#uk #kolej
HS2 to kompletny mem

Compared with 360km/h, a 300km/h maximum speed would have extended London to Birmingham journeys by 4.5 minutes with longer delays to stations north of Birmingham.

"gee whiz m8 nie ma to jak wydawanie X mld funtów na trasę o zmienionej geometrii po to żeby zaoszczędzić 4.5 minuty czasu które prawdopodobnie i tak się zmarnuje na samym wychodzeniu z dworca czy późniejszym czekaniu
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lecę do Berlina i muszę się z lotniska Brandenburg dostać do Szczecina. Jaka obecnie jest najlepsza opcja? Pociąg? Busy? Jeśli busy, to które konkretnie?

#uk #szczecin #berlin
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sztachuk: nie zrozumiałeś OPa, chodzi tutaj o to ze w Polsce przepisy i urzędnicy są po to aby nękać obywatela gdzie w UK w większości przepisy maja pomagać społeczeństwu a urzędnik pomagać. Jeżeli ktoś nie mieszkał za granicą to wydany mu się, ze to jest normalne.
  • Odpowiedz
help, lecę za kilka godzin do Londynu na 4 dni, tak pozwiedzać. I przypomniało mi się, że tam przecież nie ma roamingu UE czyli nie będzie darmowego neta xd wie ktoś jak to działa i czy są wysokie opłaty za to w Orange? Ja to w ogóle mam też abonament, który się łączy z netem i tv także już tym bardziej nie wiem jak to działa, bo nie mam czegoś takiego jak
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Właśnie przysłali mi do #uk (że też im się chciało) 3 mandaty z Armenii. 2 z nich za przekroczenie prędkości. Nie byłoby to nic specjalnego, ale dokonałem tego Ładą Nivą z silnikiem bodajże 1.6, gdzie moc i przyspieszenie to była w granicach osiągów Fiata 125p. Tak przy okazji płacić czy olać. Mandaty są 100% po armeńsku (użyłem Google Translatora do odcyfrowania) i nie ma żadnego numeru konta ani adresu strony,
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 7
@dzieju41: Wysłałbym im, bo trochę mi ich szkoda, w------l dostają od Azerbejdżanu, ruskie ich ruchają w dupę, bida straszna. Tyle że boję się, że p----------ą na głupoty.
  • Odpowiedz
Którego kuriera polecacie do wysyłki paczki do #uk ?
Chciałem użyć #inpost i wysłać #paczkomaty do paczkomatu, ale w appce mobilnej oraz na stronie nie ma takiej możliwości, pomimo obecności sieci na wyspach :D
#kurier #paczka
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poszukuje usługi, która dokona wysyłki przedmiotu do polski z uk. Chcialbym zamówić jeden przedmiot ze sklepu online, ale ten sklep nie ma dostawy do polski. Czy zna ktoś może usługę, która w takim przypadku robiłaby za proxy - kupuje przedmiot na ich adres, a oni wysylaja go do mnie za dodatkowa opłatą?

#kiciochpyta #anglia #uk #dhl
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć Mirko,

Ze społecznością wykopu znam się już dobra chwilę, ale jakoś tak nigdy nie miałem potrzeby zakładać konta aż do teraz (jak to mówią jak trwoga to do Mirków).
Mam do Was pytanie - czy jest to głupi pomysł, żeby w wieku 35 lat spróbować się przebranżowić z szefa kuchni na elektryka?
Jeżeli ktoś ma jakieś doświadczenie związane z elektrykiem na wyspach lub nie dawno udało się komuś przebranżowić i zechciałby
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mejasukso: tak ci doradza że ci się odechce czegokolwiek. Szkoda twoich nerwów. Jeśli czujesz że to dobry ruch to po prostu to zrób. Sam wiesz najlepiej co dla ciebie dobre
  • Odpowiedz