Poszukuje prezentu dla taty dużo majsterkuje w garażu i cały czas coś naprawia, wiem że jest tutaj dużo majsterkowiczów więc może mi pomożecie co mu kupić tak do 100 zł ? Albo co sami chcielibyście dostać do tej kwoty ?
Ojciec zajmuje się tematami około budowlanymi.
#prezent #majsterkowanie #pytanie #swieta #narzedzia
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dokładnie. Dlatego jak już ma aku i ładowarkę z Makity (a pewnie i Makpack), to niech się trzyma jednego systemu. Zwłaszcza, że to profi.


@Zbyszek_Kudriawcew: Co do trzymania sie jednego systemu to sie zgodze. Zawsze mozesz latwo baterie przelozyc bo pasuje.

Co do profi to mniej sie zgodze ale racja. NIe jest to jakas p---------a. Jest
  • Odpowiedz
Ech i ten najgorszy moment co roku nadchodzący gdy pytają się ciebie co chcesz na święta za prezent a ja mówię że nic, że starczy dodładowanie do steama i/lub bilety na koncert jak ktoś chce kupić coś co się przyda i nikt nie chce, najgorzej #prezenty #swieta
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od zawsze czułam magie świąt od listopada. Myślałam już o tym jak ubiorę choinkę, jakie prezenty kupić, myślałam o pysznym jedzeniu i spotkaniu z rodziną, którą widzę raz na rok.

W tym roku jest jakoś inaczej. Kiedy wchodzę do dużego Carrefoura i widzę, że od wejścia sklep jest zawalony zabawkami, kosmetykami spakowanymi na prezent to czuję niesamowitą komercję i parcie na kupowanie możliwie jak najdroższych zabawek dla dzieci. Oczywiście matki muszą ciągnąć zapłakane
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@krewetkowa_zupka jestem chyba jedyną osobą w kręgu moich bliskich, która świętuje "Boże Narodzenie" a nie ten festiwal konsumpcjonizmu i tandetnych prezentów, do roli których się teraz sprowadza takie piękne święta. Przykre to, mirabelko ale jak zawsze lubiłem Boże Narodzenie, tak teraz czuję tak samo, że jednak wolałbym to ominąć.
  • Odpowiedz
Obserwuj nas, żeby nie przegapić następnego rozdajo (a w okresie świątecznym wszystko może się zdarzyć)! -> #rgfk #rgfkrozdajo

Cześć!
Święta coraz bliżej, więc rozpoczynamy odliczanie do Bożego Narodzenia!

Teraz przechodząc do wyczekiwanej informacji - tym razem do wygrania jest KOSTKOWY KALENDARZ ADWENTOWY 2022
RGFK_PL - Obserwuj nas, żeby nie przegapić następnego rozdajo (a w okresie świąteczny...

źródło: comment_1669046156Cv7qgfyMWjkkoiH6lXYEwd.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Otwieram nitkę przygotowawczą z uniwersalnymi rzeczami, które pasują do każdej paczki w #wykopaka i nie tylko. Ja jak zawsze wrzucam cukierki Michałki, oczywiście białe ( ͡° ͜ʖ ͡°) @faramka @chybaDapi @dobry_programista a Wy co proponujecie? ( )
#wykopaka #prezenty #swieta #pytaniedoeksperta #pytanie
kurlapejter - Otwieram nitkę przygotowawczą z uniwersalnymi rzeczami, które pasują do...

źródło: comment_1669045381pl0DmyfEKBMfruE78EgQuS.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 8
@kurlapejter Michałki to must have. Tyle w tym roku musimy czekać na wykopake, że już dwa razy musiałam dokupować, a jeszcze rejestracja nie ruszyła. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Jest grudzień rok 2017 piątek. Wracasz ze szkoły po wigilii klasowej - ostatni dzień przed przerwą świąteczna. Kumpel na discordzie pyta się czy wbijasz na grę, bo wszystkie ziomki już grają. Odpalasz lola a w tle leci w radiu GROOVEBUSTERZ & JĘDKER - Ta Noc
#gry #lol #leagueoflegends #swieta #kiedystobylo
rybsonk - Jest grudzień rok 2017 piątek. Wracasz ze szkoły po wigilii klasowej - osta...

źródło: comment_1669030060Qs0oMKPbrVSjsd5PQXNaxL.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest grudzień rok 2008 piątek. Wracasz ze szkoły po wigilii klasowej - ostatni dzień przed przerwą świąteczna. Kumpel na gadu-gadu pyta się czy wbijasz na grę, bo wszystkie ziomki już grają. Odpalasz csa a w tle leci jeden z roundsoundów „Coraz bliżej święta” Ani Szarmach.
#gry #cs16 #counterstrike #swieta #kiedystobylo
Punk911 - Jest grudzień rok 2008 piątek. Wracasz ze szkoły po wigilii klasowej - osta...

źródło: comment_1669023195XD7mbNs5UeCC63BBGkq6o2.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No ja nie mogę . Sprzedawców z Katowic na jarmarku z cenami już poj@%@#%.

Kubek 200ml grzańca 18zł xD 18 zł za 200 ml grzańca, gdzie w sklepie 1l kosztuje prawie tyle samo xD
Drożej niż samym Wiedniu, gdzie płaci się około 3Eur xD

Nie że mnie nie stać, ale chodzi o sam fakt że to już chore się robi, już ludzie nie wiedzą jakie ceny dawać.
K.....a - No ja nie mogę . Sprzedawców z Katowic na jarmarku z cenami już poj@%@#%. 
...

źródło: comment_1669018398BWlko8W3txye4ojD8Vv67r.jpg

Pobierz
  • 162
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 23
@eltanol3000 przecież oni lubią obwiniać wykonawcę wyroku, a że to sąd tak zdecydował to już wywalone. Widzę że komoras mi zajął konto to olaboga złodziej. Nie zastanowi się jeden bałwan z drugim że bezpodstawnie takiego zajęcia nie dokonał i to jest jego praca i obowiązek
  • Odpowiedz
@metuasz: Nie dość ze mam ochotę na zostawienie komentarza ale także w tym komentarzu podzielę się świetnym przepisem na knedle

Ugotowane ziemniaki najlepiej zmielić lub przepuścić przez prasę jeszcze lekko ciepłe. Mogą być też ziemniaki pozostawione z obiadu nawet sprzed 2 dni (trzymane w lodówce). Ja wolę te jeszcze ciepłe po ugotowaniu, ponieważ są miększe.

Do miski ze zmielonymi ziemniakami dodaj resztę składników - jajko, obie mąki oraz szczyptę soli. Dobrze wymieszaj
  • Odpowiedz