@dosiu: I najlepiej żebym jak zjadę z delegacji jeździł po wszystkich z rodziny a nie ja w domu z różowa i dziećmi siedzę.
Sorry ze tak na raty ale coś mnie ruszyło. Po latach widzę że matka toksyczna osoba jest i może po części ona winę ponosi za to że ojciec był alkoholikiem.
@jarezz luzik, Mireczku, od tego jest mirko. Tak jak mówiłem, nie ma sensu, szczególnie mając już swoje własne życie, na siłę uszczęśliwiać toksycznej rodzinki. Jeśli z żoną i córka wszytko dobrze się układa, to nie warto się przejmować, bo możliwe, że czego byś nie zrobił, to i tak by było narzekanie
Wiecie, że w tegorocznej #wykopaka brała udział najprawdziwsza Fabryka Zabawek Św. Mikołaja?
Miałem to szczęście, że otrzymałem piękny prezent od oryginalnego św. Mikołaja, który bardzo dokładnie przeczytał mój list! Chyba jednak byłem grzeczny w tym roku. ( ͡°͜ʖ͡°)
Mój św. Mikołaj pięknie spakował paczkę, a w momencie kiedy ją otwierałem wraz ze swoim #rozowypasek, zaskoczył nas wielki napis z życzeniami, a zawartości paczki chyba nie
Z roku na rok moje święta są coraz gorsze, łapie coraz większe doły i coraz bardziej mam dosyć tego komercyjnego gówna. Poza tym mam coraz większą świadomość tego, że cały świat ma mnie w dupie. To czas w którym czuję się bardzo samotny.
Wesołych Świąt wszystkim ( ͡°( ͡°͜ʖ( ͡°͜ʖ͡°)ʖ͡°) ͡°)
..na pewne rzeczy. "Przy świątecznym stole możemy sobie pozwolić na większą szczerość, otwartość–przyznaje dr Konrad Maj. "W tym dniu składamy sobie życzenia, ale rzadko pada słowo "przepraszam". "To jest taki moment, że powinniśmy przyznać się do błędów w stosunku do siebie, i do innych"–dodaje
Nie mam nikogo z kim mogłabym spędzić święta czy sylwestra poza rodzicami. Związku już nie ma, znajomych brak, tylko ja i dom... Wiem że zostanę wyśmiana jak to na wykopie bywa, ale naprawdę to przeżywam. Rodzina twierdzi że przesadzam, ale oni sami mają mężów, żony, święta spędzają w gronie 10 osób, mają małe dzieci. Ja mam tylko rodzicow, których kocham ale nic poza tym. Nawet na sylwestra po zerwaniu nie chciał mnie
To już dziś nie będę musiał z nikim dzielić się waflem. Nie będę musiał składać bezsensownych życzeń zdrowia, szczęścia i pieniędzy. I nawzajem. Nie będę musiał siedzieć przy stole w koszuli, ani jeść karpia. Nikt nie będzie mi mówił, żebym zjadł jeszcze to i to, no bo kto to później zje. Nie będę musiał oglądać niezadowolonych gówniaków #!$%@?ąch prezenty i rozdeptujących Kinder jajka na podłodze. Nie będę się głupio czuł dając, czy
Mieliśmy jechać do teściów na święta, ale wczoraj szanowna mamusia dostała pozytywny wynik wymazu. Teraz żona mnie wysyła po jedzenie i prezenty dla bombelka, które tam naszykowali i zastanawiam się czy to na pewno jest dobry pomysł... (・へ・) #swieta #koronawirus #zonabijealewolnobiega
#swieta #feels #wigilia