Czajcie akcję, jechałem innym niż zwykle tramwajem na dworzec no i przegapiłem przystanek, na którym miałem wysiąść, a że do pociągu zostało kilka minut to już bym nie zdążył (a następny za 2 godziny), no to wróciłem na chatę i wysiadając z tramwaju w swojej okolicy powiedziałem do siebie "Ah shit, here we go again" jak w tym memie z gietea i to było śmieszne

#coolstory #gtasa #
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Znajoma MADKA z uczelni dwa miesiące temu po rozmowie na temat zarobków w naszej grupie:
"Jak to możliwe, że jesteś w moim wieku, studiujemy to samo i zarabiasz tyle, że stać Cię na wszystko" XDDD

Ta sama znajoma kiedy dzieliłem obowiązki na spory, wymagający projekt do zaliczenia, dzięki któremu można się nauczyć naprawdę dużo i zapytałem czy zamierza cokolwiek pomóc:
"NO OKEEEEEJ. ALE OSZCZĘDZAJ MŁODĄ MATKĘ!"
Szkocik - Znajoma MADKA z uczelni dwa miesiące temu po rozmowie na temat zarobków w n...

źródło: comment_RkI0dDftqF7LsbLgvGsBwV290xUmkKsy.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
Był wczoraj u mnie kuzyn lvl 9/10 i jak wychodził z moim bratem do sklepu to ten sobie coś zażartował, ze jak nie ma pieniędzy to po co idzie, młody coś się pośmial, ale miałam 4zlote drobne to dałam mu, żeby coś tam sobie kupił. Był 2 niemałym szoku i mówi, że to za dużo i jemu złotówka tylko starczy, namowilam go, żeby resztę wrzucił do skarbonki, wziął i poszli.
Wieczorem jak
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1. Nauczyciele się wkurzają bo mało zarabiają a państwo rozdaje kasę za darmo nierobom i darmozjadom.
2. Jęczą i piszczą, w końcu grożą, że zablokują egzaminy i rozpoczną strajk.
3. PiS wysyła swojego człowieka pseudonim zbrodniarz
4. zbrodniarz rozpoczyna strajk z nauczycielami.
5. Nauczyciele strajkują przez miesiąc i nie otrzymują za to wynagrodzenia
6. W kasie oświaty zostaje więcej pieniędzy bo nie zapłacili im za miesiąc pracy.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@IonIrenicus: i ja Ci mówie cumplu, że on miał miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡°) wszak nie od dziś wiadomo, że PiS ma marketing i strategie zajebistą. Ogarniają to co sie dzieje, myślą rozsądnie i analizują wszystko. Na tej płaszczyźnie wykiwali PO tak samo jak teraz r-------i nauczycieli. Można by było powiedzieć, że 1-0 dla PiSu ale ta akcja to dla mnie hattrick xD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: myślę ze trochę przesadzasz, bo o ile takie procesy na pewne u części dilerów zachodzą to ich wpływ na użytkownika ciężko ocenić.

Ten co ma swój rozum to nie sięgnie po nic innego, bądź sięgnie ale z głową, a jak ktoś jest podatny na wpływy to sięgnie czy to po naogladaniu się u dilera jak tablety fajnie kopia, czy to na imprezie.
  • Odpowiedz
Już wiem jaka jest magiczna liczba czasu, którego potrzebuje pradziadek aby stwierdził "to już się nie przyda"

Dostalem ofertę od dziadka, że podprowadzić przyczepkę pod taki stary kojec, jest tam pełni złomu którego nikt nie potrzebuje więc mów to załadować i sprzedax (na oko 600kg) , pakuje pakuje, przychodzi przedziałek i powiedział że ma taki stary silnik, ktory pamięta jeszcze zabory, więc mogę go w-----ć. Kiedy zapytałem kiedy był używany, powiedział że
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co do #strajknauczycieli to ciężko mi ocenić, bo z jednej strony popieram nauczycieli co zasuwają z dzieciakami a z drugiej są Ci którzy siedzą 4h i mają w------e.

Przykład z życia. Przyjaciel niedoszły WFista, pasjonat sportu, prywatne kocha zimowe sporty. Gdy on miał praktyki - staż czy późniejsze zastępstwo, uczył dzieciaków taktyki i różnych zagrań. Nie ograniczało się to do 10 minutowej rozgrzewki i rzucenia piłki na boisko. Wiem, inni też
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, co te dzieci, to ja nawet nie. Na pasach zapaliły się pomarańczowe migające, sobie myślę, no tak, #warszawa, znów się coś z-----o. No i jadą samochody dość szybko i biegnie taka mała dziewczynka, z 5-6 lat pewnie, nie patrzy przed siebie, ani nic. No to ja ją łap za plecak i odciągam od pasów, w tym momencie przejechał zaraz obok dostawczak. Prawie by ją rozjechał. I taki dumny
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Do dzisiaj pamiętam jak przed moją uczelnią zajechał taki wielki baniak z colą i rozlewali z tego za darmo do kubków studentom. Ludzie podchodzili do tego po kilka razy (bo za darmo HEHE), niektórzy pożyczali okulary przeciwsłoneczne od innych żeby ich nie poznali przy 6 podejściu, prosili tych którzy w ogóle nie byli ani razu żeby podeszli po 2 razy i im wzięli. Młodzi ludzie zachowywali się jak małpy które banana pierwszy
Nirin - Do dzisiaj pamiętam jak przed moją uczelnią zajechał taki wielki baniak z col...

źródło: comment_vYrRxjV80nHeWdU3bKddMnNC1Wx8nJHd.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siedzimy z kuzynem i rozmawiamy o #strajknauczycieli . Od strajku przeszło do wspominek o szkole i przypomniały mi się, według mnie, najlepsze akcje z dzbanami w gimnazjum xD
1. Na historii babka bierze gościa do odpowiedzi i odpytuje z poprzedniego tematu. Ofc typ nic nie wiedział, więc żeby dostał chociaż 2 to kazałą pokazać na mapie jakieś miasto xD patrz na zachód i szuka i szuka, ale podpowiedziała mu, że
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach