Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko115
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
BoleKk87

BoleKk87

Dołączył 8 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9359
  • Znaleziska 580
  • Mikroblog 8779
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 9
real_scoria
real_scoria
23 min temu
  • 1
Niesamowity jest ten kwik i #boldupy ludzi, ze lekarz bierze 300zl za wizytę.

Fryzjerka bierze 500zl, elektryk 300zl za pieczątkę tak samo jak kominiarz. Nie wspomnę o prz3gladac pieców gazowych czy pomp ciepła xD

O "uwolnieniu" zawodu medyka to jest najgorsza #ruskapropaganda jaka ostatnio widzialem.
Uwolnisz i co? Tani debil przepisze leki, które zabija ciebie i twoja matkę. Nie no, super. W matce rosiji jest wolny. I co? Nie ma chorob
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoleKk87
BoleKk87 10 min temu via Wykop
  • 0
@real_scoria: co miesiąc farbują włosy za 500 zeta? XD chyba z c---a spadłeś
  • Odpowiedz
midcoastt
midcoastt
wczoraj, 07:03:41
  • 1
Tym razem udało się kupić

#lody #koral
midcoastt - Tym razem udało się kupić 

#lody #koral

źródło: IMG_7609

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoleKk87
BoleKk87 wczoraj, 07:19:09 via Wykop
  • 0
@midcoastt: zajebiste są te lody!
  • Odpowiedz
Iudex
Iudex
11.06.2026, 21:53:59
  • 4
Patrzcie jakie szlagiery tu się szykują, dobrze że nie pojechaliśmy na ten turniej, bo tylko wstydu byśmy się najedli.

#mecz
Iudex - Patrzcie jakie szlagiery tu się szykują, dobrze że nie pojechaliśmy na ten tu...

źródło: 1000054640

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoleKk87
BoleKk87 11.06.2026, 22:13:52 via Wykop
  • 0
@Iudex: Holandia wystawiła dwie reprezentacje na ten turniej. Jak teraz nie zrobią mistrza to nigdy! ORANJE!
  • Odpowiedz
imnotreal123
imnotreal123
11.06.2026, 22:02:30
  • 0
jak zarabiać dużo bez studiow czy studia są jedyną ścieżką a jeżeli nie to jak osiągnąć większy dochod bez formalnych ścieżek #studia #pieniadze #plan
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoleKk87
BoleKk87 11.06.2026, 22:11:23 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
cheture
cheture
09.06.2026, 21:46:49
  • 7
przygnębiające to życie ja p------e
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoleKk87
BoleKk87 09.06.2026, 22:28:07 via Wykop
  • 0
@cheture: no szału nima
  • Odpowiedz
CrazyHorse1849
CrazyHorse1849
08.06.2026, 22:21:35
  • 0
#from Czy ten Roger był w ogole we wcześniejszych sezonach?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoleKk87
BoleKk87 08.06.2026, 22:33:00 via Wykop
  • 0
@CrazyHorse1849: ja go nie kojarzę
  • Odpowiedz
WillyJamess
WillyJamess
07.06.2026, 06:11:31
  • 455
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoleKk87
BoleKk87 07.06.2026, 06:34:45 via Wykop
  • 1
@WillyJamess: zawsze bawi!
  • Odpowiedz
BoleKk87
BoleKk87 04.06.2026, 15:52:10
  • 1
#tenis
Dlaczego Polka gra z ruskim, przepitym typem? XD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoleKk87
BoleKk87 04.06.2026, 15:12:22
  • 7
#tenis
Średnio się interesuję tym sportem, ale to normalne że Chwalińska gra z chłopem?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

somskia
somskia
04.06.2026, 05:36:39
  • 3
Ja dziś do roboty, ale przynajmniej mam biuro w pokoju obok i dam z siebie całe 5% #gownowpis
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoleKk87
BoleKk87 04.06.2026, 05:41:02 via Wykop
  • 1
@somskia: Ja wróciłem z roboty, a jutro też pójdę!
  • Odpowiedz
NaczelnyWoody
NaczelnyWoody
03.06.2026, 06:12:33
  • 5
Ależ się musi teraz pieklić w kołchozach xD
Ukraińcy pewnie siedzą przestraszeni pod miotłą bo rozjuszeni Wołyniem Polacy szaleją w dyskusjach i omawiają plany jakby tu wszystkich Ukraińców wypierdholić z Polski xD

#ukraina #pracbaza
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoleKk87
BoleKk87 03.06.2026, 06:51:00 via Wykop
  • 0
unia europejska wlasnie chce w---------c ukraincow


@Purpurowy_prostokacik: skąd i dokąd?
  • Odpowiedz
marcelus
marcelus
31.05.2026, 17:32:33
  • 1
W pierwszej połowie mieliśmy przewagę i powinniśmy strzelić dwa gole na luzie. Potem Ukraińcom zaczęło wpadać. Mecz jak wiele innych sparingów. Urban powpuszczał trochę nowych, generalnie w żadnym momencie nie grał najsilniejszy skład. Wrzućcie na luz.

W ogóle z meczami reprezentacji jest jak z eurowizją. Do meczu każdy ma w dupie, ale jak przegramy to jest wielkie larum i rozpacz xD

#mecz #reprezentacja
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoleKk87
BoleKk87 31.05.2026, 17:45:12 via Wykop
  • 0
nie grał najsilniejszy skład


@marcelus: ale tu nie ma nigdy takiego składu XD
  • Odpowiedz
BoleKk87
BoleKk87 31.05.2026, 16:09:59
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoleKk87
BoleKk87 30.05.2026, 17:48:17
  • 0
#mecz czy Paryż już płonie google szukaj
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cheture
cheture
30.05.2026, 07:06:56
  • 9
szybko przestań padać proszę bo trzeba pedałować
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoleKk87
BoleKk87 30.05.2026, 07:32:02 via Wykop
  • 1
@cheture: musi padać jak najwięcej bo wczoraj nawóz posiałem na trawę
  • Odpowiedz
soshiu
soshiu
25.05.2026, 16:09:51
  • 7
Mam dziewczynę z którą mieszkam. Ona ma pracę i radzi sobie calkiem dobrze. Ja natomiast nnie zarabian i nie dokładam sie do czynszu i troche mnie to boli bo chciałbym jakos jej pomôc w prowadzeniu domu. Mam pracę w glovo ale marne pieniadze są z tego. Ona mi mówi, że jest wszystko w porządku i nie musze sie przejmować pieniędzmi, ale ja jako mężczyzna jednak sie tym przejmuje. Co powinienem zrobic? #
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoleKk87
BoleKk87 25.05.2026, 16:49:19 via Wykop
  • 0
Co powinienem zrobic?


@soshiu: Iść do pracy!
  • Odpowiedz
Dominsiemaelo
Dominsiemaelo
Dominsiemaelo
24.05.2026, 10:21:01
  • 0
#gry #komputery
Siema przychodzę z pytaniem otóż mój komputer składa się z
GTX 1060 6gb
I5 7400
16gbram
I teraz moje pytanie czy dam rade płynnie zagrać w heroes olden era? Jeszcze dodam ze mam monitor 2k
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoleKk87
BoleKk87 24.05.2026, 10:26:04 via Wykop
  • 0
@Dominsiemaelo: mam takiego samego kompa i śmiga :)
  • Odpowiedz
piotrek_18_89
piotrek_18_89
13.05.2026, 05:55:33
  • 1
#pracbaza #bekazpodludzi

Coroczna szopka z medycyną pracy. Siedzę od 6;00 i ludzie walczą o miejsca w kolejce jak o zbawienie.

Katastrofa. Wszyscy mają dzień wolnego bo badania w oderwaniu od pracy a zachowują się jakby im się krzywda działa bo muszą 5 minut poczekać.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoleKk87
BoleKk87 13.05.2026, 06:13:36 via Wykop
  • 1
@piotrek_18_89: to gdzie ty pracujesz? ja u siebie w kołchozie mam badania co 3 lata i się umawiam na konkretną godzinę
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 27
  • Strona 1 z 27
  • >

u0141ukasz

  • The road so far...

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 13.02.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 19.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.04.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 22.03.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking