Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Już za 36 dni mamy Boże Narodzenie
#swieta #muzyka #oswiadczenie #nostalgia #bojowkadrivinghomeforchristmas
#swieta #muzyka #oswiadczenie #nostalgia #bojowkadrivinghomeforchristmas

- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
@Chodtok: Też mam octopusa, nazywa się Marian.
Zabrałem dziewczynie czapkę i dałem jemu bo zmarzł.
Zabrałem dziewczynie czapkę i dałem jemu bo zmarzł.
źródło: comment_16688922500KVPpdUYpbnLWt9qvOqYyW.jpg
Pobierz- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Mirki i Mirabelki którzy mają #dzieci . Młody 10LVL prezent na święta planowany ROBOT PHOTON (mógłby już się szkolić na #programista15k ) myślicie że to będzie prezent na dłużej który zainteresuje, czy jeden sezon chwila i pojdzie w kąt?
Może ktoś zarzuci jakimś ciekawym prezentem, który byłby na dłużej w podobnej cenie?
#prezent #swieta #rodzice #pytanie #niewiemjaktootagowac #
Może ktoś zarzuci jakimś ciekawym prezentem, który byłby na dłużej w podobnej cenie?
#prezent #swieta #rodzice #pytanie #niewiemjaktootagowac #
źródło: comment_1668882499zE5mRtsnWbgkLljQfRqc6B.jpg
Pobierz- 1
@Dumle007: jak chcesz sprawdzić czy się wkręci w takie rzeczy to kup mikrobita za stówkę i będziesz wiedział czy to już i czy ta droga. A na prezent daj coś co wygodni gówniaka na dwór/pole.
#anonimowemirkowyznania
hej, mirki czy ktoś z was pracował "dorywczno" w salonach #empik np. teraz w okresie przedswiątecznym jako mlodszy doardaca klienta? jak taka praca wygląda? Ile można obecnie zarobić netto/brutto za godzinę? jak wygląda ukłądanie grafiku? Obecnie pracuje na pełen etat ale chciałbym coś dorobić tylko nie wiem czy się w ogole porywać bo raz ze nie wiem czy to mi sie w ogole bedie opłącało (mam jakies
hej, mirki czy ktoś z was pracował "dorywczno" w salonach #empik np. teraz w okresie przedswiątecznym jako mlodszy doardaca klienta? jak taka praca wygląda? Ile można obecnie zarobić netto/brutto za godzinę? jak wygląda ukłądanie grafiku? Obecnie pracuje na pełen etat ale chciałbym coś dorobić tylko nie wiem czy się w ogole porywać bo raz ze nie wiem czy to mi sie w ogole bedie opłącało (mam jakies
- 2
@AnonimoweMirkoWyznania: Najniższa krajowa + bonusy. Jak masz 25 km dojazdu autem to zapewne 50% tego co miałbyś zarobić to spalisz na paliwo, więc odpowiedz sobie sam czy opłaca się.
Mirki polecacie jakieś lampki choinkowe zewnętrzne najlepiej jakieś ledy żeby mało prądu brały. Chcę z tata chatę ozdobić
#swieta #kiciochpyta
#swieta #kiciochpyta
@Osobnik_unikajacy: O, podpinam się. Najlepiej jakieś z kostką żeby można było podłączyć ileś tam.
18
Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu 2022 - najpiękniejszy jarmark w...

Czy lubicie Jarmarki Bożonarodzeniowe? Jeśli tak, to mam dla Was dobrą wiadomość. Od 18 listopada działa już Jarmark we Wrocławiu. Co nowego na nim się pojawiło, oraz w jakich godzinach możecie go odwiedzić? Tego m.in. dowiecie się z poniższego artykułu .
z- 9
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 88
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 9
@michal1498: masz w gorszej jakości?
- 4
@kogut_20: niestety nie
Już za 37 dni mamy Boże Narodzenie
#swieta #muzyka #oswiadczenie #nostalgia #bojowkadrivinghomeforchristmas
#swieta #muzyka #oswiadczenie #nostalgia #bojowkadrivinghomeforchristmas

- 0
#kiciochpyta #swieta Mircy może wy pomożecie, szukam pomysłu na prezent dla taty, 64lvl, z tego co z nim rozmawiam ma wszystko, nie ma żadnego hobby, pali, to tak po krótce, szukam pomysłu na prezent na święta, coś materialnego już wyczerpałem pomysły na F1 czy loty balonem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Android
- 1
- 0
@Feedersick: Tak dokładnie było xD Kupiłem mu glo, iqosa, wszystko oddałem/sprzedałem „bo to nie to samo, jakieś gowno nowość wymyślona”
- 1
Komentarz usunięty przez autora
- 1
@Helonzy: Jarosław Kuźniar lubi to.
Za oknem pierwszy śnieg, więc już można powoli odliczać do pierwszego 'All I want for Christmas is you' w radiu.
Kto się jednak nie może doczekać świątecznej atmosfery i zapachów ten powinien w ten weekend zrobić ciasto na dojrzewający piernik. Co prawda ciasto jest tym lepsze im dłużej leżakuje, ale takie 5 tygodni też wystarczy żeby na wigilię zjeść zajebistego piernika i poklepać się mentalnie po pleckach że 'było warto robić już
Kto się jednak nie może doczekać świątecznej atmosfery i zapachów ten powinien w ten weekend zrobić ciasto na dojrzewający piernik. Co prawda ciasto jest tym lepsze im dłużej leżakuje, ale takie 5 tygodni też wystarczy żeby na wigilię zjeść zajebistego piernika i poklepać się mentalnie po pleckach że 'było warto robić już
źródło: comment_1668767725Cro9NOgfBVWw3cgUkR34vo.jpg
Pobierz- 0
Czesc, szukam nazwy jednej rzeczy może ktoś z Was będzie kojarzył. Szukam jak nazywa się "animowana" fizyczna kartka, która pod różnym katem pokazuje rozny obrazek. Coś jakby taki rzeczywisty gif. Najlepiej w formie magnesu, ktory mozna zamówić przez neta i zaproponować samemu zdjecia. Szukalem w necie ale nic nie udalo mi sie znalezc. Chodzi o taki zwykly kwadracik, na ktory patrzac z roznych kątów widzi sie inne zdjecie. HELP
#prezent
#prezent
@miro97: wpisz magnes 3d
- 0
Ok wyglada na to ze mozna to znalezc pod nazwa magnes hologram, ale jest malo wynikow wyszukiwania i raczej nikt nie oferuje zrobienia tego z wlasnymi zdjeciami, szkoda. Dzieki za pomoc :D
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@moll: można powiedzieć, że nigdy nie czułem tej całej atmosfery. co roku praktycznie było więcej negatywnych rzeczy i p---------a się z tym całym okołoświątecznym grajdołkiem, aniżeli cieszenia się i tak dalej. może to się kiedyś zmieni, nie wiem. na razie się nie zapowiada, bym miał się oświecić i "nagle poczuć to, co jest w świętach fajne". na pewno nie w tym roku - w tym roku jeszcze będę Grinchem (
- 1
@lrllrlrr: ja czułam tą magię za dzieciaka i teraz znowu zaczynam ją czuć, bo robię to sama, tak jak ja chcę i dla mojej rodziny.
Odkąd nie mam tej domowej nerwówki i "potrzeby" sprostania oczekiwaniom teściowej co do sztucznego obrazka szczęśliwej rodziny to jest fajnie.
Udekoruję dom, bo lubię, kupię prezenty, bo kupuję tylko dla tych których faktycznie chcę obdarować, gotuję kilka potraw nie koniecznie ze świątecznego kanonu, za to
Odkąd nie mam tej domowej nerwówki i "potrzeby" sprostania oczekiwaniom teściowej co do sztucznego obrazka szczęśliwej rodziny to jest fajnie.
Udekoruję dom, bo lubię, kupię prezenty, bo kupuję tylko dla tych których faktycznie chcę obdarować, gotuję kilka potraw nie koniecznie ze świątecznego kanonu, za to
- 10

























Co można podarować w 2022 na prezent dla 14 letniej chrześnicy na święta ? Jest coś aktualnie w trendzie, jeśli chodzi o ta grupę wiekową ?