Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy już wstawiałam, czy nie.

Dzień dobry, życzę wam miłego dnia tymczasem wybierając dogodną pozycję do snu, jak jakąś znacie to możecie polecić.

#lubietagowacwiecieotym #sen #senna #senjestdlaslabych #senneoczka #sennaporaporanasen #kot #kotnadzis #kotnasniadanie #kotnaszczescie #kotnadobranoc #kotnadziendobry #kotek #koteczek #kotalke #zabawa #telewizor #szczescie #cojataguje
p.....a - Nie wiem czy już wstawiałam, czy nie.

Dzień dobry, życzę wam miłego dnia t...

źródło: comment_OpZ6Dv6FEMXDVy7arCGRqJGNqiqZ19Bp.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@slip20: Nie pełnię roli manekina w związku, ale mój facet ma miliard pomysłów na minutę i ja nawet nie zdążę pomyśleć o zmianie pozycji to jestem na górze, to na dole, to z boku. :|

Nie mogę zbytnio sypiać na bokach, bo spałam wczoraj 20 godzin właśnie na samych bokach i jeszcze troszkę mnie bolą kości.
  • Odpowiedz
@slip20: Nie wiem ile miał partnerek, bo niezbyt mnie to interesuje, ale jesteśmy #narkusy więc jego libido jest 4 razy większe od tego normalnego faceta, a moje mniej więcej na maksymalnym poziomie kobiety.

@krejdd: Dużo bym dała żeby zasypiać w tej pozycji, mam chory kręgosłup.
  • Odpowiedz
@terrarek: To poważne narkotyky. Swoją drogą są całkiem niezłe jak używa się ich samemu w dużych ilościach z muzyką wieczorem. Co prawda nie jest to jakieś przeżycie mistyczne, ale bardzo spoko. Są halucynacje przy zamkniętych oczach.
  • Odpowiedz