No nareszcie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Odkąd zrobił butny film nabijający się z tego, że zarobił na loterii kupę kasy i nikt mu nic nie zrobił, wchodziłem raz na jakiś czas na jego kanał zobaczyć, czy już go powinęli.
Jedynie szkoda, że będzie odpowiadał z wolnej stopy. No ale nie można mieć wszystkiego...
Natomiast po przecztaniu wpisów jego fanów, człowiek serio się zastanawia, czy demokracja ma sens, skoro
Odkąd zrobił butny film nabijający się z tego, że zarobił na loterii kupę kasy i nikt mu nic nie zrobił, wchodziłem raz na jakiś czas na jego kanał zobaczyć, czy już go powinęli.
Jedynie szkoda, że będzie odpowiadał z wolnej stopy. No ale nie można mieć wszystkiego...
Natomiast po przecztaniu wpisów jego fanów, człowiek serio się zastanawia, czy demokracja ma sens, skoro
















źródło: 16694
Pobierzte lody są tak samo wodniste tak, jak ich twórczość xD