Chciałbym zdechnąć w trakcie słuchania tej piosenki. Wyobrażam sobie to tak, że z---------m samochodem przy tym akompaniamencie i kiedy jest finisz wbijam się czołowo w TIRa przy 180km/h
#samobojstwo #metal #inflames
bladolux - Chciałbym zdechnąć w trakcie słuchania tej piosenki. Wyobrażam sobie to ta...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ej ludzie z lasu, ścian, otyli, narkomani i inni.

۰⊰════ღღ══╣Sanktuarium╠══ღღ════⊱۰
Starzy Cię biją? Oczy od kompa gniją?
Dziewczyna Cię rzuciła? Matka starego na nowego wymieniła?
Szukasz kogoś do grania? D--y dawania? Rozmawiania? Memów wysyłania?
pokrzywazywa - Ej ludzie z lasu, ścian, otyli, narkomani i inni. 

۰⊰════ღღ══╣Sankt...

źródło: comment_16443567727QndLfETp2ixxE3vvVb0ki.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wypada się żalić na wykopie, ale dzisiaj nie mam komu... Ja p------ę mój kuzyn dzisiaj poszedł do lasu i powiesił się na gałęzi. Normalny facet w moim wieku, spokojna praca w utrzymaniu ruchu, sprawny fizycznie, towarzyski... Nie wyobrażam sobie co mu do głowy strzeliło, jeszcze 2 miesiące temu byłem u niego i graliśmy do 2 rano na konsoli i śmieszkowaliśmy... To jest szok, nie wiem co o tym myśleć... Czy on
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@steppenwolf90: ile miał lat? Współczuję z powodu straty :( niech mu ziemia lekką będzie. Często słyszę o samobójstwach w ostatnim czasie, niedawno w bliskim mi otoczeniu też jedna osoba odebrała sobie życie..
  • Odpowiedz
W Sydney w Australii znajduje się miejsce o nazwie The Gap, czyli klif z pięknym widokiem, który stał się również znanym miejscem dla samobójców. Do tej pory życie straciło tam kilkaset osób. Co jest jednak równie ciekawe, ponad 150 ludzkich istnień zostało uratowanych za sprawą mieszkającego w okolicy Dona Ritchiego, nazwanego Aniołem z The Gap. Od 1964 r. Ritchie uratował 164 osoby przed skakaniem z klifów, przechodząc przez ulicę ze swojej posiadłości
budep - W Sydney w Australii znajduje się miejsce o nazwie The Gap, czyli klif z pięk...

źródło: comment_1644351419B14cuG3WEQF8ZEYssyEg4F.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@powsinogaszszlaja: Kolejna ckliwa historyjka o bohaterze, który wpieprza się w decyzję innych. Ci niedoszli samobójcy umrą wcześniej czy później, a po ich świadomości nic nie zostanie. Nie ma znaczenia kiedy się umrze, właściwie to nawet lepiej odpaść już w łonie matki dzięki aborcji, a najlepiej w ogóle nie zostać powołanym do życia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Fajnie, znowu myśli #samobojstwo jak przestaję na chwilę zajmować czymś umysł, np przerwa w pracy. Ale podczas pracy właściwie też bo myślę sobie np ile zarobię i potem się robi taki sznurek myśli po co mi te pieniądze i co robić dalej i muszę uciszać tą galaretę z czachy żeby mi dała w spokoju robić. Ale potem muszę zrobić przerwę i nagle taka pustka.

Czuję się bardzo uwięzione w swoim
gniX79 - Fajnie, znowu myśli #samobojstwo jak przestaję na chwilę zajmować czymś umys...

źródło: comment_1644257896TtUl7N4D2XRWKOBAZUkQCX.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

۰⊰════ღღ══╣Sanktuarium╠══ღღ════⊱۰
Starzy Cię biją? Oczy od kompa gniją?
Dziewczyna Cię rzuciła? Matka starego na nowego wymieniła?
Szukasz kogoś do grania? D--y dawania? Rozmawiania? Memów wysyłania?
Pies wpadł pod samochód? Chcesz ponarzekać na swój niski dochód?
Cierpisz na niepokój?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elyty stale zacierają różnice między mężczyznami a kobietami. Na początku było lajtowo - wmawiało się nam, że kobiety tak samo dobrze nadają się do prac typowo męskich. Skończyło się na postowaniu zdjęć transów i przebierańców na wykopie. Niszczenie samoświadomości jest super, tępą masą łatwiej się steruje. Jeśli jesteś tym, kim sobie wyobrazisz, to jesteś nikim - bez historii, bez tradycji. Tak się nie da żyć. Zauważcie, że większość tych biedaków postuje pod
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#samobojstwo #emigracja #psychiatria #niemcy #holandia

Kolo pojechał do rajchu i sie wyhuśtał, wcześniej pisał psychozowe teksty do domu

Od razu mi się skojarzyło z tą sprawą na głównej co była taka spanikowana polka w nl że chcą ją skrzywdzić, pamiętacie? Uciekła z chaty agencyjnej bo nie wiedziała co od niej chcą a miała jechać na badania.

https://zrzutka.pl/rht4px
suqmadiq2ama - #samobojstwo #emigracja #psychiatria #niemcy #holandia 

Kolo pojechał...

źródło: comment_1644173665uRwToCCxW12wacgTQ95TTK.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@suqmadiq2ama: to nie mogą go tam skremować i przywieźć w urnie? Przecież to by ich kosztowało może 1000 euro góra 2000. Nie wiem strzelam ale u nas idzie skremować już za 800-1000zł. Niemiec pewnie aż tak drogi nie będzie.
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: Czyli kogoś kto chce popełnić s---------o obchodzi, że to wstyd i by wymyślał smsy takie, żeby potem rodzina zamiast mieć spokój, że popełnił s---------o (wiadomo, będzie pytanie dlaczego? co zrobiliśmy źle? czy dało się mu jakoś pomóc, ale mimo wszystko spokój) to będzie wiecznie nagabywać policję by sprawdzali sprawę, byliby sfrustrowani, że oni wiedzą, że to RACZEJ nie było s---------o, tylko pewnie ktoś go zabił?

Jakbym miała się zabić
  • Odpowiedz
Miałem najlepszego przyjaciela którego poznałem online 10 lat temu, ostatnio niestety przez jego beznadziejny styl życia się wykoleił.
Kochałem go jak brata, zawsze mówiłem mu że będzie ok, żeby miał pozytywne myśli, spróbował psychiatry, odstawiał powoli benzo, konfiłem nawet po kryjomu do rodziny by mieli go na oku/sprawdzili w pokoju jak myślałem że może przedawkować i umrzeć albo podejrzewałem że może się zabić.
Teraz koniec, niedługo minie już miesiąc po jego śmierci, a ja
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pan_Orama: Nie popełnił samobójstwa,nie fortunny zbieg przyczyn i to jaki styl życia prowadził, po prostu nadużywanie leków go wykończyło.
Wiem jak samobója strzelić to raz a dobrze, lekami bardzo ciężko się zabić, trzeba raz porządnie, rozwalić se łeb na strzelnicy, bez bólu, bez zadawaniu komuś poczucia winy jak rzucanie się pod tory jak debil.

Rodzice wiedzą jak cierpię, mama szantażuje że sama by się zabiła jakbym odebrał sobie życie, kontaktowałem się z
  • Odpowiedz
Za 8 godzin pierwsze spotkanie z psychiatrą w życiu, codziennie piłem litr wódki.
Miałem problemy ze snem zawsze, ale teraz to już masakra.
Pracowałem wczoraj wykończony 48 godzin na nogach z 30 minutami snu.
Teraz wstałem po 6 godzinach spania tylko, i nie da rady więcej
  • Odpowiedz
Synek, dorób se na spokojnie do emerytury, najlepi...

...najlepiej przemyśl co Ci sprawia radość, synu. Jeżeli nie chcesz pracować, to nie musisz. Zapewniliśmy Ci z mamą stabilność finansową, bo chcieliśmy żebyś miał przyjemne życie. Dzięki przemyślanym inwestycjom w spółki dywidendowe dysponujemy pasywnym przychodem. Ten majątek jest Twój.

Synu, robiliśmy wszystko żebyś był zadowolony. Pamiętaj, że wygląd jest istotny w życiu. O Twoje zęby już zadbaliśmy chodząc z Tobą do najlepszych dentystów i ortodontów. Nie
K.....u - Synek, dorób se na spokojnie do emerytury, najlepi...

...najlepiej przem...

źródło: comment_16441606301BqWCm57gjmTH8oteN5DGk.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ciekawostki odnośnie samobójstwa przez powieszenie.

Najczęściej spotykanym sposobem samobójstwa pozostaje zaś śmierć przez powieszenie, którego stwierdzone przypadki stanowiły 69,37% ogólnej liczby prób samobójczych w 2013 roku oraz 64,48% ogólnej liczby prób samobójczych w 2014 roku.

Przyczyną śmierci nie jest bowiem – jak często komentowano – uduszenie się wisielca z powodu zatrzymania swobodnego dopływu powietrza do układu oddechowego lub uszkodzenia kręgów szyjnych. Jak zgodnie podnosi się w literaturze przedmiotu, głównym czynnikiem skutkującym śmiercią
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@psycha: jako nastolatek, siedzialem w psychiatryku i na oddziale był chlopak, który juz w szpitalu powiesił sie na spodniach. podobno znalezli go i zdjęli, kiedy juz wisiał. prawdopodobnie był chociaz czesciowo sprawny intelektualnie - różne osoby probowaly go zaczepiać i reagowal, jakby wiele rozumiał. nie był w stanie mówić, poruszał sie bardzo wolno. trwale go to uszkodziło po prostu. chyba jedna ze smutniejszych historii, jakie tam uslyszałem.
  • Odpowiedz
@wespazjan: Niedotlenienie mózgu. Przerażająca historia. Gość chciał wyeskapować, a de facto trafił do limbusa, zawisł między życiem, a śmiercią. Złośliwie można powiedzieć, że nawet śmierć mu się nie udała.
  • Odpowiedz
Zaginął młody mieszkaniec Ursynowa Michał Lis. Rodzina prosi o pomoc

Michał Lis miał wyjść z domu przy ulicy Koński Jar po godz. 20 tylko na chwilę, do dziś jednak nie pojawił się jednak w pracy, nie odbiera telefonu. Jest zapalonym graczem gier komputerowych.

Rodzina ostatni raz miała z nim kontakt 26 - 27 stycznia. Zapewniają, że zaginiony był w dobrej formie psychicznej. Żartował, cieszył się z pracy, miał plany na przyszłość i nagrał filmik
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach