Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
feestaszek

feestaszek

Dołączył 7 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2021
  • Znaleziska 11
  • Mikroblog 2010
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 2
feestaszek
feestaszek przed chwilą
  • 0
to jest ogólnie chore że nie ma na tych mistrzostwach np Włoch, Danii już nie mówiąc o Polsce a jest jakieś kurakao czy irak
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feestaszek
feestaszek 55 min temu
  • 4
skąd oni biorą tych sędziów
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sebastian-rogalski
sebastian-rogalski
53 min temu via Wykop
  • 1
@feestaszek: parytety, musi byc odpowiednia ilosc sedziow z afryki
  • Odpowiedz
LamajHarma
LamajHarma
14.06.2026, 23:56:06
  • 3
Jeśli Ekwador nauczy się strzelać gole, to mogą powalczyć o top8
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feestaszek
feestaszek 14.06.2026, 23:57:37 via Android
  • 0
@LamajHarma: nie ma kim za bardzo
  • Odpowiedz
coccolino_
coccolino_
14.06.2026, 23:45:19
  • 4
zawsze mi sie mylil ekwador z kolumbia
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feestaszek
feestaszek 14.06.2026, 23:54:50 via Android
  • 0
@coccolino_: takie same barwy mają
  • Odpowiedz
feestaszek
feestaszek 14.06.2026, 19:17:25
  • 0

Treść została usunięta

feestaszek
feestaszek 14.06.2026, 18:29:21
  • 6
margarite z curacao proszę
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feestaszek
feestaszek 13.06.2026, 02:52:33
  • 4
na c--j ja to oglądam jeszcze
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiktor-wkpl
wiktor-wkpl
13.06.2026, 02:53:24 via Android
  • 7
@feestaszek: bo jak pójdziemy spac to Paragwaj robi comeback życia
  • Odpowiedz
ucho_igielne
ucho_igielne
ucho_igielne
13.06.2026, 02:56:14 via Wykop
  • 0
@feestaszek: nie wiem po co w ogole czekalem na ten mecz bo i tak adhd każe mi albo co chwila cos jesc albo klikac w telefonie wliczając wypok xd
  • Odpowiedz
johnblaze12345
johnblaze12345
13.06.2026, 02:04:07
  • 0
USA takie mocne, czy Paragwaj taki słaby?
#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feestaszek
feestaszek 13.06.2026, 02:07:34 via Android
  • 5
@johnblaze12345: prawdopodobnie najlepsze usa w historii
  • Odpowiedz
lazysoul
lazysoul
06.06.2026, 09:40:39
  • 7
Szłam do fryzjera zestresowana, brzuch bolał, a co mi typiarka odwaliła na włosach to ja nie mam pytań
Zrobiła tak jak chciałam, a nawet lepiej, ja w szoku

lazysoul - Szłam do fryzjera zestresowana, brzuch bolał, a co mi typiarka odwaliła na...

źródło: image_picker_B9562AFD-EA79-4FE2-9F21-1295358796D3-6876-000001E401F813CB

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feestaszek
feestaszek 06.06.2026, 09:42:34 via Android
  • 0
@lazysoul: poka
  • Odpowiedz
vartan
vartan
23.05.2026, 19:28:39
  • 5
1,5 miesiąca temu Legia straciła gola w 96. minucie i padł remis.
Napisałem, że te 2 punkty mogą kosztować ich mistrza/puchary...

Że co? Że jak? Przecież spadną...
Zabrakło właśnie tych 2 punktów dzisiaj :)

#mecz #legia #pilkanozna #ekstraklasa
vartan - 1,5 miesiąca temu Legia straciła gola w 96. minucie i padł remis.
Napisałem,...

źródło: 1000003652

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feestaszek
feestaszek 23.05.2026, 19:31:34 via Android
  • 0
@vartan: ale z tym mistrzem to odkleiło cię trochę
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
23.05.2026, 17:44:35
  • 24
Gieksie po sportowemu gratuluje, taka bramka to fantastyczne przeżycie.
Legia skończyła ładnie, puchary byly blisko, co samo w sobie było aberracją.

A frustratom z kompleksami życzę, aby w przyszłym sezonie zabolało ich coś wiecej, niz utrzymanie Legii

To był bardzo intensywny sezon
#mecz #legia
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feestaszek
feestaszek 23.05.2026, 17:49:16 via Android
  • 0
@thorgoth: ja się cieszę że Legia się utrzymała fajnie jest wam ładować po kilka bramek co sezon
  • Odpowiedz
niezawysoki
niezawysoki
niezawysoki
22.05.2026, 10:09:41
  • 10
#mecz

Jutro Górnik, Jaga i Raków walczą między sobą o LM, LK i LKE. Co puszcza tvp? Legie, i mecz istotny dla Legii: Pogoń - GKS. Obrzydliwe.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feestaszek
feestaszek 22.05.2026, 11:01:16 via Android
  • 6
@niezawysoki: zaraz cię upośledzeni legionisci wyjaśnią że oni są naszą stolicą i największym klubem w Polsce więc to normalne
  • Odpowiedz
hpiotrekh
hpiotrekh
22.05.2026, 06:46:21
  • 0
Tak trzymam tego śmiecia, bo szkoda mi wyjść ze stratą, ale prędzej to guwno pójdzie na 65k niż na plus.
Już chyba lepiej jakbym to wypłacił i wpłacił na byle jakiego etfa albo szczura.
Co myślicie?

#gielda nie taguje krypto, bo im nie ufam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
hpiotrekh - Tak trzymam tego śmiecia, bo szkoda mi wyjść ze stratą, ale prędzej to gu...

źródło: image_picker_AFAE8292-30E0-4B97-B433-A8F954A2F00A-486-00000081E4CBB74F

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feestaszek
feestaszek 22.05.2026, 06:49:01 via Android
  • 0
@hpiotrekh: nie trać wiary
  • Odpowiedz
feestaszek
feestaszek 16.05.2026, 22:56:17
  • 6
co za scam j----y
#eurowizja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feestaszek
feestaszek 16.05.2026, 22:03:50
  • 19
ja p------e jak ja kocham zycie wlasnie pije sobie drinka w domu, Lech mistrzem, najedzony pitcom z dagrasso. Nic mi wiecej nie potrzeba ogladam sobie programy o ekstraklasie na youtube, kotek siedzi mi na kolanach. Przypominam Lech mistrzem wiec zero potrzeb zero testosteronu nie musze z nikim walczyc bo nie mam o co. Mam hajsy mam jedzenie i bezpieczenstwo i Lech mistrzem. Pozdrawiam
#mecz #ekstraklasa #lechpoznan
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feestaszek
feestaszek 16.05.2026, 18:53:44
  • 9
Mońka jak Maldini
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feestaszek
feestaszek 16.05.2026, 18:35:51
  • 3
Lech i tak nie musi wygrać bo Jaga się zesra w Katowicach xd
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heremorie
heremorie
14.05.2026, 21:49:53
  • 0
#mecz
A gdyby tak Lech wygrał z Radomiakiem.
Nie no...
Ale co jeśli?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feestaszek
feestaszek 14.05.2026, 22:10:02 via Android
  • 1
@heremorie: po co? będzie lepsza multiliga w ostatniej kolejce
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 08.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 15.02.2025

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 23.03.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking