ja p------e śniło mi sie dzisiaj że mieszkałem z Saletą w akademiku i nie miałem gdzie spać bo on hodował jakieś ryby małe w wannie tam gdzie miało stać moje łózko, skad sie takie sny biorą #sen
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Śniło mi sie ze robię parasole na zamowienie. Nie takie zwykle, bo w środku był ukryty pistolet. Nie robiłem ich tez dla byle kogo, bo pamietam jak odmówiłem zrobic jednego bo - dla Kwaśniewskiego nie zrobię! Ale najlepsze teraz: jak sie obudziłem, to obok łóżka leżał na wpół otwarty parasol, który na co dzien stoi w drugim końcu pokoju :D

#sen #sny #lunatykowanie #coolstory
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Zaff: ja raczej nigdy nie lunatykowalem, mlodszy brat za to miał taka samą akcje z sikaniem w pokoju :p ale gadać mi sie zdarzało, podobno kiedyś podniosłem sie z łóżka i krzyknąłem "zle szatany zakupów" i jak nigdy nic poszedłem spać dalej
  • Odpowiedz
Co mój organizm odwala to masakra. Dziś o 7:30 miałem egzamin, więc wczoraj położyłem się spać koło 22. I nagle budzę się, ciemno, patrzę na zegarek, a tu okolice 1:00 w nocy. Zasypiam, znów się budzę, a tu przed 3. Potem znowu śpię i siębudzę koło 4, potem po 5 i o 6:15 i czekam na budzik o 6:20. Mam wrażenie, że się budziłem tylko po to, żeby sprawdzić czy już mam
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#sen #tfwnogf

Śniło mi się, że siedziałem na jakimś szkoleniu/konferencji i nagle zasnąłem a jak obudziłem się to wszyscy spali tak samo jak siedzieli na krzesłach. Niby nic dziwnego, ale we mnie wtulona była jakaś fajna ruda laska. No i się przyjemnie leżało ale nagle się budzę - komórka wibruje, czas wstawać do pracy...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Artysta89: ja też boję się nocy. Boję się tego co przynosi noc i kto kroczy owity w mrok. Boję się myśli, które przynosi w swoim koszyczku. Boję się, że kiedyś zasnę i już nigdy się nie obudzę. Boję się nocy.

Noc.

Ciemność.

W nocy przychodzą strachy, nietoperze pamięci i pająki minionych czasów. Kiedy jesteś sam ze sobą przychodzą i drapią Twoje sumienie. Nie ma przed nimi ucieczki. Ich odnóża szybkie
  • Odpowiedz
@Artysta89: To samo przyjdzie, po prostu dużo czytaj (nawet jakieś artykuły w sieci, np. o geopolityce), w końcu sam zaczniesz bić się ze swoimi myślami albo będzie okazja, żeby o tym z kimś porozmawiać.
  • Odpowiedz
Śniło mi się, że kręcili odcinek "13 Posterunku" w mieszkaniu mojej babci i robiłem sobie selfie ze wszystkimi aktorami z tego serialu.

A ze scenek, które kręcili pamiętam jedną, w której Kasia upierała się, że Czarek jest głodny i wcisnęła mu do ust 3 opakowania chałwy na raz XD

#sny #sen
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#sen #wizjaprzyszlosci Śniło mi się, że byliśmy inwigilowani na każdym kroku, że każda elektronika, czy to zegarek, licznik rowerowy, telefon ma kamerę i umożliwia podgląd tego co robimy.

A może już powoli dążymy do tego, komórki już umożliwiają dużo, android wchodzi do różnego sprzętu codziennego użytku, jakieś lodówki, pralki, kuchenki, do tego podłączyć pod internet i można nas śledzić na każdym kroku.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Arto: Byłem to mi dał paracetamol (mieszkam w UK) i powiedział że to NORMALNE u wysokich ludzi. Do Polski zjeżdżam na tydzień a nie obskoczę w tydzień pulmonologa, neurologa, onkologa, psychiatry, ortopedy i jeszcze załatwić swoich spraw temu szukam nakierowaniu tutaj w źródle wszechwiedzy :P

BTW. Poziom lekarzy w UK jest gorzej niż zły i dopóki nie będziesz umierał dostaniesz paracetamol na wszystko.
  • Odpowiedz
Miałam w nocy #creepy #sen - jestem w łazience i patrzę na swoje odbicie w lustrze. To jestem dokładnie ja, łazienka wygląda realistycznie, jestem w piżamie, myślę: wstałam, wszystko spoko. Nagle coś mi nie gra, ja dotykam ręką umywalki, a postać w lustrze - nie! Podejrzliwie przeprowadzam test i zaczynam ruszać ręką, a moje odbicie nie rusza, tylko stoi i na mnie patrzy.

Obudziłam się, mając ostry #
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach