Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko133
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
lsrrdc

lsrrdc

Dołączył 12 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 59829
  • Znaleziska 2
  • Mikroblog 59827
  • Obserwujący 18
  • Obserwowane 3
RyhuPejaKFC
RyhuPejaKFC
5 godz. i 4 min temu
  • 189
#mecz kurakao co ty robisz
RyhuPejaKFC - #mecz kurakao co ty robisz

źródło: kurakao

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lsrrdc
lsrrdc 6 min temu via Wypiek
  • 0
@RyhuPejaKFC to jest swierże
  • Odpowiedz
Nacho_Libre
Nacho_Libre
16 godz. i 15 min temu
  • 21
#sluchamzlastfm #sluchamzlastfm2 #muzyka #spotify #lastfm

Dzień dobry,

W ten niedzielny poranek zapraszam do cotygodniowego Waszego zestawienia najczęściej słuchanych albumów w serwisie last.fm w kończącym się tygodniu.

Słucham
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lsrrdc
lsrrdc 12 godz. i 34 min temu via Wypiek
  • 1
@Nacho_Libre
lsrrdc - @Nacho_Libre

źródło: collage

Pobierz
  • Odpowiedz
lsrrdc
lsrrdc 20 godz. i 22 min temu
  • 3
#mecz Haiti dziś jest jak borsuk w rui
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nieyakov
nieyakov
21 godz. i 21 min temu
  • 10
po 15 minutach stwierdzam, że o-----o by nas to haiti
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lsrrdc
lsrrdc 21 godz. i 20 min temu via Wypiek
  • 0
@nieyakov a kto by tam nas nie pokonał? Dekadę temu może byśmy pokonali Curacao ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale skład już nie ten bo młodzi mają dużo zapału ale mało wiedzy
  • Odpowiedz
lsrrdc
lsrrdc 21 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 0
@Dewator96: ja myślę że atmosferovic wystawiony na Curaçao byłby na wagę złota
  • Odpowiedz
lsrrdc
lsrrdc 23 godz. i 48 min temu
  • 6
#mecz kiedy ta nalepka na kibel sie w końcu utka? Nie słychać nic ze stadionu bo ten cep p------i i p------i (╯︵╰,)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lsrrdc
lsrrdc
Autor
23 godz. i 46 min temu via Wykop
  • 0
@pasta_alla_carbonara: na TVP2 się da? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
lsrrdc
lsrrdc wczoraj, 22:25:40
  • 0
#mecz brama jak z Fify
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin
wczoraj, 10:50:19
  • 133
Czy jest jakiś inny samochód który jest obecnie bardziej wieśniacki niż cupry? Większe ciary żenady wzbudzają chyba tylko chińczyki na drogach

#motoryzacja
vladi_putin - Czy jest jakiś inny samochód który jest obecnie bardziej wieśniacki niż...

źródło: IMG_1499

Pobierz
  • 110
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lsrrdc
lsrrdc wczoraj, 20:12:15 via Wypiek
  • 0
@vladi_putin pogódź się z tym że ten wieśniacki kiosk cię objeżdża i wiele z tym nie zrobisz. Sam się zdziwiłem kiedyś gdy mierzyłem się spod świateł z taką cupra (300km 1870kg) i nie mogłem się zbliżyć a moc taka sama pod noga. Nic nie poradzisz, możesz se tylko poklikać
  • Odpowiedz
lsrrdc
lsrrdc wczoraj, 20:16:30 via Wypiek
  • 0
@vladi_putin ja wiem, pewno nówka g klasa stoi no bo jak to tak autem dla plebsu jeździć
  • Odpowiedz
Pan_Slon
Pan_Slon
Pan_Slon
wczoraj, 06:43:01
  • 334
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lsrrdc
lsrrdc wczoraj, 12:20:53 via Wypiek
  • 18
@Pan_Slon wyobraź sobie że jesteś wetem. Masz swoją lecznice, odrobaczasz koty, podcinasz pazury domowym zwierzakom, czasem jakieś zatrucie psa albo jakies pogryzienie a tu nagle przyjeżdża Julka z pół martwym szczurem w pojemniku i prosi o pomoc xDDDDDDD
  • Odpowiedz
ciagleloginzajety
ciagleloginzajety
przedwczoraj, 08:15:39
  • 1139
Posłanka Dominika Chorosińska udaje, że rozmawia przez telefon, żeby ominąć redaktora.
Tymczasem pan redaktor do niej zadzwonił i telefon zaczął dzwonić XD

#bekazpisu #polityka #heheszki
ciagleloginzajety - Posłanka Dominika Chorosińska udaje, że rozmawia przez telefon, ż...

źródło: 1000035703

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lsrrdc
lsrrdc przedwczoraj, 10:05:35 via Wypiek
  • 0
@ciagleloginzajety ile jest posłów w sejmie pani minister?
  • Odpowiedz
Miguelos
Miguelos
11.06.2026, 20:23:16
  • 442
Szybko plusujcie Sławomira Toczka nie ma czasu na wyjaśnienia

#mecz
Miguelos - Szybko plusujcie Sławomira Toczka nie ma czasu na wyjaśnienia

#mecz

źródło: image_picker_12C81886-CE25-4834-B124-CF5576FFF3D8-54933-00000668F8BFDE3F

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lsrrdc
lsrrdc 11.06.2026, 20:23:53 via Wypiek
  • 18
@Miguelos FAAAAAAAAAAAK
  • Odpowiedz
lsrrdc
lsrrdc 10.06.2026, 23:35:24
  • 3
#warszawa ale przyjemnie pada, w hotelu parapet aż tłucze
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zenon_z_chorzowa1
zenon_z_chorzowa1
zenon_z_chorzowa1
11.06.2026, 00:01:30 via Wykop
  • 0
@lsrrdc: w jakim hotelu są parapety w warszawie?!
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
08.06.2026, 04:59:19
  • 1084
Poza Warszawą i okolicami prawie nikt nie wie co to znaczy. Świat i ludzie xD
#mapy #mapporn #warszawa
Lolenson1888 - Poza Warszawą i okolicami prawie nikt nie wie co to znaczy. Świat i lu...

źródło: image_picker_E9D1C6CA-73D5-4DD8-BF54-F59306CCF50D-13209-000003AE9D9EB0CE

Pobierz
  • 349
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lsrrdc
lsrrdc 08.06.2026, 08:36:56 via Wypiek
  • 2
@Lolenson1888 mimo że znam ten zwrot to wydaje mi się on tragicznie głupi. Gdybym nie znał to uznałbym to za nowe „podał się do ojca”
  • Odpowiedz
jutokintumi
jutokintumi
06.06.2026, 13:05:38
  • 220
Robert już wystawił walizki Anki za drzwi i czeka na Roland Garros ze swoją nową kobietą

#tenis #mecz
jutokintumi - Robert już wystawił walizki Anki za drzwi i czeka na Roland Garros ze s...

źródło: 1000009735

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lsrrdc
lsrrdc 06.06.2026, 19:58:18 via Wypiek
  • 4
@jutokintumi bobek to by z roxi miał zycko. W piątek meczyk, nocka w piątek moczenie kija ze stwórcą roxie #pdk a po powrocie zjadłby co by złowił i w niedzielę rosół i familiada
  • Odpowiedz
Tymczas0wy
Tymczas0wy
06.06.2026, 13:51:47
  • 400
ehhhh, kiedyś to był poziom kobiecego tenisa
#tenis
Tymczas0wy - ehhhh, kiedyś to był poziom kobiecego tenisa
#tenis

źródło: i

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lsrrdc
lsrrdc 06.06.2026, 18:42:07 via Wypiek
  • 1
@Tymczas0wy pamiętam że było podobne foto z piłkami ułożonymi w napis „Jezus” xD
  • Odpowiedz
Cierniostwor
Cierniostwor
05.06.2026, 09:48:11
  • 404
„Ale jak ci chociaż troche zależy to kup kawalerkę w tej cenie bo inaczej będzie się kurzyć ale ja tego nie chce”
#nieruchomosci #mieszkanie #heheszki
Cierniostwor - „Ale jak ci chociaż troche zależy to kup kawalerkę w tej cenie bo inac...

źródło: IMG_8017

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lsrrdc
lsrrdc 05.06.2026, 14:11:44 via Wypiek
  • 3
Ciepła woda to luksus na który nie możemy sobie pozwolić w tym luksusowym, wykończonym w stylu skandynawskim apartamentowcu xDD niech ginie
  • Odpowiedz
MagicznyMariusz
MagicznyMariusz
03.06.2026, 11:50:26
  • 232
Zaginęła 16-letnia dziewczynka. Toż to nadal dziecko.
W komentarzu bardziej aktualne zdjęcie

#p0lka
MagicznyMariusz - Zaginęła 16-letnia dziewczynka. Toż to nadal dziecko.
W komentarzu ...

źródło: 1000022251

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lsrrdc
lsrrdc 03.06.2026, 14:49:37 via Wypiek
  • 0
@MagicznyMariusz czy to nie jest dziewczyna z Komentarzy na fb „mam się dobrze, nigdzie nie znikłam” które tu śmigały ostatnio?
  • Odpowiedz
fornson23
fornson23
01.06.2026, 08:27:06
  • 90
Coś czuję, że USA będzie przepychane przez sędziów jak Korea 24 lata temu. Tylko nie wiem skąd to dziwne przeczucie... #mecz #mundial2026 #usa
fornson23 - Coś czuję, że USA będzie przepychane przez sędziów jak Korea 24 lata temu...

źródło: Dread-Object-1536x864

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lsrrdc
lsrrdc 01.06.2026, 19:23:03 via Wypiek
  • 1
@fornson23 bojkot spowodowany jest też cenami biletów bo czitos lekko mówiąc odleciał z łysym. Bilety na finał to roczne zarobki Polaka szaraka
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
01.06.2026, 08:31:48
  • 167
Taki zestaw w Seven Eleven wyszedł 25 zł. Całkiem fajna cena.

Nie wiem jak tagować bo # Azja zaraz będą mówić, że zaśmiecam a swojego tagu też nie chce zaśmiecać xD

#sernikpodrozuje
lubie-sernik - Taki zestaw w Seven Eleven wyszedł 25 zł. Całkiem fajna cena.

Nie wie...

źródło: 1000056804

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lsrrdc
lsrrdc 01.06.2026, 19:14:50 via Wypiek
  • 0
Te tajskie tajskie redbulle w dziwnych opakowaniach są dostępne w kraju. W dealz lub czymś podobnym. Ot taki słodki ulepek nabity mocno czymś chemicznym i kofeiną. No i bez gazu jest jakby co
  • Odpowiedz
lsrrdc
lsrrdc 01.06.2026, 11:01:43
  • 0
#komputery karta WiFi do PC a granie w fps. Gryzie się to? Chciałem przy okazji dorzucić opcję Bluetooth do PC to za jednym urządzeniem chciałem to rozwiązać. Jakieś protipy?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak_masz_racje
Tak_masz_racje
01.06.2026, 11:24:51 via Android
  • 1
@lsrrdc: Ja tam siedzę na wifi i bez problemu gram we wszystko. Ping praktycznie taki sam jak kumple normalnie na kablu. Oczywiście u każdego może być inaczej, bo to różne warunki są, ale na pewno się da. Używam tp linka archer TX3000E, który ma też BT dodatkowo, natomiast może teraz w tej cenie już są teraz lepsze karty, więc tu nie pomogę.
  • Odpowiedz
Ralphs
Ralphs
01.06.2026, 12:58:45 via Android
  • 1
@lsrrdc wifi lubi być humorzaste i nic z tym nie zrobisz. U Mirka powyżej wszystko śmiga, u mojego ziomka wszystko śmiga i od lat gra w fpsy po wifi, a u mnie była tragedia z uwagi na c-----y router od dostawcy bądź duże zagęszczenie różnych sieci i zakłócenia. Jak lata temu przerzuciłem się na kabel to jak ręką odjął¯_(ツ)_/¯
Dopóki sam nie sprawdzisz na własnych warunkach to się niestety nie dowiesz
  • Odpowiedz
lsrrdc
lsrrdc 30.05.2026, 19:00:36
  • 5
#mecz mecz trwa 3 godzinę a ja nadal nie wiem komu kibicować xDDD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >
  • Chciałbym mieć kabriolet

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 14.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 16.01.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 03.07.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking