Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
Już za 34 dni mamy Boże Narodzenie
#swieta #muzyka #oswiadczenie #nostalgia #bojowkadrivinghomeforchristmas
#swieta #muzyka #oswiadczenie #nostalgia #bojowkadrivinghomeforchristmas

Od zawsze czułam magie świąt od listopada. Myślałam już o tym jak ubiorę choinkę, jakie prezenty kupić, myślałam o pysznym jedzeniu i spotkaniu z rodziną, którą widzę raz na rok.
W tym roku jest jakoś inaczej. Kiedy wchodzę do dużego Carrefoura i widzę, że od wejścia sklep jest zawalony zabawkami, kosmetykami spakowanymi na prezent to czuję niesamowitą komercję i parcie na kupowanie możliwie jak najdroższych zabawek dla dzieci. Oczywiście matki muszą ciągnąć zapłakane
W tym roku jest jakoś inaczej. Kiedy wchodzę do dużego Carrefoura i widzę, że od wejścia sklep jest zawalony zabawkami, kosmetykami spakowanymi na prezent to czuję niesamowitą komercję i parcie na kupowanie możliwie jak najdroższych zabawek dla dzieci. Oczywiście matki muszą ciągnąć zapłakane
- 2
@krewetkowa_zupka: Dopiero? Ja tak mam od 16 roku życia.
@krewetkowa_zupka jestem chyba jedyną osobą w kręgu moich bliskich, która świętuje "Boże Narodzenie" a nie ten festiwal konsumpcjonizmu i tandetnych prezentów, do roli których się teraz sprowadza takie piękne święta. Przykre to, mirabelko ale jak zawsze lubiłem Boże Narodzenie, tak teraz czuję tak samo, że jednak wolałbym to ominąć.
- 96
Obserwuj nas, żeby nie przegapić następnego rozdajo (a w okresie świątecznym wszystko może się zdarzyć)! -> #rgfk #rgfkrozdajo
Cześć!
Święta coraz bliżej, więc rozpoczynamy odliczanie do Bożego Narodzenia!
Teraz przechodząc do wyczekiwanej informacji - tym razem do wygrania jest KOSTKOWY KALENDARZ ADWENTOWY 2022
Cześć!
Święta coraz bliżej, więc rozpoczynamy odliczanie do Bożego Narodzenia!
Teraz przechodząc do wyczekiwanej informacji - tym razem do wygrania jest KOSTKOWY KALENDARZ ADWENTOWY 2022
źródło: comment_1669046156Cv7qgfyMWjkkoiH6lXYEwd.jpg
Pobierz- 2
Otwieram nitkę przygotowawczą z uniwersalnymi rzeczami, które pasują do każdej paczki w #wykopaka i nie tylko. Ja jak zawsze wrzucam cukierki Michałki, oczywiście białe ( ͡° ͜ʖ ͡°) @faramka @chybaDapi @dobry_programista a Wy co proponujecie? (✌ ゚ ∀ ゚)☞
#wykopaka #prezenty #swieta #pytaniedoeksperta #pytanie
#wykopaka #prezenty #swieta #pytaniedoeksperta #pytanie
źródło: comment_1669045381pl0DmyfEKBMfruE78EgQuS.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@kurlapejter Michałki to must have. Tyle w tym roku musimy czekać na wykopake, że już dwa razy musiałam dokupować, a jeszcze rejestracja nie ruszyła. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 9
Jest grudzień rok 2017 piątek. Wracasz ze szkoły po wigilii klasowej - ostatni dzień przed przerwą świąteczna. Kumpel na discordzie pyta się czy wbijasz na grę, bo wszystkie ziomki już grają. Odpalasz lola a w tle leci w radiu GROOVEBUSTERZ & JĘDKER - Ta Noc
#gry #lol #leagueoflegends #swieta #kiedystobylo
#gry #lol #leagueoflegends #swieta #kiedystobylo
źródło: comment_1669030060Qs0oMKPbrVSjsd5PQXNaxL.jpg
Pobierz@rybsonk: rok 2012 wracasz ze szkoły, wbijasz na skype, dzwonisz do kumpli czy wbijają na lola. Szukacie gierki i wybieracie mastera pod ap, siona pod lifesteal i nocturna ktory ma ulta na całą mape.
@CiemnaStronaCzlowiekaa: o tak byczq i nie zapomnij jeszcze o zimowej mapie. BTW w 2017 discord chyba nie był tak popularny
3
Dopłata 2,5 zł do paczki to oszustwo. Nie daj się złapać

Oszustwo na dopłatę do przesyłki wraca jak bumerang. Przestępcy wykorzystują okres przedświątecznych wyprzedaży oraz wzmożonych zakupów internetowych związany m.in. z kupowaniem online prezentów na Boże Narodzenie. Oszuści wysyłają SMS-y z informacją o rzekomej konieczności dopłaty 2,50...
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
Jest grudzień rok 2008 piątek. Wracasz ze szkoły po wigilii klasowej - ostatni dzień przed przerwą świąteczna. Kumpel na gadu-gadu pyta się czy wbijasz na grę, bo wszystkie ziomki już grają. Odpalasz csa a w tle leci jeden z roundsoundów „Coraz bliżej święta” Ani Szarmach.
#gry #cs16 #counterstrike #swieta #kiedystobylo
#gry #cs16 #counterstrike #swieta #kiedystobylo
źródło: comment_1669023195XD7mbNs5UeCC63BBGkq6o2.jpg
Pobierz- 764
No ja nie mogę . Sprzedawców z Katowic na jarmarku z cenami już poj@%@#%.
Kubek 200ml grzańca 18zł xD 18 zł za 200 ml grzańca, gdzie w sklepie 1l kosztuje prawie tyle samo xD
Drożej niż samym Wiedniu, gdzie płaci się około 3Eur xD
Nie że mnie nie stać, ale chodzi o sam fakt że to już chore się robi, już ludzie nie wiedzą jakie ceny dawać.
Kubek 200ml grzańca 18zł xD 18 zł za 200 ml grzańca, gdzie w sklepie 1l kosztuje prawie tyle samo xD
Drożej niż samym Wiedniu, gdzie płaci się około 3Eur xD
Nie że mnie nie stać, ale chodzi o sam fakt że to już chore się robi, już ludzie nie wiedzą jakie ceny dawać.
źródło: comment_1669018398BWlko8W3txye4ojD8Vv67r.jpg
Pobierz- 1698
@Klopsztanga: ogólnie polską gastronomię posrało z cenami
- 1000
@jatylkozapytac: no to brawo, ceny prawie takie same jak w Polsce xD A gdzie wiedeń - stolica kultury Europy - a Katowice - stolica patologii
- 143
- 29
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@eltanol3000 przecież oni lubią obwiniać wykonawcę wyroku, a że to sąd tak zdecydował to już wywalone. Widzę że komoras mi zajął konto to olaboga złodziej. Nie zastanowi się jeden bałwan z drugim że bezpodstawnie takiego zajęcia nie dokonał i to jest jego praca i obowiązek
- 0
@hiiragi: myślę, że to fajny pomysł ☺️
Komentarz usunięty przez autora
- 1
Takie pytanie:
- macie jedną choinkę (sztuczną) i wymieniacie ją co x lat
- co roku kupujecie nową sztuczną (powszechne w #uk)
- co roku kupujecie nową żywą
Jak to u was
- macie jedną choinkę (sztuczną) i wymieniacie ją co x lat
- co roku kupujecie nową sztuczną (powszechne w #uk)
- co roku kupujecie nową żywą
Jak to u was
źródło: comment_1669012002ICZCgrYGUzIIhsbqk9UOGk.jpg
PobierzJuż za 35 dni mamy Boże Narodzenie
#swieta #muzyka #oswiadczenie #nostalgia #bojowkadrivinghomeforchristmas
#swieta #muzyka #oswiadczenie #nostalgia #bojowkadrivinghomeforchristmas

- 0
@Adam_Lechistan: eh szkoda
@kar4ss fajny ptyś
https://youtu.be/9AwWmgcxcX4
a bym se tego posłuchał jadąc z jakąś babeczką na święta
#eurobeat #wychodzimyzprzegrywu #swieta
a bym se tego posłuchał jadąc z jakąś babeczką na święta
#eurobeat #wychodzimyzprzegrywu #swieta
- 671
Zasady zabawy:
Tym razem zostawienie plusa + zaobserwowanie mojego profilu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli masz ochotę, to pozostawienie komentarza będzie miłą niespodzianką.
Tym razem zostawienie plusa + zaobserwowanie mojego profilu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli masz ochotę, to pozostawienie komentarza będzie miłą niespodzianką.
źródło: comment_1668943535RUNKJzkkBlgPaYfzYKoRdz.jpg
Pobierz- 54
@metuasz: Nie dość ze mam ochotę na zostawienie komentarza ale także w tym komentarzu podzielę się świetnym przepisem na knedle
Ugotowane ziemniaki najlepiej zmielić lub przepuścić przez prasę jeszcze lekko ciepłe. Mogą być też ziemniaki pozostawione z obiadu nawet sprzed 2 dni (trzymane w lodówce). Ja wolę te jeszcze ciepłe po ugotowaniu, ponieważ są miększe.
Do miski ze zmielonymi ziemniakami dodaj resztę składników - jajko, obie mąki oraz szczyptę soli. Dobrze wymieszaj
Ugotowane ziemniaki najlepiej zmielić lub przepuścić przez prasę jeszcze lekko ciepłe. Mogą być też ziemniaki pozostawione z obiadu nawet sprzed 2 dni (trzymane w lodówce). Ja wolę te jeszcze ciepłe po ugotowaniu, ponieważ są miększe.
Do miski ze zmielonymi ziemniakami dodaj resztę składników - jajko, obie mąki oraz szczyptę soli. Dobrze wymieszaj
































Ojciec zajmuje się tematami około budowlanymi.
#prezent #majsterkowanie #pytanie #swieta #narzedzia
@lubaxd: Jak kolega @BronislawCzevak pisze: Knipex Cobra. Przyda się praktycznie wszędzie.
@Zbyszek_Kudriawcew: Co do trzymania sie jednego systemu to sie zgodze. Zawsze mozesz latwo baterie przelozyc bo pasuje.
Co do profi to mniej sie zgodze ale racja. NIe jest to jakas p---------a. Jest