konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
Mieliśmy jechać do teściów na święta, ale wczoraj szanowna mamusia dostała pozytywny wynik wymazu. Teraz żona mnie wysyła po jedzenie i prezenty dla bombelka, które tam naszykowali i zastanawiam się czy to na pewno jest dobry pomysł... (・へ・)
#swieta #koronawirus #zonabijealewolnobiega
#swieta #koronawirus #zonabijealewolnobiega




































#swieta