Mirki czy tylko ja tak mam, że wstaje sobie rano bez budzika po 7 godzinach snu i po godzinie od wstania znów tak mi się chce spać, że znów mogę iść spać na te kolejne 7 godzin.

#pytanie #sen #januszesnu
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pierdziele wstaje już nie mogę spać od 4. Co lepsze nie mam problemów z snem tylko na weekendzie dosyć sporą jego część przespałem:P

#sen
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Macie czasem tak że po obudzeniu leżycie sobie dalej, i połową świadomości zdajecie sobie sprawę że już nie śpicie, a pomimo tego sen toczy się dalej przez co nie macie ochoty do końca się dobudzić? To wtedy działa cały czas faza rem, czy to już tylko nasza chora wyobraźnia? :P

#glupierozkminy #sen #sny
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest tu jakiś znawca symboliki snów? Dzisiaj w nocy śniło mi się takie coś: jadę sobie jakimś pociągiem, który zapieprza przynajmniej niczym kolej japońska. Nagle widzę, że znajduję się w kokpicie maszynisty, jestem tam całkiem sam, a przez okno zauważam, jak z naprzeciwka pędzi prosto na mnie jakiś inny pociąg. W momencie, kiedy wydaje się pewne, że dojdzie do zderzenia, zalewa obraz fala białego światła, a zewsząd rozlega się potężny głos: "Daj
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#takepytam #sen #nauka Czy pójść sobie spać za chwilę na jakieś 3 h posiedzieć, porobić i później dalej 3 h snu ? dzisiaj było to chyba na głównej z tym snem i nie wiem czy nie wypróbować bo parę rzeczy do zrobienia jest :<
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pracowita noc. Śniło mi się, że jestem w ciąży i rodzę dziecko. Antosia była śliczna. Koło szóstej obudziłam się, wypuściłam kota na dwór. Potem wróciłam do wyrka, zasnęłam i urodziłam drugie dziecko. Antosia dostała braciszka.

xD

#sny #sen #spijzlucyferia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#sen #swiadomysen #ciekawostki

Dziś pierwszy raz miałem świadomy sen, zupełnie przypadkiem i nie próbując go osiągnąć. Jak się skumałem, że mogę nim sterować - coś fantastycznego :) Jednak moment, gdy za nic nie mogłem się wybudzić - trochę strasznie :P
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzień dobry mirki. Wróciłem właśnie z nocki,niezbyt wyczerpująca bo jako stróż. Nie chcę całkowicie zrezygnować ze snu bo nie chcę ok 17 się zamulić, ale też nie chcę przespać całego dnia i tu rodzi się pytanie, ile spać? Chodzi tu o te fazy ren sren itp. Wiem że tu znajdę specjalistów od wszystkiego, liczę na was :) #pytanie #sen
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krychu1212: jeśli chodzi o fazy, to najlepiej spać wielokrotność 1,5 godziny. A więc 1,5, 3, 4,5, 6, 7,5 albo 9 godzin. Ja jeszcze dodaję 15 minut na zaśnięcie, więc budzik ustawiam np. na za 7 godzin 45 minut.
  • Odpowiedz
Nie wiem czy już wstawiałam, czy nie.

Dzień dobry, życzę wam miłego dnia tymczasem wybierając dogodną pozycję do snu, jak jakąś znacie to możecie polecić.

#lubietagowacwiecieotym #sen #senna #senjestdlaslabych #senneoczka #sennaporaporanasen #kot #kotnadzis #kotnasniadanie #kotnaszczescie #kotnadobranoc #kotnadziendobry #kotek #koteczek #kotalke #zabawa
p.....a - Nie wiem czy już wstawiałam, czy nie.

Dzień dobry, życzę wam miłego dnia t...

źródło: comment_OpZ6Dv6FEMXDVy7arCGRqJGNqiqZ19Bp.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z moją głową jest chyba coś nie tak. Zaczynam śnić zanim zasnę. Coraz częściej się na tym łapię. Przerażające...

Najgorsze że te sny są poryte i się przez to orientuję, że to sen, a czasem są tak realistyczne, że mam wrażenie, że to wspomnienia... Oo

#tagujetogowno #sen #sny
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Adrianq: Ale u mnie to wygląda tak, ze sobie jadę np busem i mam normalnie otwarte oczy tylko mam "odjazd" i śnię. Ostatnio złapałem się na całkowaniu w śnie. Aż mnie ciarki przeszły.
  • Odpowiedz
@LubieDlugoSpac: Kiedyś będąc chora też się zdrzemnęłam i miałam totalnie zatkany nos, że szło oddychać tylko przez buzię. No i przyśniła mi się Pani Była Prezydentowa - znaczy się Jola Kwaśniewska i powiedziała mi, że mam tak wciągnąć i to pomoże, no i pomogło, obudziłam się z zamkniętą buzią i częściowo odetkanym nosem... xD
  • Odpowiedz