Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaległem na wyrze około 16 i włączyłem sobie film Piata władza na Cineman VOD. Jak to zwykle u mnie jest, już w połowie filmu zacząłem przysypiać i w efekcie nie pamiętam zakończenia filmu i obudziłem się ~10 minut temu.

Teraz się zastanawiam, co ja do cholery będę robił w nocy, gdy teraz się wyspałem. :/

Z ciekawostek, to był to najdłuższy mój sen od początku tygodnia, tj. od położenia się spać
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#sen #coolstory

Mirasy... zrobiłem sobie drzemkę. Z zamiarem pospania godzinki ustawiłem budzik na 18. Budzik zadzwonił, ale wyłączyłem go i spałem dalej.

Śniło mi się, że jestem na jakimś przyjęciu. Urodziny małej rocznej kuzynki. Pominę opis pomieszczeń :D no ale miałem gekona. Taki z 15 cm gekon. Trzymałem go na dłoni. Wziąłem piwko, wyszedłem na dwór. Odpaliłem sobie fajkę i usiadłem na takim rozkładanym krześle. Palę sobie palę, ale patrzę
n.....x - #sen #coolstory

Mirasy... zrobiłem sobie drzemkę. Z zamiarem pospania godz...

źródło: comment_E8w9K8DAYwJat5g5UvAoqdr0gLHx67Ku.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@n0rex: mi się ostatnio śniło, że siedzę na takim podgrzewanym krześle z masażem, a jak wstałem okazało się, że miałem włączone udostępnianie internetu i telefon się bardzo nagrzał. Miałem go pod plecami :D
  • Odpowiedz
Jaki dzisiaj miałam sen: jestem na wykładzie, nawet prowadząca ta sama, co u mnie na studiach. Różnica polegała na tym, że zajęcia odbywały się na statku kosmicznym. Zaczęła się przerwa między zajęciami, wszyscy rozeszli się po statku, ja zostałam na przerwie w sali wykładowej. Nagle okazało się, że konserwatorem silników tego statku jest pewien mężczyzna, który był zaginionym ojcem jednej z dziewczyn, przebywających na statku, więc odnaleźli się po latach, łzy i
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale miałem sen! Śniło mi się, że byli w DDTVN i zachowywali się normalnie, Kobra wyprostowała oczy, przestali seplenić. Wszystko było inscenizacją i wielkim społecznym eskperymentem. Ja p------e, co za sen...

#bonzo #sen
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FlaszGordon: (#) embarga, kryzys i chaos.

a, że u nas Janusze robią za takiego szczekającego Fafika na smyczy jak tylko politycy poszczują. Wnioski można samemu wyciągać.


jak mi sąsiad robi pod dupą rozpierduchę to też się denerwuję
  • Odpowiedz
Śniło mi się, że napisałem coś na mikroblogu, po kilku minutach miałem kilkaset plusików, dziesiątki komentarzy i po parunastu minutach byłem w gorących. Wstałem i pomyślałem, że to napiszę, ale... nie pamiętam co w tym śnie napisałem! Jestem skazany na porażkę ;_;

#coolstory #dziendobry #sny #sen
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

miałem dzisiaj piękny #sen ....

śniło mi się, że #lfc wygrało z Manchesterem. Tylko dziwne, bo bramkę na 4:3 (końcowy wynik) strzelił... Luis Garcia! ( ͡º ͜ʖ͡º)

A tak w ogóle to #dziendobry :D
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#sen #jkm #krul #wtf

Miałem dziś sen, w którym na parkingu pod supermarketem znalazłem takie małe, okrągłe opakowanie pasztetu. Okazało się, że za pomocą tego pasztetu można się komunikować z Krulem. No i tak stałem na tym parkingu i przez godzinę gawędziłem z Krulem za pośrednictwem pasztetu.

Ciekawe co na to senniki.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ned:

Król jest archetypem ojca. Jeśli we śnie byłeś poddanym to prawdopodobnie cierpisz na kompleks niższości. Jeśli natomiast byłeś królem marzysz o zdobyciu władzy, chciałbyś posiadać kontrolę nad innymi. Król widziany we śnie może zwiastować wrażliwe sumienie, a głos króla może udzielić kilku cennych wskazówek.


http://www.sennik.biz/sennik-krol-krolowa/

:d
  • Odpowiedz
  • 2
Macie dobre metody zeby przetrwać 30 godzin bez snu? Regularne picie kawy ?... Musze do jutra do 22 godzin wytrwać bez snu.

#pytanie #sen
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach