Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Nirin
- 9

Wlaczvpn
- 0
@Nirin: no co ty nie powiesz maratonu też nie skończy , pirueta na łyżwach nie zrobi, ciekawe czemu( ͡° ͜ʖ ͡°)

wiera87
via Android- 4
@Nirin ale jakby Ci przypyerdolył, to byś skończył takie glupoty wstawiać.
51
Urzędniczka z Brzysk z wyrokiem za płacenie cudzych podatków

Z cyklu sprawy nie do ogarnięcia. Urzędniczka ze swojej kieszeni płaciła za rodzinę należności podatkowe przez 6 lat na kwotę 4700zł za co dostała wyrok.
z- 14
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@miss_guinness: no wiadomo, ze każdy specjalista ma swoje teorie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@fokus2701: człowiek też zrobiony jest z jedzenia tym tokiem myślenia mmmmmm
@fokus2701: byłyby zrobione z niesmacznego jedzenia. Vide koty - koty nie chcą być jedzone, więc ich mięso jest ponoć wyjątkowo niesmaczne, ergo w żadnej kuchni świata nie są jedzone (pomijam stany katastrof naturalnych, klęsk głodu itp, ale w takich sytuacjach to i bliźni bliźniego nierzadko wp*rdoli).
Co do człowieka - też nie chce być jedzony, więc priony, choroba kuru etc. etc.
Co do człowieka - też nie chce być jedzony, więc priony, choroba kuru etc. etc.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@rales nie umiejszają roli mezczyzn bo mezczyzni obecnie nie chca wychowywać dzieci, a jak juz zrobią dziecko to pozniej zostawiają kobiete i wycierają gębe alimentami. Są bezczelne i rozszczeniowe bo na obecnych mezczyzn nie ma co liczyć. Chłopy w xxi wieku to mameje i ciapciaki.
@daeun: XD
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 120
- 56
Takie bajki mają w głowach rycerze.
Mieliście czasami nauczycieli "Z powołania"?
Minęło 20 lat a pamiętam do dziś, jak to pani od polskiego kupiła serca najbardziej nieznośnej klasy. Jako że były to czasy "szerokich spodni" to zadała nam wybranie jednego ulubionego kawałku HIP-HOP z tamtych czasów. Na następnej lekcji słuchaliśmy rapu i pisaliśmy opracowanie z jakiegoś Kalibra 44 czy podobnych Karramb. Cała klasa jak ręką odjął - cicha, angazujaca sie i dyskutująca. Wszyscy poczuli do niej respekt.
Wielki
Minęło 20 lat a pamiętam do dziś, jak to pani od polskiego kupiła serca najbardziej nieznośnej klasy. Jako że były to czasy "szerokich spodni" to zadała nam wybranie jednego ulubionego kawałku HIP-HOP z tamtych czasów. Na następnej lekcji słuchaliśmy rapu i pisaliśmy opracowanie z jakiegoś Kalibra 44 czy podobnych Karramb. Cała klasa jak ręką odjął - cicha, angazujaca sie i dyskutująca. Wszyscy poczuli do niej respekt.
Wielki
- 4
@grzesiek23Gda: w szkole średniej miałem fajną polonistkę, chciała się zaprzyjaźnić z klasą i próbowała rozmową zrozumieć niektóre młodzieżowe "przypały", nie pamiętam żeby wstawiła komuś nieuczciwie zbyt niska ocenę, przy odpowiedzi dotąd męczyła aż ktoś na te dwójkę wyciągnął, choć nie każdy dawał radę. Zależało jej na wynikach mimo że klasa nie była wysokich lotow, gdy przerabialiśmy jakaś wazna lekturę to zawsze puszczała najważniejsze fragmenty z ekranizacji żeby później nie było
- 7
@grzesiek23Gda: W LO miałem chemika który tak mnie zainteresował tematem, że niedługo bronię MGR z chemii.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
Można korzystać z API wykopu pomijając weryfikację Gandalfa Szarego xDDDDDDDDDDD
#otwartywykopmobilny #wykop #lepszywykop #nowywykop #administracja
Kogo Wy tam zatrudniacie panie Bialkov? XDdfdp
#gorzkiezale #takaprawda #truestory
#otwartywykopmobilny #wykop #lepszywykop #nowywykop #administracja
Kogo Wy tam zatrudniacie panie Bialkov? XDdfdp
#gorzkiezale #takaprawda #truestory
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@koxiak: Przecież oni mają pseudoprogramistów na zleceniu za 1,5k
- 0
@koxiak: no przeto na karachanie już o tym pisali dawno temu
@Harmideron: na karaluchy to juz od wieków nie wchodzę, także nie wiedziałem ;)
- 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez autora
@agnieszkakolec: a ja jem węgle i nie ciągnie mnie do słodyczy w ogóle. Kwestia odpowiedniego zbilansowania i odpowiedniej ilości jedzenia.
- 887
@secondreality: ale dzban xD
- 242
@Reiter: z ciebie jest xD
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
->Bonć mno
>Słyszysz jak dzwoni telefon w sekretariacie
>Chwilę potem "To może ja przełączę do kolegi"
>"ooo nie, jestem zajęty śmieszne obrazki same się nie przeglądną!"
>>szybkie FWD/DND w telefonie<
>Sekretariat nie może przełączyć
>Słyszysz jak dzwoni telefon w sekretariacie
>Chwilę potem "To może ja przełączę do kolegi"
>"ooo nie, jestem zajęty śmieszne obrazki same się nie przeglądną!"
>>szybkie FWD/DND w telefonie<
>Sekretariat nie może przełączyć
- 0
@PieronWoBistDu: Pewnie się przeniosą poza eu
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@GrochenMochen: Naślij policję na znachora.
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Wodzigrzmot: bez biletu wsiadasz, liczysz na fart. Gardzę.
@Wodzigrzmot: Ja p------e, podzielić się chciałeś fajną sytuacją ale przychodzi taki @zortabla_rt z kijem w dupie, że pewnie zgiąć się nie może i tylko narzeka, że kurła płacić powinieneś *nosacz.jpg*
Moj przyjaciel kiedys pracowal jako kierowca lodowki, rozwozil swieze mieso z rzezni do sklepow po okolicznych miejscowosciach.
Codziennie, przewaznie w jakims lesie czy innym polu, lapalo go parcie na klocka, i codziennie zapominal spakowac sobie do auta srajtasme.
Ktoregos razu do mnie dzwoni i mowi ze on juz nie wie o co chodzi, ze jego fartuch roboczy to jak kamizelka wyglada, bo codziennie kawalek odrywal zeby dupe podetrzec.
Od
Codziennie, przewaznie w jakims lesie czy innym polu, lapalo go parcie na klocka, i codziennie zapominal spakowac sobie do auta srajtasme.
Ktoregos razu do mnie dzwoni i mowi ze on juz nie wie o co chodzi, ze jego fartuch roboczy to jak kamizelka wyglada, bo codziennie kawalek odrywal zeby dupe podetrzec.
Od
- 1
#orange #zarzutka #gsm #truestory #oszukujo
Orange to naciągacze.
Taka historia z orange. Koleżanka przedłużyła umowę w orange warunki otrzymała od konsultanta telefonicznie. Oferta z Huawei P20 pro + abonament za tel.+ osobna karta internet. Za całość 145,99 od tego niewielki rabacik za staż w sieci umowa na 24 miesiące.
Spoko telefon przyszedł elegancki, po miesiącu przychodzi faktura do zapłaty 228 zł.
No to reklamacja, ponoć
Orange to naciągacze.
Taka historia z orange. Koleżanka przedłużyła umowę w orange warunki otrzymała od konsultanta telefonicznie. Oferta z Huawei P20 pro + abonament za tel.+ osobna karta internet. Za całość 145,99 od tego niewielki rabacik za staż w sieci umowa na 24 miesiące.
Spoko telefon przyszedł elegancki, po miesiącu przychodzi faktura do zapłaty 228 zł.
No to reklamacja, ponoć
@okin: kto normalny zostanie z takimi warunkami? Rezygnacja z przedłużenia reklamacyjnie i jazda do innego operatora po warunki jak dla nowego kl, a po 2 latach powtórka
@okin: pierwsza faktura u każdego dostawcy przychodzi z wyrównaniem za poprzedni miesiąc, plus kolejny do zapłaty. Przeczytajcie dokładnie faktury.






























