Polskie produkcje Netflixa, które pojawią się w grudniu!

Ofensywa polskich produkcji Netflixa, która rozpoczęła się kilka tygodni temu trwa w najlepsze. Po niedawnych premierach takich tytułów jak "Wielka woda", "Broad Peak" czy "Gang Zielonej Rękawiczki", przyszła pora na co najmniej trzy nowe filmy i seriale, które pojawią się na platformie już w grudniu.

https://upflix.pl/aktualnosci/polskie-produkcje-netflixa-ktore-pojawia-sie-w-grudniu-2022-11-17?utm_source=wykop.pl

#
upflixpl - Polskie produkcje Netflixa, które pojawią się w grudniu!

Ofensywa polsk...

źródło: comment_1668695448ZJHDliUSjVXJ24KaU85xpX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moje szefostwo wymyśliło sobie kolacje świąteczna, na która każdy ma przynieść prezent, którym kogoś obdaruje. Niby taki secret santa, tylko że nie masz pojęcia komu dajesz prezent. Po prostu mamy coś przynieść i się powymieniać na miejscu. Co to za debilny pomysł.. w zespole są stażyści co maja po 20 lat, jak i starsi ludzie przed emeryturą, faceci, babki.. przecież jedyne co można dać to czekoladę albo kubek - żeby każdemu pasowało
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@inrain88: losowanie ludzi i robienie prezentów nieznajomemu...
Najlepiej to by było jakby szeforstwo kupiło wszystkim po drobiazgu i nie o----------o mikołajek klasowych-firmowych żywce z podstawówki.
  • Odpowiedz
@h3lloya: No to weź kup te kawałki metalu i szkła i koła, złóż je do kupy i zobacz ile kosztowało cię to czasu i wysiłku, jakich narzędzi musiałeś do tego użyć i ile te narzędzia kosztowały plus inne koszta związane z wytwarzaniem czegoś takiego np. gaz i prąd. I jak to zrobisz to wtedy się zastanów ile musisz dostać za to pieniędzy, żeby pokryć koszta i ile byś chciał wynagrodzenia
  • Odpowiedz
@h3lloya: to teraz policz kosztami: cena materiałów, oraz koszt pracy ludzi, którzy jednak muszą mieć pewne umiejętności.
Przy koszcie pracy pamiętaj, by liczyć brutto-brutto, czyli pracownik z pensją brutto 7500zł kosztuje pracodawcę 9002zł
Na koniec dodaj zarobek - wyobraź sobie, że jesteś przedsiębiorcą, musiałeś:
- wyłożyć kasę na opracowanie produktu (być może utrzymujesz jakiegoś projektanta lub zlecasz to komuś - raczej nie bezpłatnie)
- ponosisz ryzyko braku zamówień choć utrzymujesz zatrudnienie (działanie "mam
  • Odpowiedz
@cytmirka: Ładnie komponujesz scenografię do zdjęć swoich kartek, podoba mi się że każde zdjęcie ma

taki przytulny klimacik xd


ALE według mnie byłoby lepiej gdybyś neutralniej dobierała książki do tła. Bo zamiast podziwiać Twoją estetyczną pracę to wczytuję się w urywek co oni tam ćpali XD

  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To juuuż chybaaaa... Chyba piąta kartka bożonarodzeniowa, którą wykonałam w tym miesiącu. Czyli jestem już w połowie jeśli chodzi o zamówienie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mireczki, terminy się kończą, jak ktoś chce sprawić komuś bliskiemu prezent na święta lub na inną okazję, to najlepiej pomyśleć o tym jak najwcześniej (ʘʘ)

#kartkicytmirki -> zapraszam

#handmade #rekodzielo #chwalesie
cytmirka - To juuuż chybaaaa... Chyba piąta kartka bożonarodzeniowa, którą wykonałam ...

źródło: comment_1668511725RpBzKBxewiXxrmsPr4wGzA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Planuję kupić partnerowi na prezent świąteczny matę do akupresury. Ostatnio skarży się na ból pleców i jest into medytacja, joga i te sprawy, więc myślę, że się jemu spodoba. Jaką polecacie? Widziałam, że ciekawie prezentuje się naturalna z wypełnieniem kokos - gryka. Warto do niej dopłacić? Kupić od razu większą na całe ciało czy na początek tylko na plecy?

#akupresura #fizjoterapia #mata #joga #
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@poisonandwine: na plecy + łeb 60zł, z nogami 120zł. Jako dodatek spoko - jeżeli ma problemy z plecami to kupuj tylko na plecy i już. Mały koszt i zajmuje mało miejsca. Poduszka pod szyję dla mnie jest za wysoka, źle się na niej leży. Wolę wyciągnąć gąbkę i "szmatkę z kolcami" połozyć na niższej poduszce
  • Odpowiedz