#przegryw #s----------e #samobojstwo #depresja
Wszystko
Wszystkie
Archiwum
1052
Czy John'owi McAfee popełniono s---------o w więzieniu?

Amerykański programista John McAfee został w środę znaleziony martwy w celi w więzieniu w Barcelonie. Tego dnia hiszpański sąd zgodził się na jego ekstradycję do USA. Wcześniej ostrzegał o braku chęci popełnienia samobójstwa i pogróżkach kierowanych z USA. Więcej w powiązanych.
z- 170
- #
- #
- #
- #
- #
#przegryw #s----------e #samobojstwo #depresja
- 22
- 22
- 5
#samotnosc #depresja #s----------e #samobojstwo
- 57
źródło: comment_1624391301yUhjR6ZN7ItM8dbdtcScMR.jpg
PobierzChciałbym uzyskać parę rzetelnych informacji na temat kliniki psychiatrycznej, która na chwilę obecną jest prowadzona przez dr n. med. Dariusza Mazurkiewicza. Myślę nad hospitalizacją, a nie ukrywam, że nie chciałbym wejść na minę. Z góry dziękuję za pomoc.
#rzeszow #podkarpacie #psychiatria #psychologia #depresja #nerwica #medycyna #szpital #psychiatryk #samobojstwo
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
- 12
Byłem wczoraj u dietetyczki, bardzo miła pani, fajnie się gadało. Analiza składu ciała nie wykazała żadnych niedoborów, badania też są w granicach normy, lekko podwyższony cholesterol. Biorąc pod uwagę ilość posiłków, które zjadam dziennie (2-3) oraz ich jakość, dietetyczka stwierdziła, że prawidłową masę ciała (65kg/178cm) zawdzięczam raczej skutkom ubocznym antydepresantów aniżeli prawidłowego odżywiania XD Do półtora tygodnia ma mi przesłać plan żywieniowy na miesiąc. W-------m się trochę bo miałem też wczoraj jechać pierwszy raz na siłkę, na zajęcia z trenerką ale okazało się, że jej nie będzie i mam dopiero w przyszły poniedziałek.
Byłem też u lekarza w sprawie utraty smaku i węchu przez wirusa, nie czuję prawie nic od 7 miesięcy. Dostałem zastrzyki, 10 dni, codziennie po dwa zastrzyki. Nazywają się Nivalin oraz Milgamma N. Z tego co się dowiedziałem to na razie jedyny sposób leczenia tego. Mam nadzieję, że to pomoże.
Zapisałem się również na te studia na UEK. Zarządzanie --> Logistyka i Zarządzanie Łańcuchem Dostaw, studia niestacjonarne I stopnia. Całą edukację w technikum przeleciałem na nauczaniu indywidualnym. Taka forma nauki uświadomiła mi, że dobrze radzę sobie pracując samemu, korzystając z materiału dostępnego w Internecie, a nie koniecznie z pomocą nauczyciela. Nie potrzebowałem siedzieć w szkole po 8 godzin, skoro mogłem to ogarnąć samemu w domu, w 2 godziny. Mam nadzieję, że dzięki temu łatwiej mi będzie studiować zaocznie.
I dobrze wiedzieć że antydepresenty pomagają na odchudzanie xD
- 1
1618
Polska PiS to nie jest kraj dla dzieci. Wzrost prób samobójczych o 134%!

O 134% zwiększyła się liczba prób samobójczych podejmowanych przez dzieci i młodzież w grupie wiekowej 13-18 lat w Polsce między 2013 a 2020. W 2020 w grupie 13-18 lat: 814 osób podjęło próby samobójcze 106 osób odebrało sobie życie w wyniku samobójstwa – ujawniła Alicja Defratyka. ...
z- 264
- #
- #
- #
- 29
#przegryw #samobojstwo #depresja
Pamiętaj o jednym, nieprzyjemne sytuacje i problemy przychodzą same, nie trzeba się o nie prosić. A aby spotkało nas coś pozytywnego to musimy na to zapracować/poświęcić czas itp. I nie mamy żadnej gwarancji, że i tak cokolwiek się uda.
Świat opiera się na zjawisku entropii, a nie każdy ma na tyle silną
W ostatnim czasie w sprawach zawodowych było źle, ale teraz posypało się kompletnie, dobrze że są oszczędności bo musiałbym iść pod most.
Ale wiecie co jest najsmutniejsze? Kompletny brak wsparcia rodziców. Coraz częściej myślę, że w przyszłości czeka jedyne słuszne rozwiązanie.
Nigdy jednak nie powiem tego rodzicom, to są tacy ludzie, że mnie by wyśmiali, a wszystko opowiedzieli całej rodzince.
W domu nigdy nie było żadnej patologii, pod względem finansowym było bardzo dobrze. Ale co z tego skoro rodzice się nienawidzę, niezliczona ilość kłótni, brak szacunku do siebie itp.
Do tego ojciec to materialista i nawet własne dzieci by sprzedał, do tego on uważa się za najmądrzejszego na świecie i uważa, że zawsze na rację. Nigdy nie powiedział dobrego słowa, ale j---ł za byle pierdołę. Jedyne co do niego czuję to nienawiść, gdyby umarł nawet oko by mi się nie zaszkliło. Gdybym nie był do niego tak podobny to myślałbym, że nie jestem jego synem i dlatego tak mnie traktuje.
- 1
Kiedy było czasami ciężko finansowo czy po prostu miałem jakieś problemu to nigdy o nic nie prosiłem i o niczym im nie mówiłem.
- 20
#depresja #samobojstwo
- 5
- 5
instant zgonem. Przy mniejszych dawkach fakt, może być to tortura, więc jak coś robić to porządnie, bo tylko krzywdę można sobie zrobić.
Nic i nikt mnie w życiu już nie czeka!..#przegryw #depresja #samotnosc #spierdotrip #samobojstwo
źródło: comment_1624212094mc2ob7Sco1U2qQr3STlk9p.jpg
PobierzZ-----a cera, włosy, zęby i smród z japy palacza nikogo nie zachęcą..
- 8
"bo masz tylko jedno życie i trzeba je jak najlepiej wykorzystać"?
Jakby fakt że się posiada tylko jedne życie robiło różnicę/ było powodem do dalszej egzystencji. Więcej sensu ten "argument" miałby, gdybyśmy mieli nieskończoną ilość żyć i te kolejne życia zależały w jakikolwiek sposób od obecnego życia.
Jeżeli już to stwierdzenie że "życie samo w sobie jest wartością" ma więcej sensu, bo nie uwzględnia tego, że się ma jedno życie. Ale też tego stwierdzenia nie da rady w jakiś sposób poprzeć argumentami, poza tym że się ma "jedno życie".
- 18
#psychiatria #psychiatra #ldz #lodz #depresja #samobojstwo
Komentarz usunięty przez autora
- 5
#narkotykizawszespoko #alkoholizm #depresja #samobojstwo
- 1
- 1
5
O różnicach pomiędzy eutanazją a wspomaganym samobójstwem. (Eng)

Eutanazja (gr. εὐθανασία,euthanasia – „dobra śmierć”)–powodowane współczuciem pozbawienie życia osoby nieuleczalnie chorej i cierpiącej, na żądanie jej lub jej najbliższej rodziny. S---------o wspomagane – s---------o, w którym chory dokonuje aktu spowodowania śmierci z pośrednim udziałem lekarza.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
Mam 21 lat na studia nie poszedłem, chociaż liceum dobre, a nauka nie jest dla mnie trudna. Nawet nie próbowałem.
Nie ma nic, co chciałbym robić w życiu, co chciałbym mieć. Nie potrafię sobie wyobrazić życia, które chciałbym żyć i piszę to na chłodno, bez smutku.
No i to stało się przyczyną myśli samobójczych, na tyle poważnych, że przeczytałem kilka książek na ten temat i zacząłem powoli kombinować przedmioty, które potrzebuję. Chcę wcześniej spróbować terapii, także #moderacja nie musicie dzwonić na policję.
Miał ktoś tak tutaj i potem okazało się to jakąś depresją atypową i przeszło? Myślicie, że racjonalne s---------o, nie motywowane chorobą, jest w ogóle możliwe? Nwm może ten post to wołanie o pomoc.
- 3




















@Kotmirek: Wolna wola nie istnieje, bo to niemożliwe w tak działającej rzeczywistości.
Natomiast własna wola to po prostu wola danej istoty, która jest odczuwana przez nią po zdeterminowaniu przez multum czynników.