Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko184
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Javert_012824

Javert_012824

Dołączył 7 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 52837
  • Znaleziska 788
  • Mikroblog 52049
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 0
Javert_012824
Javert_012824 20.06.2026, 14:15:08
  • 5
Julia Pitera, Koalicja Obywatelska

#4konserwy #polska #polityka #afera #warszawa #neuropa
Javert_012824 - Julia Pitera, Koalicja Obywatelska 

#4konserwy #polska #polityka #af...

źródło: 1000060334

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Paradajek
Paradajek
20.06.2026, 14:20:34 via Wykop
  • 2

Komentarz usunięty przez moderatora

Kermit11
Kermit11
Kermit11
20.06.2026, 14:24:20 via Wykop
  • 1
@Javert_012824: no w KO szukali wymowki, zeby dojechac rafala po wyborach, to w koncu dał im karty do gry
  • Odpowiedz
Javert_012824
Javert_012824 19.06.2026, 17:02:18
  • 15
#neuropa #4konserwy #polska #polityka #afera #warszawa
Javert_012824 - #neuropa #4konserwy #polska #polityka #afera #warszawa

źródło: 1000060308

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Javert_012824
Javert_012824
Autor
19.06.2026, 17:10:09 via Wykop
  • 2
@Jariii: Przecież masz napisane, że nic
  • Odpowiedz
Javert_012824
Javert_012824 19.06.2026, 13:07:50
  • 2
Oezu, ale PiS trzy lata temu też miał afery

#warszawa #afera #lekarz #polityka
Javert_012824 - Oezu, ale PiS trzy lata temu też miał afery

#warszawa #afera #lekarz...

źródło: 1000060295

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Javert_012824
Javert_012824
Autor
19.06.2026, 13:11:01 via Wykop
  • 1
@emasele:
Javert_012824 - @emasele:

źródło: 1000060296

Pobierz
  • Odpowiedz
Javert_012824
Javert_012824
Autor
19.06.2026, 13:33:35 via Wykop
  • 1
@niecodziennyszczon: no tak, ale bawi mnie, że jest to używane jako argument wobec afer KO, tym bardziej, że rozliczenia coś nie iday
  • Odpowiedz
Javert_012824
Javert_012824 19.06.2026, 12:32:34
  • 152
Rafał nigdy by czegoś takiego nie zrobił xD

PS. To trzeba być idiotą, żeby wiedząc, że istnieje dowód pisany, tego że wiesz o sprawie mówić dziś na konferencji przed godziną, że nic nie wiesz

#neuropa #4konserwy #polska #polityka #afera #warszawa
Javert_012824 - Rafał nigdy by czegoś takiego nie zrobił xD

PS. To trzeba być idiotą...

źródło: 1000060292

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Javert_012824
Javert_012824
Autor
19.06.2026, 12:41:19 via Wykop
  • 13
@Javert_012824: XDDD pożar w burdelu
Javert012824 - @Javert012824: XDDD pożar w burdelu

źródło: 1000060294

Pobierz
  • Odpowiedz
Javert_012824
Javert_012824
Autor
19.06.2026, 12:50:21 via Wykop
  • 18
@ruut: a jesteś dyrektorem zarządu dróg w Warszawie? Bo ty by było adekwatne porównanie o głosowaniu na pis tu nic nie ma
  • Odpowiedz
Javert_012824
Javert_012824
Autor
19.06.2026, 13:10:09 via Wykop
  • 2
@KOLEGAMAMY: Też uczciwie trzeba mu oddać, że Warszawa naprawdę na plus się zmienia wizualnie i użytkowo. Ale to jest chyba nie do obrony.
  • Odpowiedz
Javert_012824
Javert_012824 17.06.2026, 15:24:36
  • 13
Ależ przepiękna panika wśród posłów koalicji pytanych o aferę w Szpitalu Południowym xD

#polityka #neuropa #4konserwy polska #afera
Javert_012824 - Ależ przepiękna panika wśród posłów koalicji pytanych o aferę w Szpit...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Javert_012824
Javert_012824
Autor
17.06.2026, 15:30:19 via Wykop
  • 1
@Pomorski_Wilk: mi się podobało jak o afery PiS pytano posłów PIS, teraz jest afera KO więc pyta się członków KO, żeby się odnieśli
  • Odpowiedz
Javert_012824
Javert_012824
Autor
17.06.2026, 15:34:14 via Wykop
  • 0
@Krzewiciel_prawdy: no, banana takiego jak przy wczorajszej akcji Polizei nie mam, ale bawi
  • Odpowiedz
Javert_012824
Javert_012824 17.06.2026, 08:34:04
  • 3
Jezu, niech ktoś odsunie w końcu ten PIS od władzy, to już przesada

#bekazpodludzi #polska #neuropa #4konserwy #polityka
Javert_012824 - Jezu, niech ktoś odsunie w końcu ten PIS od władzy, to już przesada 
...

źródło: 1000060231

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Javert_012824
Javert_012824 13.06.2026, 05:56:31
  • 322
Jak to szło? Wykopki to świadomi użytkownicy, którzy nie dadzą sobie wcisnąć kitu? Wczoraj całe gorące były zawalone tym fejkiem.

PS. Oczywiście walić Rosję, ale raczej powielanie fejków o tym jak wygrywamy w niczym nie pomoże.

#rosja #wojna #ukraina #bekazpodludzi #neuropa #4konserwy
Javert_012824 - Jak to szło? Wykopki to świadomi użytkownicy, którzy nie dadzą sobie ...

źródło: 1000059992

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Javert_012824
Javert_012824
Autor
13.06.2026, 06:00:32 via Wykop
  • 9
@Javert_012824: jakby ktoś zapomniał
Javert012824 - @Javert012824: jakby ktoś zapomniał

źródło: 1000059995

Pobierz
  • Odpowiedz
Javert_012824
Javert_012824
Autor
13.06.2026, 06:20:47 via Wykop
  • 14
@Grzesiok: to nie było trudne do zweryfikowania, a mimo nikt z prawie dwóch tysięcy wykopków sobie trudu nie zadał, bo wolał założyć, że miła informacja to prawda
  • Odpowiedz
Javert_012824
Javert_012824
Autor
13.06.2026, 06:50:23 via Wykop
  • 9
@Smarek37: XDDDD fejk, ale jaki prawdziwy
  • Odpowiedz
Javert_012824
Javert_012824 11.06.2026, 08:44:30
  • 1
Można już? Czy jeszcze ciągle argument, że PiS robił chu%owe rzeczy rozgrzesza wszystko?

#polityka #neuropa #4konserwy
Javert_012824 - Można już? Czy jeszcze ciągle argument, że PiS robił chu%owe rzeczy r...

źródło: 1000059906

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polakmaly85
Polakmaly85
Polakmaly85
11.06.2026, 08:50:43 via Wykop
  • 10
@Javert_012824: OK ale w sensie, że co? aby naprawić tą sytuację mam zagłosować na PiS albo konfopis?xD
  • Odpowiedz
Polakmaly85
Polakmaly85
Polakmaly85
11.06.2026, 08:59:35 via Wykop
  • 2
@Dominsiemaelo: na 3D w 23 akurat głosowałem. Natomiast sry, ale już antytusk głosowałem w 2015 i 2019 i wychodzi mi na to, że PiS to było jeszcze gorsze dziadostwo. Pamietam dobrze, że po 2015 PiS miał naprawić TVP by było pluralistyczne, praworządność, TK, upasanie się na pańśtwowych fuchach etc. Więc nie - nie pójde głosować na Konfopis w ramach buntu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Javert_012824
Javert_012824 07.06.2026, 11:04:43
  • 6
Uśmiechnijcie się brygada

#polityka #bekazlewactwa
Javert_012824 - Uśmiechnijcie się brygada

#polityka #bekazlewactwa

źródło: 1000059375

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Javert_012824
Javert_012824
Autor
07.06.2026, 11:13:32 via Wykop
  • 3
@na_pierwszej_linii_kas: Mordo, ja nie neguję afer PiS, tylko co to ma do tego?
  • Odpowiedz
Javert_012824
Javert_012824
Autor
07.06.2026, 11:19:01 via Wykop
  • 0
@na_pierwszej_linii_kas: udzielasz się na tagu przegryw i mówisz coś o tematach dla debili?
Javert012824 - @napierwszejliniikas: udzielasz się na tagu przegryw i mówisz coś o te...

źródło: 1000059377

Pobierz
  • Odpowiedz
Javert_012824
Javert_012824 30.05.2026, 06:04:10
  • 93
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Javert_012824
Javert_012824
Autor
30.05.2026, 07:08:31 via Wykop
  • 1
@mvmxks:
Javert_012824 - @mvmxks:

źródło: 1000059101

Pobierz
  • Odpowiedz
Javert_012824
Javert_012824
Autor
30.05.2026, 07:08:41 via Wykop
  • 0
@mvmxks:
Javert_012824 - @mvmxks:

źródło: 1000059103

Pobierz
  • Odpowiedz
Javert_012824
Javert_012824
Autor
30.05.2026, 07:08:57 via Wykop
  • 11
@mvmxks: więcej tu https://x.com/i/status/2060322403247616166
Javert_012824 - @mvmxks: więcej tu https://x.com/i/status/2060322403247616166

źródło: 1000059105

Pobierz
  • Odpowiedz
Javert_012824
Javert_012824
Autor
31.05.2026, 06:25:00 via Wykop
  • 0
@huudyy: uczę się włoskiego (opornie)
  • Odpowiedz
Javert_012824
Javert_012824
Autor
31.05.2026, 06:28:18 via Wykop
  • 0
@huudyy: ale ruską też mam, bo się uczyłem też (z większym powodzeniem, bo z batem w postaci konieczności zdania klasy w liceum), ale wszystkie łacińskie są na jednej i czasem zamiast ę wyjdzie é, a żeby włączyć русской trzeba przesunąć.
  • Odpowiedz
Javert_012824
Javert_012824 30.05.2026, 07:54:21
  • 27
Co nie, że Cichociemni=UPA?

PS. Tak wiem, Rosja wciąż jest naszym większym wrogiem. Co nie zmienia faktu że Ukraińcy aktualnie plują nam w ryj i nie ma co udawać, że pada deszcz.

#historia #polska #ukraina #wojna
Javert_012824 - Co nie, że Cichociemni=UPA? 

PS. Tak wiem, Rosja wciąż jest naszym w...

źródło: 1000059119

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Javert_012824
Javert_012824
Autor
30.05.2026, 09:43:44 via Wykop
  • 0
@Spioszeq: @wstanczyk Tak, dalej serwujcie sobie kopium, że większość Ukraińców tak nie uważa
Javert_012824 - @Spioszeq: @wstanczyk Tak, dalej serwujcie sobie kopium, że większość...

źródło: 1000059079

Pobierz
  • Odpowiedz
Javert_012824
Javert_012824 29.05.2026, 19:11:35
  • 4
Niepokojące

#ukraina #wojna #historia #polska
Javert_012824 - Niepokojące 

#ukraina #wojna #historia #polska

źródło: 1000059079

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Javert_012824
Javert_012824
Autor
29.05.2026, 19:14:12 via Wykop
  • 5
@Javert_012824: tak swoją drogą to wykop to też niezła banieczka
Javert012824 - @Javert012824: tak swoją drogą to wykop to też niezła banieczka

źródło: 1000059065

Pobierz
  • Odpowiedz
Javert_012824
Javert_012824 25.05.2026, 08:29:22
  • 94
Autor tego posta autentycznie płakał jak to pisał xD

Musiał wysmarkać nos w połowie

#krakow #referendum #wybory #neuropa #4konserwy #polityka
Javert_012824 - Autor tego posta autentycznie płakał jak to pisał xD

Musiał wysmarka...

źródło: 1000058865

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lardor
Lardor
25.05.2026, 08:33:30 via Android
  • 29
@Javert_012824: co się dziwisz jak mu nie zapłacą (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
Wyemancypowanykalafiorek
Wyemancypowanykalafiorek
Wyemancypowanykalafiorek
25.05.2026, 08:34:56 via Wykop
  • 64
@Javert_012824: O i razemki to już prawica? Wszystko na prawo od lenina to skrajna prawica?
  • Odpowiedz
Javert_012824
Javert_012824 21.05.2026, 19:53:57
  • 17
Jak chcie dla odmiany od #theboys czy #strangerthings zobaczyć porządny serial, który trzyma od początku do końca to Sopranos jest tym czego szukacie.


#seriale #sopranos
Javert_012824 - Jak chcie dla odmiany od #theboys czy #strangerthings zobaczyć porząd...

źródło: 1000058649

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Javert_012824
Javert_012824
Autor
22.05.2026, 07:40:08 via Wykop
  • 0
@Autochton_Mazurski: momenty oczywiście, ale każdy serial je ma, natomiast nie jets tak, że widać jakby od pewnego momentu się sxenarzustom odechciało pisać. Po prostu niektóre wątki nie do każdego trafiają.
  • Odpowiedz
Javert_012824
Javert_012824 13.04.2026, 13:16:50
  • 5
Trochę to zmienia obraz

#bystrzycaklodzka #bron #strzelectwo
Javert_012824 - Trochę to zmienia obraz 

#bystrzycaklodzka #bron #strzelectwo

źródło: 1000055893

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Javert_012824
Javert_012824
Autor
13.04.2026, 13:17:04 via Wykop
  • 0
@Javert_012824:
Javert012824 - @Javert012824:

źródło: 1000055895

Pobierz
  • Odpowiedz
Javert_012824
Javert_012824 28.03.2026, 07:35:21
  • 10
Sweet summer child (Nie zamierzam wybielać pomarańczowego, ale zawsze bawi jak ludzie nie doceniają jakim s---------m potrafił być Konon).

#kononowicz #patostreamy
Javert_012824 - Sweet summer child (Nie zamierzam wybielać pomarańczowego, ale zawsze...

źródło: 1000053059

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zigzag667
zigzag667
zigzag667
28.03.2026, 07:36:38 via Wykop
  • 6
@Javert_012824: Kononowicz pierwszego dnia by zeszklił atomem stolicę państwa, które nie przyśle darmowego mlaaaka
  • Odpowiedz
gr0m1t
gr0m1t
28.03.2026, 09:12:26 via Wykop
  • 5
@Javert_012824: Kononowicz napisał na ciebie donos na trójeczkę i był typem sąsiada "gospodarz okolicy", ale nie molestował nieletnich ani nie wyrzucił do jeziora noworodka zgw****nej dziewczyny. Nie robił przekrętow na giełdzie i nie wysyłał ludzi na śmierć.
  • Odpowiedz
Javert_012824
Javert_012824 08.03.2026, 07:23:58
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Javert_012824
Javert_012824
Autor
08.03.2026, 07:24:15 via Wykop
  • 2
@Javert_012824:
Javert012824 - @Javert012824:

źródło: 1000047259

Pobierz
  • Odpowiedz
Javert_012824
Javert_012824 28.02.2026, 17:34:47
  • 35
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Javert_012824
Javert_012824
Autor
28.02.2026, 17:44:51 via Wykop
  • 0
@MokebeElDursi: you probably missed the point
  • Odpowiedz
Javert_012824
Javert_012824 14.02.2026, 18:26:17
  • 3
#ksiazulo #heheszki #humorobrazkowy
Javert_012824 - #ksiazulo #heheszki #humorobrazkowy

źródło: 1000046252

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eSUBA94
eSUBA94
14.02.2026, 22:04:46 via Wykop
  • 1
@Javert_012824: lepiej:
- produkujesz kiełbaski od jeszcze dziadka, regionalny przysmak i nagle po 90 latach dowiadujesz się od klientów "NIE NO ZĄB ODBIJA!!!" i papa biznes i tradycja
- masz bar przy gęsto uczęszczanej trasie weekendowej/wakacyjnej, solisz, przyprawiasz tak jak zawsze, smażysz tak samo od lat, nagle ludziom nie pasuje bo książulo ma inny gust i inne wspomnienia kulinarne co jadł jak był dzieckiem (o czym on sam mówi że to jego
  • Odpowiedz
ZbadamlivE
ZbadamlivE
18.02.2026, 15:32:21 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Javert_012824
Javert_012824 08.02.2026, 17:30:11
  • 0
Macie do polecenia jakąś (wiadomo najlepiej darmową) aplikację do mierzenia postępów w bieganiu? Najlepiej żeby dało się zaznaczać tam marsz i bieg - dopiero zaczynam więc robię je na zmianę.

#bieganie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

runnerrunner
runnerrunner
09.02.2026, 06:43:39 via Wykop
  • 0
@Javert_012824: https://runalyze.com/
  • Odpowiedz
runnerrunner
runnerrunner
09.02.2026, 06:46:46 via Wykop
  • 0
@Javert_012824: i każdy chat gpt, przykładowe 2 dni:

Sobota 07.02 – Lekkie budowanie objętości (12–15 km easy)

Dane snu (noc z 06.02 na 07.02): HRV 73 ms (nocna), średnia 67 ms; sen 7h44m ocena 76; RHR 42 bpm; Body Battery +44 / -0; status zrównoważony.
Trening: 16 km w 4:59/km, HR 125 bpm, przewyższenia +70 m. Split'y 4:57–5:03, finisz 4:29/km
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Nie interesuj się

  • Après moi, le déluge

Osiągnięcia

  • Kałasznikow
    od 04.01.2023

    Kałasznikow
  • Rocznica
    od 09.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 10.12.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 31.08.2025

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking