Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
lsrrdc

lsrrdc

Dołączył 12 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 59972
  • Znaleziska 2
  • Mikroblog 59970
  • Obserwujący 18
  • Obserwowane 3
lsrrdc
lsrrdc przedwczoraj, 23:19:11
  • 2
#mecz o której najwcześniej początek meczu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lsrrdc
lsrrdc przedwczoraj, 22:22:49
  • 15
#mecz
US&A: o nie, piorun uderzył 13km od nas, wszyscy do schronu na pół godziny!
Polska: nie chowajcie się pod drzewami
( ͡º ͜ʖ͡º)
lsrrdc - #mecz 
US&A: o nie, piorun uderzył 13km od nas, wszyscy do schronu na pół go...

źródło: 332033578346e63cef2008311a278aac

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ProblemM8
ProblemM8
przedwczoraj, 22:24:25 via Wykop
  • 1
@lsrrdc: trza gromnicę postawić w oknie stadionu i wyłączyć wszystkie telewizory z sieci
  • Odpowiedz
lsrrdc
lsrrdc przedwczoraj, 22:14:50
  • 5
#mecz wyobrażam sobie teraz jak dziwnie by mi się teraz żyło w stanach jeśli oni mają tak dziwne dla Europejczyków przepisy. Jak bardzo mają udziwnione życie codzienne jeśli tak komplikują zasady w turnieju. Przerwy na reklamy, burze, jakieś inne głupoty xDDD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lujdziarski
Lujdziarski
przedwczoraj, 22:05:34
  • 9
#mecz Ciekawe ile będzie trwać przerwa, komentator powinien pozdrowić bezrobotnych xD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lsrrdc
lsrrdc przedwczoraj, 22:10:05 via Wypiek
  • 1
@Lujdziarski rozpoczną pewnie około drugiej w nocy w europie bo raz na pół godziny sobie zagrzmi
  • Odpowiedz
lsrrdc
lsrrdc przedwczoraj, 18:47:47
  • 4
#mecz dlaczego Argentyna sprawia wrażenie wieśniaków - cwaniaków? Od mundialu w rosjii już nie potrafię im kibicować. Czy tylko ja tak mam?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElLama
ElLama
przedwczoraj, 18:48:45 via Wykop
  • 0
@lsrrdc: dużo czarnych charakterów, mało lubiane mordy, ale to akurat dotyczy wielu reprezentacji xd
  • Odpowiedz
fffffffff
fffffffff
fffffffff
przedwczoraj, 18:48:50 via Android
  • 0
@lsrrdc: tak tylko ty
  • Odpowiedz
lsrrdc
lsrrdc 21.06.2026, 21:24:40
  • 2
#p--o Żywiec salty sobie kupiłem bo zaciekawiło mnie to połączenie lager z solą a to zostawia taki nieprzyjemny uczuć na języku jak wtedy gdy łapie mnie na wymioty xDDDD
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lsrrdc
lsrrdc
Autor
21.06.2026, 21:44:34 via Wykop
  • 1
@Vadzior: kupiłem w ciemno i może się skuszę ale na jakieś inne tego rodzaju. Średnio. Nie moje smaki i wolałbym klasyka zywczyka
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
21.06.2026, 19:38:12
  • 62
#mecz
Lolenson1888 - #mecz

źródło: 266a388531ba5dfb9f2fd1939962df650b72200dc0077ac5523f0bc78f76c6fd

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lsrrdc
lsrrdc 21.06.2026, 21:28:55 via Wypiek
  • 3
@Lolenson1888 pamiętam jak @matixrr dodzwonił się do kanału sportowego a później borek go szukał przez Twitter i smarował po nocy do niego wiadomości xDDDDDD
  • Odpowiedz
Szyfon
Szyfon
21.06.2026, 19:51:21
  • 314
#mecz
Szyfon - #mecz

źródło: comment_16706140153rZOxZJZ93qjJOFlDIA2dm

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lsrrdc
lsrrdc 21.06.2026, 19:55:43 via Wypiek
  • 31
@Szyfon trójkę weź, weź trójkę!
  • Odpowiedz
Nacho_Libre
Nacho_Libre
21.06.2026, 06:13:28
  • 21
#sluchamzlastfm #sluchamzlastfm2 #muzyka #spotify #lastfm

Dzień dobry,

W ten niedzielny poranek zapraszam do cotygodniowego Waszego zestawienia najczęściej słuchanych albumów w serwisie last.fm w kończącym się tygodniu.

Słucham
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lsrrdc
lsrrdc 21.06.2026, 17:56:48 via Wykop
  • 1
@Nacho_Libre:
lsrrdc - @Nacho_Libre:

źródło: collage

Pobierz
  • Odpowiedz
lsrrdc
lsrrdc 21.06.2026, 15:14:32
  • 3
Haier - marka chińskiego szrotu. Nawet nie myślcie żeby kupić jakiekolwiek urządzenie z tej g---o firmy jeśli chcecie żeby podziałało chociaż z rok.

Moja pralka się z-----a po 9 miesiącach używania. Drzwi zablokowane, spocone ubrania wewnątrz a na stronie producenta napisano że otwarcie drzwi sprawdź se w instrukcji modelu. W instrukcji napisano coś o czerwonej dźwigni pod klapką filtra. Dźwigni brak. Rozwiązań brak. Już czuję jak będzie wyglądać obsługa gwarancyjna tego szmelcu.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lsrrdc
lsrrdc
Autor
21.06.2026, 15:40:02 via Wypiek
  • 0
@eugeniusz_geniusz w domu rodzinnych whirpool śmigał przez 23 lata zanim padł na amen. Wymienione było łożysko bębna i raz naprawiony programator a pralka co drugi dzień coś musiała przeprać w tym czasie. Kiedyś to było jednak a teraz ten szmelc to ehhhh szkoda gadać
  • Odpowiedz
lsrrdc
lsrrdc 21.06.2026, 00:25:48
  • 7
#mecz jestem tu żeby plusowac hydration brejk ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Iknife747
Iknife747
20.06.2026, 22:18:33
  • 10
Dawać mi to kurakao ja już gotowy
#mecz
Iknife747 - Dawać mi to kurakao ja już gotowy 
#mecz

źródło: IMG_2366

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lsrrdc
lsrrdc 20.06.2026, 22:22:32 via Wykop
  • 3
@Iknife747: mmm kurakało
  • Odpowiedz
okoboji
okoboji
20.06.2026, 16:00:38
  • 3
Budda na tym filmie gdzie go jakiś dziadek z Polski spotyka to mu mówi, że auto jest pożyczone od kolegi i do tego na tablicach dilerskich.
A co Bujdda zapowiada w najnowszym filmie? "KUPILIŚMY" xDD

#budda #polskiyoutube #motoryzacja
okoboji - Budda na tym filmie gdzie go jakiś dziadek z Polski spotyka to mu mówi, że ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-20 o 17.59.34

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lsrrdc
lsrrdc 20.06.2026, 22:17:16 via Wypiek
  • 4
@okoboji a co mu zostało tak na prawdę? Całe życie walił ściemę i kit to teraz gdy jest gowno wartym farmazonem bez widowni zacznie mówić prawdę?
  • Odpowiedz
wujekjanek
wujekjanek
wujekjanek
20.06.2026, 18:19:33
  • 6
#mecz mam takie wrażenie ze nasi kopacze typu Bednarek cieszą sie ze mają wakacje i żaden Holender nimi nie musi kręcić
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lsrrdc
lsrrdc 20.06.2026, 18:21:25 via Wypiek
  • 1
@wujekjanek myślisz że fajnie się biega za piłką 90 minut?
  • Odpowiedz
lsrrdc
lsrrdc 20.06.2026, 18:16:29
  • 1
#mecz to mogliśmy być my ( ͡° ͜ʖ ͡°) ciekawe ile byłoby już na dziurę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

okoboji
okoboji
20.06.2026, 05:07:11
  • 97
narzekacie na lekarzy a taki glupek z internetu zarabia MILION W MIESIĄC

#lekarz #lekarz100k #medycyna #lekarski #afera #polska #konowalposting
#ksiazulo #polskiyoutube
okoboji - narzekacie na lekarzy a taki glupek z internetu zarabia MILION W MIESIĄC

#...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-20 o 07.05.49

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lsrrdc
lsrrdc 20.06.2026, 09:02:59 via Wypiek
  • 1
Obrona ksiazula na pełnej bo nie będzie wiadomo za tydzień co jest smaczne a co nie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
America
America
20.06.2026, 01:17:58
  • 3
Przecież X jutro zapłonie jak Endrick nie zagra.
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lsrrdc
lsrrdc 20.06.2026, 01:24:26 via Wypiek
  • 0
@America ocb?
  • Odpowiedz
lsrrdc
lsrrdc 19.06.2026, 06:15:23
  • 0
#mecz śniła mi się ta złamana noga w nocy dziś
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >
  • Chciałbym mieć kabriolet

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 14.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 16.01.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 03.07.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking