Yukio Mishima. Jeden z największych pisarzy XX wieku. Dzięki niemu mogę śmiało powiedzieć, że biografika est bardzo ciekawa. Pisał głównie o miłości jak i o śmierci. Godnej śmierci, na której w ostatnich latach miał obsesje. Raz powiedział, że podczas wojny gdzie prawie pewien był że umiera, był bardziej szczęśliwszy niż po II wojnie światowej. Był tradycjonalistą i chcąc sprzeciwić się napływowi zachodniej kultury, doprowadził do 25 listopada 1970 roku, gdzie wraz ze
juliusz-slowacki - Yukio Mishima. Jeden z największych pisarzy XX wieku. Dzięki niemu...

źródło: comment_1623927912EWptzOx4IPJwQ9k7P1sO2M.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema. Mam takie nietypowe pytanie (Chociaż jak na ten portal to może i dość typowe.)

Jakbyście mieli popełnić s---------o to jaki sposób byście wybrali?

#depresja #przegryw #samobojstwo ##psychologia #pytanie #pytaniedoeksperta

jaki sposob?

  • sznur 14.4% (52)
  • pociag 7.5% (27)
  • nasenne + alko 27.8% (100)
  • przećpanie się 11.7% (42)
  • wanna + prąd 1.1% (4)
  • gaz 4.4% (16)
  • skok 9.7% (35)
  • otwarcie żył 3.9% (14)
  • trucizna 7.2% (26)
  • inny? 12.2% (44)

Oddanych głosów: 360

  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pul_litra_wstydu: K---a nie wiem, jestem straszna c--a i boje sie kazdego sposobu.

Gdyby tylko dalo rade zalatwic bron to pewnie tak. Od dawna mam w glowie mysl ze chcialbym miec pod reka schowany pistolet na wypadek gdybym kiedys oslepl, stracil nogi czy inny c--j zebym nie zostal w pulapce z ktorej nie moge sie wyautowac.
  • Odpowiedz
Kurczę dziś Eriksen miał zawał i cały większość się zamartwiała i chciała żeby przeżył. A tymczasem jak mając rok mniej(28 lvl) od tego piłkarza codziennie myślę o śmierci i samobójstwie i wiem, że chyba nie uda mi się doczekać, aż przy moim wieku pojawi się trójka z przodu. Wszyscy tak cenią to życie, a ja mam je kompletnie w dupie.
#samobojstwo
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PjeseczeQ: Gdybym dowiedział się o nowotworze to nie podjąłbym żadnej walki. Od razu sznur i poszukanie jakiegoś odpowiedniego drzewa. @opk20: A po co żyć kiedy niemal nic nie daje mi radości? Moje życie to pasmo nieustannych rozczarowań, problemów i życiowych porażek na praktycznie każdym polu. A z roku na rok jest tylko gorzej.
  • Odpowiedz
@opk20: Długo by pisać a obecnie średnio mam ochotę "chwalić" się tym jak żałośnie moje życie wygląda. Po prostu moje życie praktycznie na każdym polu jest nieudane.
  • Odpowiedz
@Zoliborskaskoda: S---------o to akt ostatecznego rozwiązania, gdy każde inne zawiodło. Zdarzają się sytuacje bez wyjścia i czasami dla jednostki s---------o to jedyna droga ukrócenia cierpienia. Nie należy do niego namawiać, lecz gdy ktoś uzna, że nie ma innego wyjścia, należy uszanować jego decyzję i stanowić wsparcie. "Ratowanie" na siłę w takiej sytuacji to nic innego jak wydłużanie cierpienia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 44
@Mr_3nKi_: to jest mega chore. Głupia sz*ata mogła sobie coś zrobić ale czemu dziecku (°° Tego się nie da po prostu opisać. I niech nikt nie nie piszę, że ona biednaa, chora itp. Przeraża mnie to co się dzieje w dzisiejszych czasach. Ok, ktoś napisze że kiedyś też tak było. I ja się z tym zgadzam. Ale żeby nagrywać filmik?
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Nie rozumiem dlaczego osoby, które prowadzą normalne życie seksualne mają jakiejś pretensje do nieatrakcyjnych fizycznie mężczyzn o wizyty u prostytutek. Dzięki prostytutkom mam możliwość realizować swój popęd seksualny, bo w innym przypadku musiałbym cierpieć niemiłosiernie z powodu frustracji seksualnej. Często widzę na portalu ze śmiesznymi obrazkami wyrzuty w stronę dziwkarzy, bo jak tak można chcieć uprawiać s--s i realizować swój popęd seksualny za pieniądze. Gdyby kobiety w miarę sprawiedliwie rozporządzały seksem to nie mielibyśmy aż takiego problemu z przymusowym celibatem. Sypiają z najatrakcyjniejszymi mężczyznami, ale nie przeszkadza im krytykować klientele prostytutek. To samo dotyczy się mężczyzn - sami uprawiają s--s z kobietami w tradycyjny sposób, a mają pretensje do dziwkarzy. Myślę, że gdyby byli brzydkimi facetami i musieliby żyć w przymusowym celibacie to jestem niemalże pewny, że zostaliby stałymi klientami takich Pań. Uważam, że winą trzeba obarczyć kobiety za rosnący incelizm - w końcu one decydują z kim idą do łóżka, a kogo wykluczają ze sfery swojej seksualności. Musicie zrozumieć, że gdyby nie takie usługi to prawdopodobniej musielibyśmy wziąć sobie siłą to co nam należy jak psu buda, a wzrost przestępstw seksualnych byłby sporo wyższy niż na chwilę obecną. Chciałbym pozdrowić głównego ambasadora i promotora usług seksualnych na wykopie, który robi świetną robotę dla naszej społeczności szwagrów i prostytutek. @TestoDepot / Pozdrawiam również naszą blackpillową gwiazdę @Blackpill_RAW - Ty również robisz niezłą robotę. Bądźcie zdrów!

#przegryw #stulejacontent #s----------e #blackpill #blackpillraw #roksa #divyzwykopem #s--s #incel #incele #psychologia #psychiatria #depresja #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #datezone #tinder #badoo #bekazpodludzi #patologia #patologiazmiasta #patologiazewsi #p0lka #mokebe #rozowepaski #rozowypasek #niebieskiepaski #niebieskipasek #pieklomezczyzn (ironicznie) -> #pieklokobiet ( ͡° ͜ʖ ͡°) #samobojstwo #umierajzwykopem #chad #plodnajulka #mirekszukazony #randkujzwykopem #randka #samotnosc

Kliknij tutaj,
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Całkowicie zamknąłem się w sobie. Leżę w łóżku jak sparaliżowany, pocę się, nerwobóle. W ogóle nie mogę wstać. Po obudzeniu jedna myśl, to że nie chce mi się żyć. Jak w weekend wstanę to jest 15:00. Zjem coś i trochę komputer albo dalej do łóżka. Wychodzić mi się nigdzie nie chce, bo po co, jak na telefonie będę siedzieć i wrócę po 15 minutach. Czasami miewam chwile produktywności albo nawet nadproduktywności, ale potem jest zjazd.. Jeszcze kilka lat temu to było okresowe, wraz z czasem jest tylko gorzej. Nie wiem ile tak jeszcze pociągnę i po co to ciągnę..

#samobojstwo #myslisamobojcze #depresja #przegryw #psychologia #psychiatria

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Całkowicie zamknąłem się w sobie. L...

źródło: comment_16230171278Ls64TEgsbqm6BoBcXayON.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@znicz: Też mam takie myśli, że mogła by walnąć asteroida i rozwalić tą planetę. Miałbym satysfakcję, że wytrzymałem do końca. Ale raczej chyba nie wytrzymam. Dawno już zauważyłem, że kompletnie nie pasuje do tego świata.
  • Odpowiedz
W mojej dalekiej rodzinie doszło ostatnio do samobójstwa. Moi rodzice nie wiedzą, że ja sama cierpię na depresję i czasami nie marzę o niczym innym (w tej chwili jest ok, proszę nie dzwonić nigdzie xD), i muszę przyznać, że niesamowicie ciekawie słuchało się ich rozważań o tym, jak można nie zauważyć, że ktoś bliski ma ciężką depresję i nie chce żyć. Próbowałam też poniekąd odgrywać adwokata tej osoby i delikatnie wytłumaczyć im, jak to jest.

Nie powiem, ogromnie mnie kusiło, żeby podczas tej rozmowy zrobić mój swoisty "coming out", ale już nie chciałam robić dramy na wieczór i potem użerać się z pytaniami.

W wolnej chwili postaram się wysmażyć krótki post o tym, jak osoba z depresją odbiera informację o czyimś samobójstwie, bo może to pomoże niektórym zrozumieć pewne rzeczy.

Tak
BarkaMleczna - W mojej dalekiej rodzinie doszło ostatnio do samobójstwa. Moi rodzice ...

źródło: comment_1622881609uwxdMXPgy2GXO2CTVmyMTs.jpg

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trzeba byc rozwielitka zeby nie skumac ze cos sie dzieje z dzieckiem, ktore z dnia na dzien nie dostaje takich mysli.


@cacum3: mało wiesz. Myśli nie widać. A niektórzy tzw. "normalni ludzie" są tak egoistyczni / mało samoświadomi że nie potrafią stworzyć głębokiej relacji kompletnie z nikim. W takim wypadku nawet powiedzenie czegoś wprost spotka się z zaprzeczeniem. Kiedyś powiedziałam ojcu przez telefon wracając od lekarza, że mam podejrzenie cukrzycy
  • Odpowiedz