Hej Miraski. Jesteście niesamowici i najlepsi. Wiem, że byłem tu jechany przez jakiś randomów, którzy napuszczali Was na mnie i zachecali do ataków z dislike. Jednak Wy jesteście mega spoko i zawsze byliście.
Chciałem Wam podziękować, że jak był atak na mnie to tak wielu z Was wbijało do mnie i na złość hejterom zostawialiście like i miły koment.
Bo Miraski są najlepsze i tyle w temacie.
Jak robiłem eksperyment na tinderze
Oooo tak! Przyszedł ten czas...
Już nie mogłem się doczekać, bo moja #wykopaka czekała na mnie w domu od paru dni :D
#pokapake
Mój Mikołaj wstrzelił się perfekcyjnie! Nie mogę przestać się uśmiechać po przeczytaniu listu ^u^
Mam nadzieję, że kiedyś się spotkamy ;)

Puzzle to odskocznia od adrenaliny i pracy - czas na wyciszenie i spędzenie czasu z najbliższą mi osobą.
Obraz kozacki (praktycznie brak nieba i wody za co Plusik
Pobierz abeborak - Oooo tak! Przyszedł ten czas...
Już nie mogłem się doczekać, bo moja #wyko...
źródło: comment_1640304738WwdZi402TWlEucJAdxx6U7.jpg
Korzystając z tego że czekam aż dopiecze się sernik z brzoskwiniami...

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia chciałbym wam życzyć wszystkiego co najlepsze, dużo zdrowia, szczęścia i pomyślności w nadchodzącym 2022 roku oraz by ten świąteczny czas upłynął wam w rodzinnej, miłej i serdecznej atmosferze :)

MarianoaItaliano, 24/12/2021

#zyczenia #wesolychswiat #swieta #bozenarodzenie
Jutro wigilia. Tak? tak.. Czy są wśród was osoby mający konflikt z innymi osobami z tego tagu bądź pokrewnych? Może warto deko sobie odpuścić w ten dzień? Jaki był ten rok? Był średni czy raczej ogółem dobry? Macie tu na tagu wrogów bądź też sympatie? Może zróbmy przedwigilijne oznaczanie ludzików *, którzy niewiadomo skąd są - niech oni napiszą z kolei coś o sobie i dlaczego chcieliby ukraść nam karpia :) Po
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
- #!$%@?, co święta to samo. Ale nudy. Sklepy pozamykane, wóda się skończyła a ty siedź chłopie w remizie na dyżurze całe święta. A mówią że święta to najniebezpieczniejszy okres. Ta, na pewno nie na Zarzygadle. Przecież ta remiza to jedyny budynek na tej planecie!
- Czyli coś się jednak może spalić.
- Prot. Pomyśl, zanim coś #!$%@?. Spalić na lodowej planecie? Zresztą jak się zapali remiza to #!$%@?, razem z nami.
Pobierz skitles - - #!$%@?, co święta to samo. Ale nudy. Sklepy pozamykane, wóda się skończył...
źródło: comment_16403037876euqjg6J0KE45qpZOKCB9V.jpg
A podobno jest gdzieś ulica
(lecz jak tam dojść? którędy?)
ulica zdradzonego dzieciństwa,
ulica Wielkiej Kolędy.
Na ulicy tej taki znajomy,
w kurzu z wegla, nie w rajskim ogrodzie,
stoi dom jak inne domy,
dom, w ktorymżeś się urodził.
Ten sam stróż stoi przy bramie.
Przed bramą ten sam kamień.
Pyta stróż: "gdzieś pan był tyle lat?"
"Wędrowałem przez głupi świat".
Więc na górę szybko po schodach.
Wchodzisz. Matka wciąż taka młoda.
Pobierz RenjiPro - A podobno jest gdzieś ulica
(lecz jak tam dojść? którędy?)
ulica zdradzo...
źródło: comment_1640302184mOOKJnAP0oapLouN9ATeEd.jpg
Mam jeden świąteczny pro tip: jak chcecie być mili i z uśmiechem śpiewać kolędy z rodziną to w trakcie "przybieżeli do Betlejem" słuchajcie jak ludzie śpiewają "chwała na wysokości, chwała na wysokości, a po ch*j, na ziemi". 10/10 działa.
#heheszki #swieta #koledy