Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

kwasnydeszcz
- 16
konto usunięte
- 3
@kwasnydeszcz: stupki mmmm, ale jak można tak spermić ehh
konto usunięte
- 12
@kwasnydeszcz: Sorry. Wiem, że przypał ale kiedyś mi się uda xD
- 790
- 21
Rozmowa między mną [A] i dyrektorem [D] #pracbaza .
[D] Co siedzisz taki zrezygnowany ?
[A] Powinienem mieć płacone szkodliwe za pracę z debilami
[D] Co klienci ?
[A] Nie, współpracownicy
Dyrektor odpowiedział "aha" i uciekł zmieszany.
[D] Co siedzisz taki zrezygnowany ?
[A] Powinienem mieć płacone szkodliwe za pracę z debilami
[D] Co klienci ?
[A] Nie, współpracownicy
Dyrektor odpowiedział "aha" i uciekł zmieszany.
- 1
@Thronstahl: uciekł zmieszany, bo jakby nie patrzeć też jest twoim współpracownikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko że na wyższym szczeblu.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez moderatora
- 1
@Salty_donut: noo XD
- 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@medykydem: ... patrząc na ostatnie zdjęcie myślałem że to zapowiedź nowego sezonu #danielmagical - Młoda Goha Stories ... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A Ty jak jesz kiwi? Ja ze skórką, jak jabłko.
#pytanie #pytaniedoeksperta #glupiewykopowezabawy #truestory #owoce
#pytanie #pytaniedoeksperta #glupiewykopowezabawy #truestory #owoce
źródło: comment_sRYaLVRhoWwUzkJqqUyCUobZjdpe5IIz.jpg
PobierzMirki nie wierzę... Teraz ja będę miał #aferabetonowa. 70 worków betonu na 3 piętro. Jestem w Niemczech i kładę ogrzewanie podłogowe. Kolegą który robi wykończenia pomógł mi wnieść wszystkie moje manele więc jutro ja mu pomogę. Pluśnijcie to jak chcecie zobaczyć jakieś zdjęcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#truestory
#truestory
źródło: comment_WcPWtE5U4gY0DX6DIspZTdUvvkbJw5Ig.jpg
Pobierz- 130
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 154
@jaktrwogatonawykop: bogactwo jest względne. Nie ważne ile zarabiasz, ważne że więcej niż psiapsiółki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 60
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 13
@Novameh: chociaż ja w sumie znałem takiego ziomka, u którego ciężko było wywnioskować czy używa sarkazmu czy nie xD
no dziwny to był ziomek, dlatego trzeba ten "sarkazm" odpowiednio podkreślić bo potem takie kwiatki wychodza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
no dziwny to był ziomek, dlatego trzeba ten "sarkazm" odpowiednio podkreślić bo potem takie kwiatki wychodza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
Komentarz usunięty przez moderatora
- 3
Jak byłem mały, myślałem, że strefa bezcłowa na lotniskach to "strefa bez słowa" i nie odzywałem się tam ani słowem. Jako jedyny. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#truestory
#truestory
Boję się myśleć co przyniesie dzisiejszy dzień, skoro w niecałe 2h od pobudki na głowę prawie spadła mi
))¯_(ツ)_/¯
Mocno dzis wieje o czym przekonałem się wychodząc z domu w wiosennej kurtce :/ poszedłem oddać deskorolkę do naprawy i wracając jakieś 100m od domu słyszę nagle JEB. Rozglądam się dookoła a po mojej lewej jakieś 1.5 m ode mnie na ziemi siedzi lekko zdezorientowany wiewiórka.
))¯_(ツ)_/¯
Mocno dzis wieje o czym przekonałem się wychodząc z domu w wiosennej kurtce :/ poszedłem oddać deskorolkę do naprawy i wracając jakieś 100m od domu słyszę nagle JEB. Rozglądam się dookoła a po mojej lewej jakieś 1.5 m ode mnie na ziemi siedzi lekko zdezorientowany wiewiórka.
@withoutSmallGarden: zimno jest :P to spadają
Nie wiem czy to dzisiaj R* robi sobie ze mnie żarty, czy ja jestem jakiś niedorozwinięty. Chciałem zainstalować sobie #gtav ale niestety błąd, kod 201. Za cholerę nie mogę naprawić. Napisałem więc do Live Supportu, natrafiłem na Mata, szybko i sprawnie podawał mi pomysły jak rozwiązać problem, ale niestety nic nie pomagało. Support działa od 13 do 20, ale Mat zaproponował, że może zostać ze mną kilka minut dłużej, żeby
- 255
Będę pisał najkrócej jak potrafię, bo po pierwsze nie chce mi się pisać, a po drugie wam nie będzie się chciało czytać, więc po cholerę.
Trafiłem szóstkę w totka, dopiero co odebrałem pieniądze. Dużo pieniędzy. Teraz grzeją mi się na koncie.
Przed puszczeniem losu obiecałem sobie, że ćwierć z wygranej oddam na cele charytatywne. A kolejne ćwierć przeznaczę na Wykop. I choć z początku myślałem żeby przekazać je ekipie wykop.pl, doszedłem do wniosku że
Trafiłem szóstkę w totka, dopiero co odebrałem pieniądze. Dużo pieniędzy. Teraz grzeją mi się na koncie.
Przed puszczeniem losu obiecałem sobie, że ćwierć z wygranej oddam na cele charytatywne. A kolejne ćwierć przeznaczę na Wykop. I choć z początku myślałem żeby przekazać je ekipie wykop.pl, doszedłem do wniosku że
- 132
Co jak co, ale Stano ma dobre źródla
#pilkanozna #legia #ekstraklasa #truestory #oswiadczenie #stanowski
#pilkanozna #legia #ekstraklasa #truestory #oswiadczenie #stanowski
źródło: comment_WkSTX7FR0iqTBq33iDiAl6pzI5hvLpPi.jpg
Pobierz@Nirin: Wyciekło już zdjecie z nieoficjalnej wizyty Apoloniusza Tajnera na Łazienkowskiej (na zdjeciu wraz z bratem blizniakiem oraz trzema juniorami z akademii Legii) "Koloryzowane"
źródło: comment_E2YlcpiuxBLHJExrQ80b73JKnrCqyqir.jpg
Pobierz- 7
Bądź mną
Wybierz się na rejs w Szwecji
Nie sraj od tygodnia
Idź do kibla
G---o chyba ze 3 metry
Spróbuj spuścić
Wybierz się na rejs w Szwecji
Nie sraj od tygodnia
Idź do kibla
G---o chyba ze 3 metry
Spróbuj spuścić
- 2
@PieronWoBistDu: niestety obraca cały czas : (
@PieronWoBistDu: naprawione
źródło: comment_tCuWlnhejjlxM0bOKirBVu8nRQ0L4MTh.jpg
Pobierz- 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Najbardziej się boje, że potrąci mnie dzisiaj samochód czy coś i nikt mi w to nie uwierzy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#primaaprilis #smutnazaba #truestory
#primaaprilis #smutnazaba #truestory
@mokry_sen_polonisty straszne :(
- 1
@mokry_sen_polonisty: To dej mi auto, bo mojego mi szkoda
- 50
@NiemieckiArbiter: bo nawet święty straciłby przy nich cierpliwość


































