#takepytam #sen #nauka Czy pójść sobie spać za chwilę na jakieś 3 h posiedzieć, porobić i później dalej 3 h snu ? dzisiaj było to chyba na głównej z tym snem i nie wiem czy nie wypróbować bo parę rzeczy do zrobienia jest :<
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach