdzieś na forach lista firm które sponsorują wizy albo atakuj głównie największe, bo jest większa szansa, że
Info od mojej różowej (rekruterka)
Ustaw na LinkedIn lokalizację Londyn, żeby rekruterzy mogli Cię znaleźć ale w opisie dodaj, że potrzebujesz wizy
No i sam też aplikuj ale poszukaj czy jest gdzieś na forach lista firm które sponsorują wizy albo atakuj głównie największe, bo jest większa szansa, że
- 14
@Khalimowski: też je lubię, mają w sobie klasę, harmonię
Natomiast w Polsce jest dzicz i konkurs kolorowanek domów.
Natomiast w Polsce jest dzicz i konkurs kolorowanek domów.
- 22
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Felidiusz
@Gruby_Wujo
@NoKappaSoldier73 nie słyszałem żeby w jakimkolwiek okręgu pzw był zakaz połowu na żywą rybkę.
@Gruby_Wujo
@NoKappaSoldier73 nie słyszałem żeby w jakimkolwiek okręgu pzw był zakaz połowu na żywą rybkę.
@NoKappaSoldier73 łowienie na żywca = metoda splawikowa, ew. Gruntowa. Można na dwie jak najbardziej. W niektórych okręgach będzie ograniczenie co do haków- zakaz stosowania kotwic
O takie bylo na sniadanie.
Moj tag #nietylkomielonka o tym co jada polska #emigracja w #uk
#gotujzwykopem #jedzenie
Moj tag #nietylkomielonka o tym co jada polska #emigracja w #uk
#gotujzwykopem #jedzenie
źródło: comment_1665226262vmJgB2oCSBjIpCraoq6wGD.jpg
Pobierz- 3
@Senior_Mordino: racja, prosze bardzo
źródło: comment_16652292636V1XE7FizLlSacLsGvothw.jpg
Pobierz@mielonkazdzika: Shaksuka?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...




























