#anonimowemirkowyznania
#samobojstwo #depresja

Czy jak pójdę do psychiatry z informacją ze planuje zrobić sobie krzywdę, mam natretne i uporczywe myśli samobojcze to mam liczyć się z potencjalnym wezwaniem karetki i wywiezieniem do wariatkowa? Czy to możliwe bym otrzymał jakieś tabletki które zdusilyby te myśli ale tak by mnie totalnie nie otepily?

Wiem, wiem - trzeba samemu się przekonać a nie dywagagowac, po prostu nie wiem jak temat
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gniX79: Nie. Prywatny tego nie zrobi. Poza tym, wystarczy powiedzieć: „pojawiają się u mnie myśli samobójcze” a nie „chcę się zabić tu i teraz”
  • Odpowiedz
Onet między wierszami przypisuje współwinę chłopakowi, którego dziewczyna przemocą psychiczną doprowadziła do samobójstwa.

Znalezisko:
https://www.wykop.pl/link/6512719/dziewczyna-naklonila-chlopaka-do-samobojstwa-onet-mial-na-nia-zly-wplyw/

#bekazlewactwa #pieklomezczyzn #pieklokobiet #samobojstwo #usa #clownworld
albowutkaalbo_buk - Onet między wierszami przypisuje współwinę chłopakowi, którego dz...

źródło: comment_1645390812PFe8MUZBhCOD2PonAkhA0X.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Szukam organizacji pożytku publicznego #opp, na rzecz której mógłbym przeznaczyć 1% podatku. Zastanawiam się nad organizacjami działającymi skutecznie i wydajnie finansowo w następujących obszarach:

a) wsparcie dla osób z ciężką #depresja #nerwica czy zapobieganie #samobojstwo

b) wsparcie dla osób ze skrajnie bolesnymi chorobami (chroniczne bóle, migreny,
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Szukam organizacji pożytku publiczn...

źródło: comment_16453699393IupfjMsjj01eEKxcWNcEv.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Życie jest wredną s*ką. Po dwóch latach od rozstania, kiedy zacząłem widzieć światełko w tunelu, spotkałem swoją byłą z chłopakiem na zadupiu o totalnie losowej porze xD

2 lata temu rzuciła mnie dziewczyna, to był początek pandemii. Wszystkie lockdowny przesiedziałem w domu płacząc i popadając w prawdziwą depresję. Jestem dość wrażliwy i życie mi się zawaliło na głowę, zawaliłem studia, zaniedbałem się totalnie, odciąłem się od przyjaciół. Żeby się jakkolwiek podnieść potrzebowałem
Stulejman_Beznadziejny - Życie jest wredną s*ką. Po dwóch latach od rozstania, kiedy ...

źródło: comment_1645365753g8ZFxIPDeVu4tgLPrH2DEB.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kontodlabeki: równo rok co do dnia, zerwała w naszą rocznicę + przed związkiem 9 miesięcy znajomości

@DzonySiara: mam, stąd ten wpis, rzeczywistość mnie przerasta, jestem bardzo wrażliwą osobą i mam niskie poczucie własnej wartości, prędzej skutecznie zrobię magika niż mi przejdzie albo znajdę sobie kogoś nowego, zresztą już próbowałem się wyprowadzić z tego świata

@zaye93: bo jestem, nie będę się wypierał xD
  • Odpowiedz
#a-----l #alkoholizm #a--------a #miksy #samobojstwo #medycyna #zapasc #przedawkowac #natkotyk #d---i
Na czym polega zjawisko przepicia a--------y i zapasci ? Czy możliwym jest aby w trakcie ciągu alkoholowego dodać amfe i po takiej mieszance polepić s---------o


A-----l + a--------a: a--------a przyspiesza funkcje życiowe i m.in. metabolizację. Po przyjęciu jej w trakcie picia alkoholu lub po nim, poczujesz otrzeźwienie.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gocha_34: caly weekend ostatnio lecialem na fecie zalewając ryj bimbrem (bo jak tu po stimsie nie zachlać pały) i żadnych strasznych efektów po za profilaktycznymi nerwobólami,ciężko sovie tym krzywde zrobic chyba ze w hurtowej ilości XD
  • Odpowiedz
@gocha_34: Coś w bani musiał mieć,oczywiście speed może dodac samej odwagi by to zrobić albo w drugą strone,mogl sie nabawić paranoi to go doprowadziło do takiego rozwiąnia,to zalezy od czlowieka i jego psychiki,znalem podobny przypadek,typ powiesil sie gdy emka z niego schodziła
  • Odpowiedz
@sikalafou: A moja odpowiedź to "skąd mam to wszystko k---a wiedzieć'? Dobrze wiem, że isnieją organizacje pomagające kobietom w problemach i faktyczne za te pieniądze działają np domy samotnych matek, więc czemu miałoby nie istnieć coś podobnego dla mężczyzn? Tylko żew nie mogę znaleźć i pytam na mirko
  • Odpowiedz
nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Walentynki
Kobieta, którą kocham najbadziej na świecie właśnie się rucha z innym
Najgorsze moje Walentynki w życiu
Nic mi się nie chce, zrobiłem dzisiaj dwa treningi, byłem w pracy, uzgadniałem szczegóły z projektantką i szefem ekipy remontowej, ale najchętniej to bym po prostu umarł i cieszył się spokojem
#depresja #samobojstwo #przegryw #samotnosc
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kerrigan Z czego ma się cieszyć? Że mu się serce na kawałki rozrywa? Zajebista perspektywa.

Odrzucona/zdradzona/nieodwzajemniona miłość to najgorsze co może być. Dlatego lepiej już nic nie czuć
  • Odpowiedz
Pamiętam tą sprawę z 2019 jak 13 letnia dziewczynka się zabiła i zostawiła jakieś tam listy pożegnalne w Minecrafcie. Media zrobiły narracje gry zabijają. Rodzice zgodzili się na upublicznienie jej wizerunku i cała Polska mogła się z niej śmiać wtedy. Ciekawe jak zakrywają mordy bandytom a na luzie wstawiają zdjęcia osób co się zabiły, 0 szacunku dla nich.

Dr Ireneusz Siudem, psychoterapeuta: "Nie ulega jednak wątpliwości, że wielogodzinne korzystanie przez młodego człowieka
the_doors - Pamiętam tą sprawę z 2019 jak 13 letnia dziewczynka się zabiła i zostawił...

źródło: comment_1644856732g65toYipHQvmIHbcpW6RI6.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Może jesszcze nie słyszeliście o Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, zero Julek i niebinarnych potworów. Mamy trochę charakterystycznych osób i może ktoś jeszcze skusi się dołączyć do naszej rodziny. Akceptowalne choroby psychiczne i weneryczne.
۰⊰════ღღ══╣Sanktuarium╠══ღღ════⊱۰
Starzy Cię biją? Oczy od kompa gniją?
Dziewczyna Cię rzuciła? Matka starego na nowego wymieniła?
Szukasz kogoś do grania? D--y dawania? Rozmawiania? Memów wysyłania?
Pies wpadł pod samochód? Chcesz ponarzekać na swój niski dochód?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ten post piszę pod wpływem impulsu, bo po prostu ciężko jest mi to przemilczeć.

Od kilku dni pewna użytkowniczka @check_chir wrzucała na wykop swoje nudesy, zachęcając przy okazji widzów do jechania jej najmocniej jak się da (prawdopodobnie z powodu zaburzeń zbliżonych do borderline czy pokrewnych, kij wie). Wpisy miały spory odzew. Część ludzi doceniała same zdjęcia, ale było też trochę takich, którzy wchodzili w tę zabawę i wyzywali ją na tyle,
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WR9100:

W momencie jak piszę ten post, wszystkie wpisy dalej sobie wesoło wiszą


Dlaczego miałyby nie wisieć, skoro sama ich nie usunęła? Czego ty oczekujesz, że moderacja będzie niańczyć każdego użytkownika? Na jakiej podstawie? Może w ogóle powinni jej konto usunąć, żeby ktoś czegoś niemiłego jej nie napisał albo żeby jej od atencji nie odwaliło przypadkiem.
  • Odpowiedz
dyskusje o polityce czy covidzie są na bieżąco monitorowane i posty a nawet całe konta lecą za dużo mniejsze przewinienia


@WR9100: Wykop jest sporym serwisem, dlatego nie jesteśmy w stanie śledzić i docierać do każdego tematu jaki jest tutaj publikowany, to fizycznie niemożliwe. Nie monitorujemy treści, a jedynie reagujemy na zgłoszenia przesyłane przez użytkowników. Jeśli nie otrzymamy zgłoszenia lub treść zawarta w zgłoszeniu nie narusza regulaminu, moderator nie ma podstaw
  • Odpowiedz
Witam kochani piękni ||

Może jesszcze nie słyszeliście o Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, zero Julek i niebinarnych potworów. Mamy trochę charakterystycznych osób i może ktoś jeszcze skusi się dołączyć do naszej rodziny. Akceptowalne choroby psychiczne i weneryczne.
۰⊰════ღღ══╣Sanktuarium╠══ღღ════⊱۰
Starzy Cię biją? Oczy od kompa gniją?
Dziewczyna Cię
pokrzywazywa - Witam kochani piękni |૦ઁ෴૦ઁ|

Może jesszcze nie słyszeliście o Sankt...

źródło: comment_1644521312MwNB6BV6mtcYroRAGgpVMS.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach