#uk Po ile u was chodza te podrabiane tytonie jak kupujecie? Czarne opakowania angielskie, waga niby 50g
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@asique: smiechu warte. faceciki se strajk urzadzili. czemu nie zachecili kobiet zeby weszly na ich miejsce i zrobily porzadek za dobra kase ( ͡º ͜ʖ͡º) przeciez faceci maja placone dobrze tylko dlatego ze sa facetami...a ci jeszcze krzyczo o wincyj!
  • Odpowiedz
a ty sprawdził jak to wygląda od strony prawnej? jesteś chyba kolejnym kierowcą bez znajomości przepisów


@piratestorm: jak masz jakieś uwagi, to pisz jak chłop chłopu, o co chodzi, a nie robisz podchody jak cnotka niewydymka.
  • Odpowiedz
@jozef-dzierzynski: sugeruję jeździć uważnie i rozglądać się na przejściach. Przez ponad 10 lat posiadania uprawnien nie dostałem żadnego mandatu ani nikogo nie przejechalem ani nie wyrzadzilem innej krzywdy. Po co miałbym się zgadzać na odebranie sobie i innym pewnych praw bo MOGĄ wyrządzić komuś krzywdę. Ja bym nawet uprościł egzaminy na prawo jazdy bo pomimo ich wysokiego poziomu i tak na drogach mozna spotkać pełno debili, więc trudne egzaminy nic
  • Odpowiedz
Zdawalem prawo jazdy w UK i tam jezdzilem jakies 10 lat. W Polsce tylko raz siadlem na kierownice - jakies 10km z lotniska przez wsie i stwierdzilem ze pier**** jazde po polsce. Jadac 50km/h na ograniczeniu 50km/h, doslownie co kilkadziesiat sekund ktos za mna trabil, mrugal swiatlami i nastepnie wyprzedzal. Na tym odcinku wyprzedzilo mnie - zeby tylko wyprzedzono, ale wyprzedzono w bardzo agresywny sposob - conajmniej z kilkadziesiat samochodow.

Jezdzac po
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest jakiś Polak - Youtuber mieszkający w UK który nie jest patusem/januszem?

Widziałem ostatnio "Zmywak" i potem "Jarek na Emigracji" ale to są kanały dla jakichś największych przygłupów. Jest coś na poziomie czy zbyt mała oglądaność by była i nikomu się nie opłaca?

#uk
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki #szkocja #edynburg #glasgow #uk doradziłby ktoś jak najlepiej rozpocząć rozglądanie się za pierwszym kredytem na mieszkanie? Czy np. warto korzystać z doradcy typu FirstMortgage czy lepiej samemu uderzać bezpośrednio do banków?

W samej Szkocji ktoś ma doświadczenie czy te całe ciche aukcje są bardzo upierdliwe i dużo trzeba przelicytować czy jest szansa sie zmieścić w kilku % powyżej home report? A może warto
Buntro - Mireczki #szkocja #edynburg #glasgow #uk doradziłby ktoś jak najlepiej rozpo...

źródło: fm

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Buntro nie wiem jak w Szkocji ale w Anglii zawsze polecam doradcę. Nie kosztuje dużo a oszczędza bardzo dużo p---------a plus można dostać lepszą ofertę kredytową niż idąc po prostu do banku.
  • Odpowiedz
@Buntro: właśnie kupiłem w edynburgu. Mortgage advisor znalazłem z necie. Jakis Sheridan z create finance. Wszystko mailem załatwione. Solicitor tak samo z neta, musisz mieć jakiegoś żeby złożyć ofertę. Jak chcesz miec szansę kupic to minimum 10 procent ponad HR celuj. Zależy od szczęścia stanu i lokalizacji. Ja dałem 12 ponad żeby nie bujać sie miesiącami szukając chałupy i się udało.
  • Odpowiedz
Pytanko do ludzi żyjących w #uk, czy obraz tego kraju jaki przedstawia na swoim kanale #zmywak jest prawdziwy? Zawsze myślałem że Anglicy są przyjaźni, uśmiechnięci, policjanci pomagają zamiast karać, w knajpie jak jesteś sam to zaproszą cię do stolika i ogólnie tam żyje się lżej.
#emigracja
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czykoniemnieslysza: Nie jest. Typ ma trochę kompleks mądrującego się i wszystko wiedzącego lepiej polaczka. Dość częsty mechanizm obronny wśród naszej emigracji. Bardzo brzydki zwyczaj wyśmiewania autochtonów za ich plecami i pogardzania nimi. Ciekawe czy wśród Ukraińców, którzy już tu jednak trochę są obecni też jest takie zjawisko.
  • Odpowiedz
@czykoniemnieslysza: przeciez ten koles robi tresci pod sebkow i karyny, katolickich patriotow na wygnaniu do lewadzkiego zachodu bo w ojczyznie nie ma pracy dla ludzi z ich wyksztalceniem. serio sie zastanawiasz czy obraz jaki prezentuje jest prawdziwy? ( _)
  • Odpowiedz