Rozmowa między mną [A] i dyrektorem [D] #pracbaza .
[D] Co siedzisz taki zrezygnowany ?
[A] Powinienem mieć płacone szkodliwe za pracę z debilami
[D] Co klienci ?
[A] Nie, współpracownicy
Dyrektor odpowiedział "aha" i uciekł zmieszany.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Mirki nie wierzę... Teraz ja będę miał #aferabetonowa. 70 worków betonu na 3 piętro. Jestem w Niemczech i kładę ogrzewanie podłogowe. Kolegą który robi wykończenia pomógł mi wnieść wszystkie moje manele więc jutro ja mu pomogę. Pluśnijcie to jak chcecie zobaczyć jakieś zdjęcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#truestory
dzetson - Mirki nie wierzę... Teraz ja będę miał #aferabetonowa. 70 worków betonu na ...

źródło: comment_WcPWtE5U4gY0DX6DIspZTdUvvkbJw5Ig.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Novameh: chociaż ja w sumie znałem takiego ziomka, u którego ciężko było wywnioskować czy używa sarkazmu czy nie xD
no dziwny to był ziomek, dlatego trzeba ten "sarkazm" odpowiednio podkreślić bo potem takie kwiatki wychodza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jak byłem mały, myślałem, że strefa bezcłowa na lotniskach to "strefa bez słowa" i nie odzywałem się tam ani słowem. Jako jedyny. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#truestory
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Boję się myśleć co przyniesie dzisiejszy dzień, skoro w niecałe 2h od pobudki na głowę prawie spadła mi


))¯_(ツ)_/¯

Mocno dzis wieje o czym przekonałem się wychodząc z domu w wiosennej kurtce :/ poszedłem oddać deskorolkę do naprawy i wracając jakieś 100m od domu słyszę nagle JEB. Rozglądam się dookoła a po mojej lewej jakieś 1.5 m ode mnie na ziemi siedzi lekko zdezorientowany wiewiórka.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wiem czy to dzisiaj R* robi sobie ze mnie żarty, czy ja jestem jakiś niedorozwinięty. Chciałem zainstalować sobie #gtav ale niestety błąd, kod 201. Za cholerę nie mogę naprawić. Napisałem więc do Live Supportu, natrafiłem na Mata, szybko i sprawnie podawał mi pomysły jak rozwiązać problem, ale niestety nic nie pomagało. Support działa od 13 do 20, ale Mat zaproponował, że może zostać ze mną kilka minut dłużej, żeby
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Będę pisał najkrócej jak potrafię, bo po pierwsze nie chce mi się pisać, a po drugie wam nie będzie się chciało czytać, więc po cholerę.

Trafiłem szóstkę w totka, dopiero co odebrałem pieniądze. Dużo pieniędzy. Teraz grzeją mi się na koncie.

Przed puszczeniem losu obiecałem sobie, że ćwierć z wygranej oddam na cele charytatywne. A kolejne ćwierć przeznaczę na Wykop. I choć z początku myślałem żeby przekazać je ekipie wykop.pl, doszedłem do wniosku że
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bądź mną
Wybierz się na rejs w Szwecji
Nie sraj od tygodnia
Idź do kibla
G---o chyba ze 3 metry
Spróbuj spuścić
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach