Niesamowity jest ten kwik i #boldupy ludzi, ze lekarz bierze 300zl za wizytę.
Fryzjerka bierze 500zl, elektryk 300zl za pieczątkę tak samo jak kominiarz. Nie wspomnę o prz3gladac pieców gazowych czy pomp ciepła xD
O "uwolnieniu" zawodu medyka to jest najgorsza #ruskapropaganda jaka ostatnio widzialem. Uwolnisz i co? Tani debil przepisze leki, które zabija ciebie i twoja matkę. Nie no, super. W matce rosiji jest wolny. I co? Nie ma chorob
Ależ się musi teraz pieklić w kołchozach xD Ukraińcy pewnie siedzą przestraszeni pod miotłą bo rozjuszeni Wołyniem Polacy szaleją w dyskusjach i omawiają plany jakby tu wszystkich Ukraińców wypierdholić z Polski xD
W pierwszej połowie mieliśmy przewagę i powinniśmy strzelić dwa gole na luzie. Potem Ukraińcom zaczęło wpadać. Mecz jak wiele innych sparingów. Urban powpuszczał trochę nowych, generalnie w żadnym momencie nie grał najsilniejszy skład. Wrzućcie na luz.
W ogóle z meczami reprezentacji jest jak z eurowizją. Do meczu każdy ma w dupie, ale jak przegramy to jest wielkie larum i rozpacz xD
Mam dziewczynę z którą mieszkam. Ona ma pracę i radzi sobie calkiem dobrze. Ja natomiast nnie zarabian i nie dokładam sie do czynszu i troche mnie to boli bo chciałbym jakos jej pomôc w prowadzeniu domu. Mam pracę w glovo ale marne pieniadze są z tego. Ona mi mówi, że jest wszystko w porządku i nie musze sie przejmować pieniędzmi, ale ja jako mężczyzna jednak sie tym przejmuje. Co powinienem zrobic? #
#gry #komputery Siema przychodzę z pytaniem otóż mój komputer składa się z GTX 1060 6gb I5 7400 16gbram I teraz moje pytanie czy dam rade płynnie zagrać w heroes olden era? Jeszcze dodam ze mam monitor 2k
Fryzjerka bierze 500zl, elektryk 300zl za pieczątkę tak samo jak kominiarz. Nie wspomnę o prz3gladac pieców gazowych czy pomp ciepła xD
O "uwolnieniu" zawodu medyka to jest najgorsza #ruskapropaganda jaka ostatnio widzialem.
Uwolnisz i co? Tani debil przepisze leki, które zabija ciebie i twoja matkę. Nie no, super. W matce rosiji jest wolny. I co? Nie ma chorob