@Flash_Anderin chyba ludzie po prostu nie lubią słuchać narzekania i jeśli sami tego cieprienia nie przeżyli to nigdy nie zrozumieją jego powagi
Poza tym jesteś samiutki sam samiusieńki na tym świecie no, każdy myśli tylko o sobie i o tym jak twoja depresja wpływa na ich życie
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Muszę to napisać bo już nieraz czytając jęki "milusinskich" na wykopie chciałem wam wytłumaczyć na czym polega jeden z głównych problemów psychicznych waszych i całej reszty ludzi DZISIAJ. Chodzi mi np. o ten wpis https://www.wykop.pl/wpis/59947303/swidnicki-magik-samobojstwo-magik-depresja-https-s/ , gość skacze z bloku i w tle słychać jak ktoś komentuje i zaraz zbiera się mnóstwo osób które wręcz są zdecydowane wymierzyć karę osobie która nie "współczuje" lub nie okazuje swojego wyrazu "współczucia"
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Just_Think_More Pies to funkcjonuje na trochę niższym poziomie świadomości. Wydaje się, że skoro na pececie można odpalić kalkulator to ja zrozumiem psa, ale chyba jednak nie zdołał "spojrzeć z jego perspektywy na rzeczywistość" cytując definicję. I prędzej sobie wyobrażę co miał w głowie El Sebastiano.
  • Odpowiedz
Mam coraz bardzi3j dość swojego życia co z tego że mam różową jak i tak nie mogę patrzeć na siebie w lustrze. Staram się ale i tak mam asymetryczne ciało i gino po jednej stronie które mogło być ogarnięte wcześniej ale lekarz stwierdził żeby nic z tym nie robić. Do tego brzydka morda krzywe zęby i trądzik na ciele mimo izo. Nie jestem w stanie sprostać wyzwanią które mnie czekają jeżeli nie
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maperitos: inaczej. Jeśli masz polisę na życie taką standardową, w OWU zwykle jest zapis, że za strzelenie samobója rodzina nic nie dostanie. Jeśli upozorujesz wypadek i się nie wyda, to rodzina/inni uposażeni dostanie kasę z polisy
  • Odpowiedz