#anonimowemirkowyznania
21 lat i 163cm wzrostu, niewyobrażalne. Jestem obciążony genetycznie po rodzicach, którzy również byli tacy niscy. W szkole i na ulicy czuję się jak człowiek gorszego sortu, jak g---o i w istocie tak jest w sumie. Ludzie często patrzą na ciebie z góry (i to tak dosłownie), o dziewczynie i jakiejkolwiek miłości zapomnij. Wykonywanie części prac odpada. Problem z kupnem ubrań czy roweru. Nie mam do tego siły. Zaraz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ostatnio ktoś założył temat w którym pytał co was powstrzymuje przed samobójstwem. Ja teraz zahaczę o temat trochę z innej strony. Czy jest coś co was kusi do zrobienia tego, ale mimo wszystko nadal macie jako tako życie i na razie samobój nie wchodzi w grę?
Ja gdy się tak głębiej zastanowię to w takim planowanym samobójstwie fajne jest to, że można byłoby zaplanować sobie ostatni okres życia. Rzucić w cholerę robotę,
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LucasSpider s---------o jest przeważnie impulsem i nie myśli się o podróżach.

Planowe s---------o to opcja dla śmiertelnie chorych. Jesteś Panem swojego życia i to ty określisz jego koniec a nie choroba.
  • Odpowiedz
No to wrocławska policja mu pomogła. Czy tego chciał, czy nie.¯\_(ツ)_/¯

https://gazetawroclawska.pl/obawiali-sie-ze-syn-popelni-samobojstwo-ale-zaluja-ze-wezwali-policje-okolicznosci-smierci-lukasza-z-psiego-pola-bada-prokurator/ar/c1-15773770

Ktoś może wie, dlaczego nie mogłem zrobić z tego znaleziska? Coś mi tu śmierdzi.

#policja #samobojstwo #wroclaw #wykop
StaryWedrowiec - No to wrocławska policja mu pomogła. Czy tego chciał, czy nie.¯\\(ツ)...

źródło: comment_1630089957SPnHvDB1QY1r2A2f1V0Gs6.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Flash_Anderin chyba ludzie po prostu nie lubią słuchać narzekania i jeśli sami tego cieprienia nie przeżyli to nigdy nie zrozumieją jego powagi
Poza tym jesteś samiutki sam samiusieńki na tym świecie no, każdy myśli tylko o sobie i o tym jak twoja depresja wpływa na ich życie
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Muszę to napisać bo już nieraz czytając jęki "milusinskich" na wykopie chciałem wam wytłumaczyć na czym polega jeden z głównych problemów psychicznych waszych i całej reszty ludzi DZISIAJ. Chodzi mi np. o ten wpis https://www.wykop.pl/wpis/59947303/swidnicki-magik-samobojstwo-magik-depresja-https-s/ , gość skacze z bloku i w tle słychać jak ktoś komentuje i zaraz zbiera się mnóstwo osób które wręcz są zdecydowane wymierzyć karę osobie która nie "współczuje" lub nie okazuje swojego wyrazu "współczucia"
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Just_Think_More Pies to funkcjonuje na trochę niższym poziomie świadomości. Wydaje się, że skoro na pececie można odpalić kalkulator to ja zrozumiem psa, ale chyba jednak nie zdołał "spojrzeć z jego perspektywy na rzeczywistość" cytując definicję. I prędzej sobie wyobrażę co miał w głowie El Sebastiano.
  • Odpowiedz
Mam coraz bardzi3j dość swojego życia co z tego że mam różową jak i tak nie mogę patrzeć na siebie w lustrze. Staram się ale i tak mam asymetryczne ciało i gino po jednej stronie które mogło być ogarnięte wcześniej ale lekarz stwierdził żeby nic z tym nie robić. Do tego brzydka morda krzywe zęby i trądzik na ciele mimo izo. Nie jestem w stanie sprostać wyzwanią które mnie czekają jeżeli nie
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach