Ja gdy się tak głębiej zastanowię to w takim planowanym samobójstwie fajne jest to, że można byłoby zaplanować sobie ostatni okres życia. Rzucić w cholerę robotę,
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Ostatnio ktoś założył temat w którym pytał co was powstrzymuje przed samobójstwem. Ja teraz zahaczę o temat trochę z innej strony. Czy jest coś co was kusi do zrobienia tego, ale mimo wszystko nadal macie jako tako życie i na razie samobój nie wchodzi w grę?
Ja gdy się tak głębiej zastanowię to w takim planowanym samobójstwie fajne jest to, że można byłoby zaplanować sobie ostatni okres życia. Rzucić w cholerę robotę,
Ja gdy się tak głębiej zastanowię to w takim planowanym samobójstwie fajne jest to, że można byłoby zaplanować sobie ostatni okres życia. Rzucić w cholerę robotę,
@LucasSpider: na pewno może kusić to, że egzystencja nie ma żadnego sensu,ani znaczenia.
konto usunięte via Android
- 1
@LucasSpider s---------o jest przeważnie impulsem i nie myśli się o podróżach.
Planowe s---------o to opcja dla śmiertelnie chorych. Jesteś Panem swojego życia i to ty określisz jego koniec a nie choroba.
Planowe s---------o to opcja dla śmiertelnie chorych. Jesteś Panem swojego życia i to ty określisz jego koniec a nie choroba.
No to wrocławska policja mu pomogła. Czy tego chciał, czy nie.¯\_(ツ)_/¯
https://gazetawroclawska.pl/obawiali-sie-ze-syn-popelni-samobojstwo-ale-zaluja-ze-wezwali-policje-okolicznosci-smierci-lukasza-z-psiego-pola-bada-prokurator/ar/c1-15773770
Ktoś może wie, dlaczego nie mogłem zrobić z tego znaleziska? Coś mi tu śmierdzi.
#policja #samobojstwo #wroclaw #wykop
https://gazetawroclawska.pl/obawiali-sie-ze-syn-popelni-samobojstwo-ale-zaluja-ze-wezwali-policje-okolicznosci-smierci-lukasza-z-psiego-pola-bada-prokurator/ar/c1-15773770
Ktoś może wie, dlaczego nie mogłem zrobić z tego znaleziska? Coś mi tu śmierdzi.
#policja #samobojstwo #wroclaw #wykop
źródło: comment_1630089957SPnHvDB1QY1r2A2f1V0Gs6.jpg
Pobierz@StaryWedrowiec odpowiedź znajdziesz pod tagiem moderacja pewnie xD
@StaryWedrowiec w sumie racja, to pewnie pod tagiem programista wykopu czy kij jeszcze jaki mają
@juzwos: i to się nazywa pomoc
- 16
@chudybyk7462: człowiek, który jest w stanie przełamać jeden z najsilniejszych ludzkich instynktów - instynkt przetrwania, nie jest słaby.
@chudybyk7462: Nie samoboj tylko magik albo ewentualnie czyn magiczny
konto usunięte via Android
- 5
@Flash_Anderin chyba ludzie po prostu nie lubią słuchać narzekania i jeśli sami tego cieprienia nie przeżyli to nigdy nie zrozumieją jego powagi
Poza tym jesteś samiutki sam samiusieńki na tym świecie no, każdy myśli tylko o sobie i o tym jak twoja depresja wpływa na ich życie
Poza tym jesteś samiutki sam samiusieńki na tym świecie no, każdy myśli tylko o sobie i o tym jak twoja depresja wpływa na ich życie
Komentarz usunięty przez moderatora
Co powstrzymuje was przed samobójstwem? Mnie kot i rodzice i jeszcze to, że boję się tego, co będzie po śmierci. Niestety nie mogę się wyzbyć przekonania, że śmierć to nie koniec i że jak umrę śmiercią samobójczą, to może być tylko gorzej.
#depresja #pytanie #nerwica #samobojstwo #pytanie
#depresja #pytanie #nerwica #samobojstwo #pytanie
- 5
@Ile_bedziemy_cierpiec
Pieski, które trafiłyby przeze mnie do schroniska
Pieski, które trafiłyby przeze mnie do schroniska
konto usunięte via Android
- 6
Ehhh ile czlowiek by dal za taki hologram jak w Blade ruuner 2049 z 2017r j--------e wracasz do domu i ktoś pyta jak było w pracy albo powie Ci jakis komplement...a co najwazniejsze wyslucha (╯︵╰,)
#szaramyszkadlaanonka #samotnosc #depresja #przegryw #elonmusk #kino #samobojstwo
#szaramyszkadlaanonka #samotnosc #depresja #przegryw #elonmusk #kino #samobojstwo
źródło: comment_1629920008ONEUooe9MsXPqBwxmm6WJ5.jpg
Pobierz@Qsdr: kurczę, gdzieś już chyba widziałem tą twarz...
źródło: comment_1629920869gegrM65kGFOKjJjijd4HKy.jpg
Pobierz- 7
459
Prokuratura zajmie się komentarzami na Wykopie pod filmem z samobójstwem

Pod nagraniem pojawiło się mnóstwo komentarzy, którymi także zajęli się śledczy. "Ciężko żałować idioty, który na magika wybiera IV piętro niskiego budynku". Moderacja jak zwykle nie reagowała.
z- 178
- #
- #
- #
- #
- #
#anonimowemirkowyznania
Muszę to napisać bo już nieraz czytając jęki "milusinskich" na wykopie chciałem wam wytłumaczyć na czym polega jeden z głównych problemów psychicznych waszych i całej reszty ludzi DZISIAJ. Chodzi mi np. o ten wpis https://www.wykop.pl/wpis/59947303/swidnicki-magik-samobojstwo-magik-depresja-https-s/ , gość skacze z bloku i w tle słychać jak ktoś komentuje i zaraz zbiera się mnóstwo osób które wręcz są zdecydowane wymierzyć karę osobie która nie "współczuje" lub nie okazuje swojego wyrazu "współczucia"
Muszę to napisać bo już nieraz czytając jęki "milusinskich" na wykopie chciałem wam wytłumaczyć na czym polega jeden z głównych problemów psychicznych waszych i całej reszty ludzi DZISIAJ. Chodzi mi np. o ten wpis https://www.wykop.pl/wpis/59947303/swidnicki-magik-samobojstwo-magik-depresja-https-s/ , gość skacze z bloku i w tle słychać jak ktoś komentuje i zaraz zbiera się mnóstwo osób które wręcz są zdecydowane wymierzyć karę osobie która nie "współczuje" lub nie okazuje swojego wyrazu "współczucia"
@AnonimoweMirkoWyznania: No pewnie, wystarczy wstać i sobie uporządkować w głowie. JAK RENKOM ODJĄŁ. Dziękuje Pan Kołcz.
@AnonimoweMirkoWyznania: niech każdy żyje jak mu dobrze, przedstawiasz nurt egoizmu i ok, ale to też nie jest dla każdego droga do szczęścia
a Jezus w naszej kulturze jest ideałem, do którego należy dążyć
a Jezus w naszej kulturze jest ideałem, do którego należy dążyć
#anonimowemirkowyznania
Tak dziala polska p0licja
Tragedia na S2 pod Warszawa (ok. 00:30):
https://warszawa.naszemiasto.pl/tragedia-na-poludniowej-obwodnicy-warszawy-kolizja-dwoch/ar/c1-8421089
O 00:03 p0lska p0licja dostala zgloszenie o facecie, ktory chodzil srodkiem
Tak dziala polska p0licja
Tragedia na S2 pod Warszawa (ok. 00:30):
https://warszawa.naszemiasto.pl/tragedia-na-poludniowej-obwodnicy-warszawy-kolizja-dwoch/ar/c1-8421089
O 00:03 p0lska p0licja dostala zgloszenie o facecie, ktory chodzil srodkiem
no to mirki szykujcie dupala za szkalowanie samobójcy. Sztum już czeka, wzywa z daleka.
#wroclaw #swidnica #samobojstwo
#wroclaw #swidnica #samobojstwo
źródło: comment_1629875240i5YRhGRUZMmBSV0jpGmJ77.jpg
Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 305
@zdjecie_z_wenszem: michaubiauekniemyłyayek
źródło: comment_1629875451CQRWxoLC76gcawELKwxDf7.jpg
Pobierz- 320
@zdjecie_z_wenszem: niech mi ktos napisze co w tych niewybrednych komentarzach jest nielegalne..
płokułatułka chbya jakąs premie chce sobie wyrobić i pojechać na wakacje..
płokułatułka chbya jakąs premie chce sobie wyrobić i pojechać na wakacje..
- 79
Szanuje ludzi którzy rozdają plusy nawet dla #gownowpis na tagu #przegryw #samotnosc #depresja #samobojstwo ... Niby tylko plusik albo przytulas (づ•﹏•)づ a potrafi umilić dzień.
@Qsdr: lubie takie wpisy, bez wylewającej się toksyny , jak to na wspomnianych tagach bywa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zgrywajac_twardziela: XD
- 1
@Narzekajaca_maruda: Odblokuj PW
Komentarz usunięty przez autora
- 30
Ehhhhhh człowiek cieszy się nawet z wymiany kilku zdań z policją ( ͡° ͜ʖ ͡°) C--j że mandat 300zł ale w------e w to w końcu mogłem do kogoś otworzyć morde xd
#przegryw #samotnosc #depresja #samobojstwo #blackpill
#przegryw #samotnosc #depresja #samobojstwo #blackpill
- 4
@kuddelmuddel: Dzwoniłem nie raz xd
źródło: comment_1629824144miSw0rvlGsEY7xCEmVLDjo.jpg
Pobierz@Qsdr płacisz za rozmowę? Ja będę tańszy
- 23
Jedna z sytuacji, która powstrzymuje mnie jeszcze przed magikiem to to, że być może potem będę musiał oglądać z zaświatów reakcję mojej matki, albo chociażby ludzi dalej szydzących ze mnie, którzy się na mnie natknęli kiedykolwiek.
#przegryw
#depresja #samotnosc #s----------e #samobojstwo
#przegryw
#depresja #samotnosc #s----------e #samobojstwo
źródło: comment_1629818582Qet22km16ZOLCRSaVzAW4H.jpg
Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 5
- 5
@tryboluminescencja: Mam taką nadzieję, ale skąd wiesz jak jest "potem"?
- 16
Samobójstwa mężczyzn w Polsce to poważny problem, no chyba. że na swoje życie targnął sebek, wtedy c--j mu w dupę.
#bekazwykopkow #samobojstwo #depresja #bekazpodludzi #psychologia #wykop #shitwykopsays
#bekazwykopkow #samobojstwo #depresja #bekazpodludzi #psychologia #wykop #shitwykopsays
źródło: comment_1629799481VjpgDsNVSJuYebq66qwva5.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 1
@Just_Think_More Dobra czyli umiesz wyobrazić sobie sposób myślenia psa, a ja umiem sposób myślenia Sebastiana. Fair enough
konto usunięte via Android
- 1
@Just_Think_More Pies to funkcjonuje na trochę niższym poziomie świadomości. Wydaje się, że skoro na pececie można odpalić kalkulator to ja zrozumiem psa, ale chyba jednak nie zdołał "spojrzeć z jego perspektywy na rzeczywistość" cytując definicję. I prędzej sobie wyobrażę co miał w głowie El Sebastiano.
11
Przechytrzył ich

Codzienna dawka czarnego humoru
z- 5
- #
- #
- #
- 4
Przypomniało mi się odnośnie tego wpisu.
https://www.wykop.pl/wpis/59868857/kolega-mi-sie-powiesil-przegryw/
Kiedyś widziałem na wykopie takiego mema z żabą, że matka wchodzi do pokoju, a czytelnik już widzi, że za drzwiami znajdzie ona swoje powieszone dziecko #samobojstwo
Forma
https://www.wykop.pl/wpis/59868857/kolega-mi-sie-powiesil-przegryw/
Kiedyś widziałem na wykopie takiego mema z żabą, że matka wchodzi do pokoju, a czytelnik już widzi, że za drzwiami znajdzie ona swoje powieszone dziecko #samobojstwo
Forma
Mam coraz bardzi3j dość swojego życia co z tego że mam różową jak i tak nie mogę patrzeć na siebie w lustrze. Staram się ale i tak mam asymetryczne ciało i gino po jednej stronie które mogło być ogarnięte wcześniej ale lekarz stwierdził żeby nic z tym nie robić. Do tego brzydka morda krzywe zęby i trądzik na ciele mimo izo. Nie jestem w stanie sprostać wyzwanią które mnie czekają jeżeli nie
- 7
@7dam7rade7: to jakim cudem oszukales blackpill skoro sam mowisz ze brzydki jestes
@7dam7rade7: Ale wygryw, zazdro




















21 lat i 163cm wzrostu, niewyobrażalne. Jestem obciążony genetycznie po rodzicach, którzy również byli tacy niscy. W szkole i na ulicy czuję się jak człowiek gorszego sortu, jak g---o i w istocie tak jest w sumie. Ludzie często patrzą na ciebie z góry (i to tak dosłownie), o dziewczynie i jakiejkolwiek miłości zapomnij. Wykonywanie części prac odpada. Problem z kupnem ubrań czy roweru. Nie mam do tego siły. Zaraz