Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanSalut: pomysł fajny, tylko powstają typowe problemy. Co jeśli część ludzi jednak zrezygnuje i np. na spotkanie przychodzi jedna osoba. W jaki sposób zapewnisz napływ nowych ludzi (niezbędne w tego typu plikacjach, a konkurencja mocno się reklamuje)
  • Odpowiedz
@WrakPrzegrywa częściej się wyświetlacz witamince i masz takie ładne niebieskie podświetlenie wiec się trochę wyróżniasz. Strata kasy. Wörk the volume. Jak jest zainteresowana to odpisze nawet na cześć, jak nie to nie ma co robić fikołków bo to strata czasu
  • Odpowiedz
zacny to kontent dla #niebieskiepaski co nie ogarniają w baby, tak żeby zrozumieli jak wygląda prawdziwe życie i aplikacje randkowe typu #tinder, pośmieszkowałem z kolegami, a teraz idę spać, bo rano trzeba wstać, iść na #bieganie, bo to się nazywa odpowiedzialność, dobranoc Panowie #ajemge1
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RachunekZaPrond-475zl oni naprawdę myślą że taka 20 lat młodsza ukrianka nie ucieknie jak tylko się ustawi w USA i dostanie wize? Jeśli facet nie dał rady znaleźć baby we własnym kraju do 35 roku życia to z nim było coś ewidentnie nie tak i nie jest zdolny do żadnych ustępstw
Ucieczka w inny kraj nie rozwiazuje niestety starych problemów , jak np bycie ciulem i brak chęci pracy nad sobą
  • Odpowiedz
@oonn32

@RachunekZaPrond-475zl: pewnie nie wiedzą że w Polsce też by znalazły bogatych facetów z łatwością

Sam fakt znalezienia bogatego to żaden plus , taki facet np może być dla ciebie skąpy ale dzięki kasie cię kontrolować
Co takiej ukrze po polaku jak one szukają bogaty plus chojny a nie tylko bogaty
  • Odpowiedz
@cyganztorunia: Co jest z tymi babami, że mimo tysiąca historii i cudzych potknięć one i tak dają się w kretyński sposób zmanipulować takim przybyszom. Jeszcze często te kobiety są przeciętnymi 6/10 i myślą, że taki Libańczyk co ma kolejkę kobiet do siebie będzie z nimi chciał spędzić resztę życia xD Bo przecież powiedział im na 1 spotkaniu, że się zakochał.
  • Odpowiedz
Kiedyś na spotkaniu weryfikacyjnym z tindera powiedziałem dziewczynie że nie wierzę w psychologów i że ta cała psychologia i terapie to nowoczesna astrologia i wyciąganie kasy od ludzi. W tym momencie dowiedziałem się w jakim kierunku ona ma magistra xD

Mimo tego jakoś nie atakowała mnie, co mnie lekko zbiło z tropu bo spodziewałem się jakiegoś obrażania się. Oczywiście konturowałem rozmowę na ten temat.

Czy to ta słynna pewność siebie czy bardziej
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach