Mireczki, moja dziewczyna jest raczej fanką uniwersum Apple i chce jej kupić macbooka na święta. Sam po 8 miesiącach korzystania z IP 13 Pro i zegarka wróciłem do Androida, nie jestem zorientowany w tym co tam u Was teraz jest dobre. Korzysta z maila, youtuba, offica, facebooka (tutaj z kilka zakładek dobrze żeby ogarniało bo to też dotyczy jej pracy), netfliksa. I w sumie tyle. Fajnie jakby jeszcze popracowało to dłużej niż
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki macie pomysł na jakiś fajny prezent dla faceta. W kwocie do 450zł? Głównie elektornika, komputery, sport, kuchnia. może jakieś gadżety do użytku codziennego, lubi czytać i zbiera winyle i cd ale znowu kupowanie książki czy plyty wydaje mi oklepane. Może jest coś obecnie ciekawego w fajnych przecenach? #prezenty
#prezent #hobby #swieta
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Pytanie do znawców.
Jeśli nie wiesz to zapisuj proszę lub odpowiednio otaguj.

Mireczki sprawa trywialna ale dla mnie bardzo ważna!
Chciałbym sprawić przyjemność mojej różowej, a już w maju żonie i sprawić świąteczny klimat w domu ale w postaci zapachów (świece/woski-podgrzewacze).

Ona
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dzetson: A taki serio to pierwszy raz słyszę żeby świąteczny nastrój robiły świeczki. Nastrój to zapach jedzenia, śnieg za oknem, choinka z lampkami, kolędowanie etc
  • Odpowiedz
Mirki, zaczął się ten paskudny czas wigilijek pracowniczych i muszę kupić "prezent mikołajkowy" dla koleżanki z pracy do 50 zł (może być troszkę droższy). Babeczka w przyszłym roku idzie na emeryturę, pracujemy na home office więc jej życie wygląda tak, że wstaje składa łóżko, siada do kompa i pracuje, wyłącza kompa, rozkłada łóżko i leży. Jedyne szczęście w życiu to jej wnuczka. Nie chcę kupować prezentów typu żel pod prysznic czy kubek
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jaavi666: jak ci się nudzi zrób sam. Kup gotowe woreczki adwentowe, albo zapakuj sam, nakupuj trochę maseczek w płachcie, jakiś balsam do ust, do kilku powrzucaj ulubione słodycze, jak używa to jakieś p------y do włosów (w rossmanie jest cała ściana takich rzeczy), gąbeczke do makijażu czy coś. Ja bym się ucieszyła :D
  • Odpowiedz
  • 1
@natlly22: Generalnie tak bym zrobił, ale wiem ze zawsze chciała dostać taki gotowy kalendarz (często robimy sobie prezenty sami „ręcznie”)

Wybrałem w yves rocher ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz