Mirki i Mirabelki którzy mają #dzieci . Młody 10LVL prezent na święta planowany ROBOT PHOTON (mógłby już się szkolić na #programista15k ) myślicie że to będzie prezent na dłużej który zainteresuje, czy jeden sezon chwila i pojdzie w kąt?

Może ktoś zarzuci jakimś ciekawym prezentem, który byłby na dłużej w podobnej cenie?

#prezent #swieta #rodzice #pytanie #niewiemjaktootagowac #
Dumle007 - Mirki i Mirabelki którzy mają #dzieci . Młody 10LVL prezent na święta plan...

źródło: comment_1668882499zE5mRtsnWbgkLljQfRqc6B.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dumle007: jak chcesz sprawdzić czy się wkręci w takie rzeczy to kup mikrobita za stówkę i będziesz wiedział czy to już i czy ta droga. A na prezent daj coś co wygodni gówniaka na dwór/pole.
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
hej, mirki czy ktoś z was pracował "dorywczno" w salonach #empik np. teraz w okresie przedswiątecznym jako mlodszy doardaca klienta? jak taka praca wygląda? Ile można obecnie zarobić netto/brutto za godzinę? jak wygląda ukłądanie grafiku? Obecnie pracuje na pełen etat ale chciałbym coś dorobić tylko nie wiem czy się w ogole porywać bo raz ze nie wiem czy to mi sie w ogole bedie opłącało (mam jakies
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kiciochpyta #swieta Mircy może wy pomożecie, szukam pomysłu na prezent dla taty, 64lvl, z tego co z nim rozmawiam ma wszystko, nie ma żadnego hobby, pali, to tak po krótce, szukam pomysłu na prezent na święta, coś materialnego już wyczerpałem pomysły na F1 czy loty balonem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Feedersick: Tak dokładnie było xD Kupiłem mu glo, iqosa, wszystko oddałem/sprzedałem „bo to nie to samo, jakieś gowno nowość wymyślona”
  • Odpowiedz
  • 10
Za oknem pierwszy śnieg, więc już można powoli odliczać do pierwszego 'All I want for Christmas is you' w radiu.

Kto się jednak nie może doczekać świątecznej atmosfery i zapachów ten powinien w ten weekend zrobić ciasto na dojrzewający piernik. Co prawda ciasto jest tym lepsze im dłużej leżakuje, ale takie 5 tygodni też wystarczy żeby na wigilię zjeść zajebistego piernika i poklepać się mentalnie po pleckach że 'było warto robić już
DeOiko - Za oknem pierwszy śnieg, więc już można powoli odliczać do pierwszego 'All I...

źródło: comment_1668767725Cro9NOgfBVWw3cgUkR34vo.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@mkk141 tak, o ten cukier z miodu też tu chodzi, ma on dobrze zakonserwować ciasto
No i z podanych proporcji wychodzi naprawdę dużo ciasta, spokojnie na dwa pierniki 26x13 cm i jeszcze zostanie ciutke na małe pierniczki.
  • Odpowiedz
Czesc, szukam nazwy jednej rzeczy może ktoś z Was będzie kojarzył. Szukam jak nazywa się "animowana" fizyczna kartka, która pod różnym katem pokazuje rozny obrazek. Coś jakby taki rzeczywisty gif. Najlepiej w formie magnesu, ktory mozna zamówić przez neta i zaproponować samemu zdjecia. Szukalem w necie ale nic nie udalo mi sie znalezc. Chodzi o taki zwykly kwadracik, na ktory patrzac z roznych kątów widzi sie inne zdjecie. HELP

#prezent
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ok wyglada na to ze mozna to znalezc pod nazwa magnes hologram, ale jest malo wynikow wyszukiwania i raczej nikt nie oferuje zrobienia tego z wlasnymi zdjeciami, szkoda. Dzieki za pomoc :D
  • Odpowiedz
@moll: można powiedzieć, że nigdy nie czułem tej całej atmosfery. co roku praktycznie było więcej negatywnych rzeczy i p---------a się z tym całym okołoświątecznym grajdołkiem, aniżeli cieszenia się i tak dalej. może to się kiedyś zmieni, nie wiem. na razie się nie zapowiada, bym miał się oświecić i "nagle poczuć to, co jest w świętach fajne". na pewno nie w tym roku - w tym roku jeszcze będę Grinchem (
  • Odpowiedz
@lrllrlrr: ja czułam tą magię za dzieciaka i teraz znowu zaczynam ją czuć, bo robię to sama, tak jak ja chcę i dla mojej rodziny.

Odkąd nie mam tej domowej nerwówki i "potrzeby" sprostania oczekiwaniom teściowej co do sztucznego obrazka szczęśliwej rodziny to jest fajnie.
Udekoruję dom, bo lubię, kupię prezenty, bo kupuję tylko dla tych których faktycznie chcę obdarować, gotuję kilka potraw nie koniecznie ze świątecznego kanonu, za to
  • Odpowiedz