via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dosiu: I najlepiej żebym jak zjadę z delegacji jeździł po wszystkich z rodziny a nie ja w domu z różowa i dziećmi siedzę.

Sorry ze tak na raty ale coś mnie ruszyło. Po latach widzę że matka toksyczna osoba jest i może po części ona winę ponosi za to że ojciec był alkoholikiem.
@jarezz luzik, Mireczku, od tego jest mirko. Tak jak mówiłem, nie ma sensu, szczególnie mając już swoje własne życie, na siłę uszczęśliwiać toksycznej rodzinki. Jeśli z żoną i córka wszytko dobrze się układa, to nie warto się przejmować, bo możliwe, że czego byś nie zrobił, to i tak by było narzekanie
Wiecie, że w tegorocznej #wykopaka brała udział najprawdziwsza Fabryka Zabawek Św. Mikołaja?

Miałem to szczęście, że otrzymałem piękny prezent od oryginalnego św. Mikołaja, który bardzo dokładnie przeczytał mój list! Chyba jednak byłem grzeczny w tym roku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mój św. Mikołaj pięknie spakował paczkę, a w momencie kiedy ją otwierałem wraz ze swoim #rozowypasek, zaskoczył nas wielki napis z życzeniami, a zawartości paczki chyba nie
Pobierz k.....4 - Wiecie, że w tegorocznej #wykopaka brała udział najprawdziwsza Fabryka Zaba...
źródło: comment_1640334732Wwv5DHyWRlEetO07kvkUBP.jpg

Czy zachowujesz post przed kolacją?

  • Tak, nie jem nic 7.7% (6)
  • Tak, jem tylko postne dani 20.5% (16)
  • Nie zupełnie, ale wpierdalam mniej niż zwykle 15.4% (12)
  • Nie, jem jak zawsze 56.4% (44)

Oddanych głosów: 78

Z roku na rok moje święta są coraz gorsze, łapie coraz większe doły i coraz bardziej mam dosyć tego komercyjnego gówna. Poza tym mam coraz większą świadomość tego, że cały świat ma mnie w dupie. To czas w którym czuję się bardzo samotny.

Wesołych Świąt wszystkim ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#zalesie #bozenarodzenie #
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 3
Nie mam nikogo z kim mogłabym spędzić święta czy sylwestra poza rodzicami. Związku już nie ma, znajomych brak, tylko ja i dom... Wiem że zostanę wyśmiana jak to na wykopie bywa, ale naprawdę to przeżywam. Rodzina twierdzi że przesadzam, ale oni sami mają mężów, żony, święta spędzają w gronie 10 osób, mają małe dzieci. Ja mam tylko rodzicow, których kocham ale nic poza tym. Nawet na sylwestra po zerwaniu nie chciał mnie
To już dziś nie będę musiał z nikim dzielić się waflem. Nie będę musiał składać bezsensownych życzeń zdrowia, szczęścia i pieniędzy. I nawzajem. Nie będę musiał siedzieć przy stole w koszuli, ani jeść karpia. Nikt nie będzie mi mówił, żebym zjadł jeszcze to i to, no bo kto to później zje. Nie będę musiał oglądać niezadowolonych gówniaków #!$%@?ąch prezenty i rozdeptujących Kinder jajka na podłodze. Nie będę się głupio czuł dając, czy
Pobierz Rogi_ - To już dziś nie będę musiał z nikim dzielić się waflem. Nie będę musiał skład...
źródło: comment_1640333141HptnjCuOefwpmRAHG5CTSP.jpg
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.