Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fokus2701: byłyby zrobione z niesmacznego jedzenia. Vide koty - koty nie chcą być jedzone, więc ich mięso jest ponoć wyjątkowo niesmaczne, ergo w żadnej kuchni świata nie są jedzone (pomijam stany katastrof naturalnych, klęsk głodu itp, ale w takich sytuacjach to i bliźni bliźniego nierzadko wp*rdoli).
Co do człowieka - też nie chce być jedzony, więc priony, choroba kuru etc. etc.
  • Odpowiedz
  • 29
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 6
@rales nie umiejszają roli mezczyzn bo mezczyzni obecnie nie chca wychowywać dzieci, a jak juz zrobią dziecko to pozniej zostawiają kobiete i wycierają gębe alimentami. Są bezczelne i rozszczeniowe bo na obecnych mezczyzn nie ma co liczyć. Chłopy w xxi wieku to mameje i ciapciaki.
  • Odpowiedz
  • 47
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mieliście czasami nauczycieli "Z powołania"?
Minęło 20 lat a pamiętam do dziś, jak to pani od polskiego kupiła serca najbardziej nieznośnej klasy. Jako że były to czasy "szerokich spodni" to zadała nam wybranie jednego ulubionego kawałku HIP-HOP z tamtych czasów. Na następnej lekcji słuchaliśmy rapu i pisaliśmy opracowanie z jakiegoś Kalibra 44 czy podobnych Karramb. Cała klasa jak ręką odjął - cicha, angazujaca sie i dyskutująca. Wszyscy poczuli do niej respekt.
Wielki
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grzesiek23Gda: w szkole średniej miałem fajną polonistkę, chciała się zaprzyjaźnić z klasą i próbowała rozmową zrozumieć niektóre młodzieżowe "przypały", nie pamiętam żeby wstawiła komuś nieuczciwie zbyt niska ocenę, przy odpowiedzi dotąd męczyła aż ktoś na te dwójkę wyciągnął, choć nie każdy dawał radę. Zależało jej na wynikach mimo że klasa nie była wysokich lotow, gdy przerabialiśmy jakaś wazna lekturę to zawsze puszczała najważniejsze fragmenty z ekranizacji żeby później nie było
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

->Bonć mno
  >Słyszysz jak dzwoni telefon w sekretariacie
  >Chwilę potem "To może ja przełączę do kolegi"
  >"ooo nie, jestem zajęty śmieszne obrazki same się nie przeglądną!"
  >>szybkie FWD/DND w telefonie<
  >Sekretariat nie może przełączyć
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moj przyjaciel kiedys pracowal jako kierowca lodowki, rozwozil swieze mieso z rzezni do sklepow po okolicznych miejscowosciach.

Codziennie, przewaznie w jakims lesie czy innym polu, lapalo go parcie na klocka, i codziennie zapominal spakowac sobie do auta srajtasme.

Ktoregos razu do mnie dzwoni i mowi ze on juz nie wie o co chodzi, ze jego fartuch roboczy to jak kamizelka wyglada, bo codziennie kawalek odrywal zeby dupe podetrzec.

Od
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#orange #zarzutka #gsm #truestory #oszukujo
Orange to naciągacze.

Taka historia z orange. Koleżanka przedłużyła umowę w orange warunki otrzymała od konsultanta telefonicznie. Oferta z Huawei P20 pro + abonament za tel.+ osobna karta internet. Za całość 145,99 od tego niewielki rabacik za staż w sieci umowa na 24 miesiące.
Spoko telefon przyszedł elegancki, po miesiącu przychodzi faktura do zapłaty 228 zł.
No to reklamacja, ponoć
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@okin: kto normalny zostanie z takimi warunkami? Rezygnacja z przedłużenia reklamacyjnie i jazda do innego operatora po warunki jak dla nowego kl, a po 2 latach powtórka
  • Odpowiedz