Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 7
- 2
Zaległem na wyrze około 16 i włączyłem sobie film Piata władza na Cineman VOD. Jak to zwykle u mnie jest, już w połowie filmu zacząłem przysypiać i w efekcie nie pamiętam zakończenia filmu i obudziłem się ~10 minut temu.
Teraz się zastanawiam, co ja do cholery będę robił w nocy, gdy teraz się wyspałem. :/
Z ciekawostek, to był to najdłuższy mój sen od początku tygodnia, tj. od położenia się spać
Teraz się zastanawiam, co ja do cholery będę robił w nocy, gdy teraz się wyspałem. :/
Z ciekawostek, to był to najdłuższy mój sen od początku tygodnia, tj. od położenia się spać
#sen #swiadomesny
Chyba mi lecytyny albo magnezu brakowało, bo jak wczoraj wziąłem wieczorem pierwsze dawki, to bardzo szybko usnąłem.
Chyba mi lecytyny albo magnezu brakowało, bo jak wczoraj wziąłem wieczorem pierwsze dawki, to bardzo szybko usnąłem.
śniła mi się Alizee #sen #dziendobry
#sen #coolstory
Mirasy... zrobiłem sobie drzemkę. Z zamiarem pospania godzinki ustawiłem budzik na 18. Budzik zadzwonił, ale wyłączyłem go i spałem dalej.
Śniło mi się, że jestem na jakimś przyjęciu. Urodziny małej rocznej kuzynki. Pominę opis pomieszczeń :D no ale miałem gekona. Taki z 15 cm gekon. Trzymałem go na dłoni. Wziąłem piwko, wyszedłem na dwór. Odpaliłem sobie fajkę i usiadłem na takim rozkładanym krześle. Palę sobie palę, ale patrzę
Mirasy... zrobiłem sobie drzemkę. Z zamiarem pospania godzinki ustawiłem budzik na 18. Budzik zadzwonił, ale wyłączyłem go i spałem dalej.
Śniło mi się, że jestem na jakimś przyjęciu. Urodziny małej rocznej kuzynki. Pominę opis pomieszczeń :D no ale miałem gekona. Taki z 15 cm gekon. Trzymałem go na dłoni. Wziąłem piwko, wyszedłem na dwór. Odpaliłem sobie fajkę i usiadłem na takim rozkładanym krześle. Palę sobie palę, ale patrzę
źródło: comment_E8w9K8DAYwJat5g5UvAoqdr0gLHx67Ku.jpg
Pobierz- 5
Jaki dzisiaj miałam sen: jestem na wykładzie, nawet prowadząca ta sama, co u mnie na studiach. Różnica polegała na tym, że zajęcia odbywały się na statku kosmicznym. Zaczęła się przerwa między zajęciami, wszyscy rozeszli się po statku, ja zostałam na przerwie w sali wykładowej. Nagle okazało się, że konserwatorem silników tego statku jest pewien mężczyzna, który był zaginionym ojcem jednej z dziewczyn, przebywających na statku, więc odnaleźli się po latach, łzy i
- 3
konto usunięte via iOS
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@FlaszGordon: (#) embarga, kryzys i chaos.
jak mi sąsiad robi pod dupą rozpierduchę to też się denerwuję
a, że u nas Janusze robią za takiego szczekającego Fafika na smyczy jak tylko politycy poszczują. Wnioski można samemu wyciągać.
jak mi sąsiad robi pod dupą rozpierduchę to też się denerwuję
- 1
@FlaszGordon: To nie #coolstory
konto usunięte via Android
- 1
- 1
@xpietrov: pol litra na 2 ?
- 15
Śniło mi się, że napisałem coś na mikroblogu, po kilku minutach miałem kilkaset plusików, dziesiątki komentarzy i po parunastu minutach byłem w gorących. Wstałem i pomyślałem, że to napiszę, ale... nie pamiętam co w tym śnie napisałem! Jestem skazany na porażkę ;_;
#coolstory #dziendobry #sny #sen
#coolstory #dziendobry #sny #sen
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@urzad-skarbowy: trochę przerób tekst ten i będzie dobra copypasta
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Gyrwa, mirkie xD Jakiego sna miałem to ja nawet nie ... Śniło mi się, że Barcelona wtopiła z Atletico i odpadła z Ligi Mistrzów xD
#pilkanozna #heheszki #sen
#pilkanozna #heheszki #sen
- 3
miałem dzisiaj piękny #sen ....
śniło mi się, że #lfc wygrało z Manchesterem. Tylko dziwne, bo bramkę na 4:3 (końcowy wynik) strzelił... Luis Garcia! ( ͡º ͜ʖ͡º)
A tak w ogóle to #dziendobry :D
śniło mi się, że #lfc wygrało z Manchesterem. Tylko dziwne, bo bramkę na 4:3 (końcowy wynik) strzelił... Luis Garcia! ( ͡º ͜ʖ͡º)
A tak w ogóle to #dziendobry :D
- 5
#sen #jkm #krul #wtf
Miałem dziś sen, w którym na parkingu pod supermarketem znalazłem takie małe, okrągłe opakowanie pasztetu. Okazało się, że za pomocą tego pasztetu można się komunikować z Krulem. No i tak stałem na tym parkingu i przez godzinę gawędziłem z Krulem za pośrednictwem pasztetu.
Ciekawe co na to senniki.
Miałem dziś sen, w którym na parkingu pod supermarketem znalazłem takie małe, okrągłe opakowanie pasztetu. Okazało się, że za pomocą tego pasztetu można się komunikować z Krulem. No i tak stałem na tym parkingu i przez godzinę gawędziłem z Krulem za pośrednictwem pasztetu.
Ciekawe co na to senniki.
- 2
@Ned:
http://www.sennik.biz/sennik-krol-krolowa/
:d
Król jest archetypem ojca. Jeśli we śnie byłeś poddanym to prawdopodobnie cierpisz na kompleks niższości. Jeśli natomiast byłeś królem marzysz o zdobyciu władzy, chciałbyś posiadać kontrolę nad innymi. Król widziany we śnie może zwiastować wrażliwe sumienie, a głos króla może udzielić kilku cennych wskazówek.
http://www.sennik.biz/sennik-krol-krolowa/
:d
konto usunięte via iOS
- 1
























#doctorwho