#truestory #takbylo #madrosciwiejskie

W starożytnej Grecji Sokrates był szeroko znany ze swojej mądrości. Pewnego razu ten wielki filozof spotkał swojego znajomego, który biegł właśnie do niego by mu coś powiedzieć:
- Sokratesie czy ty wiesz, co właśnie usłyszałem o jednym z twoich studentów?
- Zaczekaj chwilę - przerwał mu Sokrates - zanim mi to powiesz chciałbym, byś przeszedł pewien test. Nazywa się testem "Potrójnego filtru"
- Potrójny filtr?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W lesie po którym trenuje, jest jedno miejsce idealne na właśnie takie wielkie ognisko, są ławki, stół itd.
Zapewne pełno jest takich miejsc u was, z tymże u nas nie do końca po sobie sprzątają Ci " imprezowicze ", z tego co widziałem dzisiaj, była to grupa osób z przedziału wiekowego 16-22 lata na moje oko. Co ciekawe już około 15 robili sobie ognisko i rozmawiali, teraz wracając spotkałem grupę 6 true
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zexan: ale to to jest akurat normalne przy niektórych rybkach, na jednego samca musi być kilka samic bo zamęczą. Ciągle im gody w głowie. Na pewno tak jest z gupikami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lorenzo_von_Matterhorn: niestety muszę się z tym zgodzić xD Wystarczy tylko poczytać to słynne agrofoto, tam zawsze źle, dopiero był lament bo susza, taraz już zaczynają narzekać że deszcz to zaraz wirusy i grzyby będą atakować uprawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#truestory Dzisiaj do mojej mamy miały przyjść łepki ze spółdzielni podłączyć domofon. Ale nie przyszli. Więc mama zadzwoniła z pytaniem, dlaczego się nie pojawili. Łepek powiedział mamie, że byli, dzonili, ale nikt nie odebrał domofonu. ( )
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pamiętam jak mój wuja lvl 64 chyba, spytał co ja właściwie robię przy tym komputrze, co to za praca. Dodam, że wuja ma fb ale jeszcze nie zaznajomił się z lajkowaniem co jest trochę creepy jak na jego tablicy przeplatają się zdjęcia maryjne z zdjęciami jakiś dziewczyn z komentarzem super laska, oczywiście pod jego postem. No to mówię, że programuje robię takie programy i strony internetowe żeby mógł np. udostępniać zdjęcia i
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
K---a ale bym sie cofnal do lat dziecinstwa, spedzania calych dni po szkole z moim ziomeczkiem grajac w kosza i sluchajac skandalu molesty. Nie widzialem juz go pare lat, a po tym jak poszlismy do innych szkół praktycznie w ogóle zerwaliśmy kontakt. Ogólnie po spotkaniu go kiedyś, czułem że gadam już z kompletnie innym kolesiem, chwalącym się wszystkim, bo miał bogatych starych i wyśmiewającym ludzi. Z jednej strony czuje,
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jadąc ostatnio pociągiem, byłem świadkiem bardzo ciekawej rozmowy. Starszy, troszkę dziwny pan ciągle zagadywał niezbyt skorego do rozmowy studenta, który odpowiadał półsłówkami, czasem dłuższymi zdaniami, z rzadka zadał pytanie, ale generalnie gdyby nie duża jego klasa i grzeczność, z pewnością chętnie udusiłby to brzydkie dziecko monologu z dialogiem, zrodzone być może z samotności i potrzeby wygadania się seniora.

Dlaczego ta podsłuchana przeze mnie mimowolnie konwersacja była interesująca? Przez różnicę potencjałów. Emerytowany robotnik,
OdmienByc - Jadąc ostatnio pociągiem, byłem świadkiem bardzo ciekawej rozmowy. Starsz...

źródło: comment_u49V3TN3udQLPHGRb0WeKM3jfbGxFvQH.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Odmien_Byc: kilka lat temu obejrzałem film Prestiż, bardzo mi się podobał, wciągnął, zadziwił. Jakiś czas później siostra chciała bym coś polecił, oczywiście zaproponowałem Prestiż że naprawdę dobry.

Kilka dni później szwagier jej powiedział by mnie już nie pytała o filmy, że jakieś dziwne polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z kolei ja nie rozumiem jak można oglądać trudne sprawy czy inne paradokumenty tego typu, a znam sporo
  • Odpowiedz
Byłem niedawno na konferencji naukowej organizowanej przez znaną uczelnię w Polsce.
Podczas jednego referatu, jego autor przedstawiał jakąś tam rzecz która ma niby 20 milionów lat.
Wciskał kilka razy że to jeszcze rzecz z czasów dinozaurów, 20 milionów lat temu które żyły.

Taki obraz was naukowcy.

#dinozaury #fail #studia #studbaza #truestory
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co się o------o xd. Pragnę od razu zaznaczyć, ze to nie bait. Właśnie wróciłem na mieszkanie w #warszawa bo od piątku byłem u dziewczyny. Na mieszkaniu miała się odbyć mała impreza urodzinowo(urodziny mial nasz sympatyczny kolega z Kurdystanu) -integracyjna. Ja jako osoba stroniąca od takich imprez wymyśliłem coś i się wywinąłem tak samo jeden kolega. Trzy pozostałe osoby miały sobie coś tam wypić i przekąsić na mieszkaniu. Tak przynajmniej wynikało
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#truestory #oswiadczenie

łał. właśnie pierwszy raz w życiu się skapnąłem, ze dałem sie nabrać jak dziecko na chwyt pt. opakowanie udajace większe niz jest w rzeczywistosci. kupowalem jakis tam olejek. markowy produkt, promocyjna cena za opakowanie 300ml. ale coz to widze, 500ml opakowanko marki wlasnej sklepu za taka sama cene! biere. dopiero w domu kiedy spojrzalem na pojemnosc okazalo sie, ze to takze 300ml, tylko buteleczka jest splaszczona,
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gorzkiezale #zalesie #truestory
Boże ale mnie ta babka w-----a xDD

Babka ma rzadko spotykane imię (przynajmniej jak na czasy obecne) zawsze narzekała, że nigdy w kalendarzu nie ma jej imienin i nigdy nie wiedziała kiedy są (śląsk here tu nikt nie obchodzi imienin)

W końcu dorwała jakiś imiennik ze wszystkimi imionami i rozpiską kiedy mają imieniny. I tak w końcu wie.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach