Wpis z mikrobloga

Zasady zabawy:

Tym razem zostawienie plusa + zaobserwowanie mojego profilu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli masz ochotę, to pozostawienie komentarza będzie miłą niespodzianką.

Co jest do zdobycia?

Spośród osób plusujących ten wpis wylosuję jedną poprzez #mirkolos, której opłacę zamówienie na #ksiazki do kwoty 150PLN. Wybór księgarni internetowej, sposób wysyłki (najlepiej paczkomat dla bezpieczeństwa) itp. jest po stronie osoby wybranej przez system, ja tylko funduję i sprawiam uśmiech. Prezent na #swieta jak znalazł! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Losowanie odbędzie się w niedzielę 27.11.22 o godzinie 15:00, więc macie trochę czasu. Powodzenia!

#rozdajo #czytajzwykopem #zadarmo

---

Rozdajo #1 + Dowód wygranej #1
metuasz - Zasady zabawy:

Tym razem zostawienie plusa + zaobserwowanie mojego profi...

źródło: comment_1668943535RUNKJzkkBlgPaYfzYKoRdz.jpg

Pobierz
  • 40
@Niemamwiedzy: Ależ nikt nie każe Ci mnie obserwować, wtedy po prostu nie będziesz brała w tej edycji. Będą jeszcze kolejne, w których nie będzie wzmianki o obserwacji, po prostu poczekaj spokojnie.
Co do pytania skąd pomysł obserwacji, to w sumie chodzi o to, żeby moje przyszłe posty miały więcej odbiorców. Do niczego nie zmuszam, wszystko jest dobrowolne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pol-scot: każdy czyta to co lubi. Jak ja bym zobaczył u kogoś książki z Poterem czy Dzieła Lenina to dałbym taki sam komentarz jak Twój ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@metuasz: Nie dość ze mam ochotę na zostawienie komentarza ale także w tym komentarzu podzielę się świetnym przepisem na knedle

Ugotowane ziemniaki najlepiej zmielić lub przepuścić przez prasę jeszcze lekko ciepłe. Mogą być też ziemniaki pozostawione z obiadu nawet sprzed 2 dni (trzymane w lodówce). Ja wolę te jeszcze ciepłe po ugotowaniu, ponieważ są miększe.

Do miski ze zmielonymi ziemniakami dodaj resztę składników - jajko, obie mąki oraz szczyptę soli. Dobrze
@metuasz ooo Panie. Aż się ciśnie dej. () Muszę zamówić nowy tom Felixa, Neta i Niki. Stara kobyła ze mnie, ale niezależnie od wieku śledzę dalsze losy tejże trójcy. Bez problemu zapełnie koszyczek. ( ͡º ͜ʖ͡º)