Hej Miraski. Jesteście niesamowici i najlepsi. Wiem, że byłem tu jechany przez jakiś randomów, którzy napuszczali Was na mnie i zachecali do ataków z dislike. Jednak Wy jesteście mega spoko i zawsze byliście.
Chciałem Wam podziękować, że jak był atak na mnie to tak wielu z Was wbijało do mnie i na złość hejterom zostawialiście like i miły koment.
Bo Miraski są najlepsze i tyle w temacie.
Jak robiłem eksperyment na tinderze
Chciałem Wam podziękować, że jak był atak na mnie to tak wielu z Was wbijało do mnie i na złość hejterom zostawialiście like i miły koment.
Bo Miraski są najlepsze i tyle w temacie.
Jak robiłem eksperyment na tinderze



































Jakoś tak nawet blokowisko wygląda odświętnie