Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
CreaOnion

CreaOnion

Dołączył 9 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3539
  • Znaleziska 349
  • Mikroblog 3190
  • Obserwujący 16
  • Obserwowane 6
CreaOnion
CreaOnion 33 min temu
  • 0
#mecz

2 celne strzały do przerwy postawiłem na tych jelopów.
Najgorzej wydane pieniądze w życiu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CreaOnion
CreaOnion 3 godz. i 25 min temu
  • 8
#mecz

Trzeba oddać, że przez te nowe przepisy panienki już się tak nie kładą jak rażeni prądem i leżą po pół godziny.
Mecze są jakby płynniejsze pomimo przerwy na siku.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanley-fieldmaster
stanley-fieldmaster
3 godz. i 24 min temu via Android
  • 0
@CreaOnion: no nie wiem i tak symulują
  • Odpowiedz
tosi3k
tosi3k
3 godz. i 23 min temu via Wykop
  • 0
@CreaOnion: ta zasada powinna być zawsze, ogólnie też takie granie na czas to rzecz która mnie odpycha jeśli chodzi o oglądanie piłki, ostatnie 20 minut jakieś murowanko i naciąganie jak się tylko da nieraz
  • Odpowiedz
angelofdeath007
angelofdeath007
wczoraj, 17:54:48
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CreaOnion
CreaOnion wczoraj, 17:56:24 via Wykop
  • 0
@angelofdeath007:

Który kraj świadomie wybielał się?
  • Odpowiedz
CreaOnion
CreaOnion wczoraj, 17:02:11
  • 14
#mecz

Nie mogli wziąć znowu komentatorów z Eleven jak na Euro? xd
CreaOnion - #mecz 

Nie mogli wziąć znowu komentatorów z Eleven jak na Euro? xd

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lewoprawo
lewoprawo
17.06.2026, 09:25:53
  • 0
Czy mag naprawdę jest tak słaby, jak ludzie płaczą na Reddicie? Czytam i zastanawiam się, czy po prostu nie są za mało kreatywni. No bo np. ktoś pisze, że:

DESZCZ OGNIA ZADAJE SŁABY DMG!


A na dowód wrzuca filmik, jak odpala ten deszcz ognia, po czym stoi i się patrzy jak ork obrywa tylko trochę dmg i go zabija. A czemu nie traktować deszczu ognia jako dodatkowy dmg i podczas tego deszczu rzucać inne
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CreaOnion
CreaOnion 17.06.2026, 10:11:08 via Wykop
  • 1
@lewoprawo:

Większość czarów ładuje się tak długo, że zanim naladujesz to podlecą i gryziesz ziemię już dwa razy w tym czasie.
Przy moim buildzie maga na trudnym poziomie byłem na 2-3 strzały od większości stworów w późniejszej części gry, więc to było dosć upierdliwe
Piorun kulisty był chyba najczęściej przeze mnie używany, bo paraliżuje stwora na te 5 sekund i daje czas na naładowanie takiej kuli ognia.

Magia wygląda ładnie,
  • Odpowiedz
CreaOnion
CreaOnion 15.06.2026, 20:31:24
  • 155
#mecz

Biegasz 60 minut jak dzika swinia, kasujesz wszystko, robisz kontry - druga bramka wydają się kwestią czasów i wchodzi belgijski Shaq O'Neil i strzela bramkę twoimi obrońcami
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CreaOnion
CreaOnion 14.06.2026, 11:01:14
  • 0
#gothic

Pytanie - spoler dot. 4 rozdziału:

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CreaOnion
CreaOnion
Autor
15.06.2026, 02:01:16 via Wykop
  • 0
@niedorzecznybubr:

W 4 rozdziale znalazłem ją martwą w kuchni z liścikiem, że chce uciekać i ustawila się z tymi dwiema innymi dupami, co odpala questa "Plan ucieczki"
  • Odpowiedz
CreaOnion
CreaOnion 13.06.2026, 21:05:10
  • 10
#mecz

Brawo, za tą frajerską gre należało im się.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CreaOnion
CreaOnion 13.06.2026, 19:49:25
  • 6
#mecz

A my nadal czekamy na powtórkę z brakiem spalonego przy karnym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiktor-wkpl
wiktor-wkpl
13.06.2026, 19:49:52 via Android
  • 0
@CreaOnion: Panie Areczku, powtórka to jest dla zarządu
  • Odpowiedz
CreaOnion
CreaOnion 13.06.2026, 19:35:49
  • 15
#mecz

Kiedy oglądasz sobie meczyk i nagle łapiesz WIFI z samolotu...
CreaOnion - #mecz 

Kiedy oglądasz sobie meczyk i nagle łapiesz WIFI z samolotu...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CreaOnion
CreaOnion 13.06.2026, 19:30:33
  • 15
#mecz

No k---a pustynia, dajcie im przerwę co 10 minut bo zaraz zaczną padać z odwodnienia.
CreaOnion - #mecz 

No k---a pustynia, dajcie im przerwę co 10 minut bo zaraz zaczną ...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MJToshi
MJToshi
MJToshi
13.06.2026, 19:31:21 via Wykop
  • 5
@CreaOnion: przecież w usa wtedy reklamy lecą xD
  • Odpowiedz
slabylogin
slabylogin
13.06.2026, 19:31:29 via Wykop
  • 0
@CreaOnion: I CAN;T DRINK
  • Odpowiedz
CreaOnion
CreaOnion 12.06.2026, 19:26:54
  • 1
#mecz

Pytanie do eksperta - czy ta przerwa na siku jest zawsze uwzględniania do doliczonego czasu?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

samdydio
samdydio
12.06.2026, 19:28:52 via Wykop
  • 0
@CreaOnion: tak
  • Odpowiedz
Lyonnais
Lyonnais
Lyonnais
12.06.2026, 19:14:00
  • 40
Żółta kartka to za mało,Bośniacy domagają się egzekucji na środku boiska #mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CreaOnion
CreaOnion 12.06.2026, 19:15:56 via Wykop
  • 1
@Lyonnais: Decyzja VARu:
CreaOnion - @Lyonnais: Decyzja VARu:
  • Odpowiedz
melquiades
melquiades
12.06.2026, 03:52:00
  • 483
Pomyślcie o wszystkich tych Czechach którzy oglądają to przed wyjściem na osiem godzin harówy w fabryce Skody
#mecz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CreaOnion
CreaOnion 12.06.2026, 11:20:15 via iOS
  • 3
@kubson93:

Mnie też zabolało... Ze śmiechu, że ktoś kpi z oglądania piłki a sam ogląda typów jeżdżących w kółko XD
  • Odpowiedz
CreaOnion
CreaOnion 12.06.2026, 02:25:59
  • 3
#mecz

KTO HANDLUJE TEN ŻYJE
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaroty
jaroty
12.06.2026, 02:29:24 via Wykop
  • 0
@CreaOnion:

Tak wygląda baleron ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
CreaOnion
CreaOnion 11.06.2026, 20:56:01
  • 10
#mecz

Przypominam, że powiększenie drużyn na mundialu to nie po to, by kosić więcej hajsu, tylko żeby był bardziej zróżnicowany futbol z innych krajów. Na tej zmianie dużo zyskała federacja afrykańskie i widzimy skutek - dziękujemy panie infantino - co byśmy bez pana zrobili.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bardzospokojnyczlowiek
bardzospokojnyczlowiek
11.06.2026, 21:04:41 via Wykop
  • 1
@Reretos: ja rozumiem czepianie się Curacao, Haiti czy Kongo i Uzbekistanu, ale RPA wygrało swoją grupę z Nigerią, więc zasłużyli na mundial. Czepianie się tylko dlatego że zagrali słaby mecz jest zwykłą małostkowością
  • Odpowiedz
Reretos
Reretos
11.06.2026, 21:11:53 via Wykop
  • 0
@bardzospokojnyczlowiek: co z tego, że wygrali grupę? Liczy się jakośc tych grup. Ja nie wiem jak Nigeria nie wygrała tej grupy, ale tam poza nią to był np. Benin, który zdobył jeden punkt mniej niż RPA. A nadal jest wiele gorszych zespołów, niż to coś. Przecież ten Meksyk też nie jest mocny jakiś, Meksyk sprzed lat (np. ten który grał mecz otwarcia z Brazylią) by go rozjechał
  • Odpowiedz
CreaOnion
CreaOnion 11.06.2026, 16:46:58
  • 0
#gothic

Czy już do konca gry (jestem w 3 rodziale) moja postać będzie na jednego strzała z plaskacza na trudnym?
Chyba z 20 minut walczyłem z cieniostworem w fortecy, bo wyczuć timing ataku i robić unik to czysta loteria, blok za to przyjmuje 2 strzały i do widzenia. Zastanawiam sięnad wzmocnieniem pancerza ale mi bryłek szkoda - idę bardziej w maga jako najemnik.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KKomrade
KKomrade
11.06.2026, 17:22:19 via Wykop
  • 1
@Grash-Varrag-Arushat: Akrobatyka nie pomaga na cieniostwory bo j-----e szybkie są i szybko zmniejszają dystants
  • Odpowiedz
Grash-Varrag-Arushat
Grash-Varrag-Arushat
11.06.2026, 17:32:21 via Wykop
  • 1
@KKomrade: cholibka. Kiedyś takie sprawy załatwiało się inaczej
  • Odpowiedz
CreaOnion
CreaOnion 10.06.2026, 11:53:40
  • 0
#gothic

Robił ktoś zadanie Snaffa "Na dwa razy"? Każe szukać jakiegoś mglaka w jaskiniach i ani razu w żadnej jaskini nie spotkałem czegoś takiego. Spotkałem wiele razy natomiast "mgielnik" - taki lluoroscencyjny grzyb i teraz zastanawiam się czy to dwa osobne składniki, czy po prostu inna osoba to tłumaczyła.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CreaOnion
CreaOnion
Autor
10.06.2026, 12:05:32 via Wykop
  • 0
@MistycznyKominiarz:

A mech ma być "górski mech"? Bo juz próbowałem mu zanieść to z tym mgielnikiem i mówił zawsze, że czegoś brakuje.
  • Odpowiedz
CreaOnion
CreaOnion
Autor
11.06.2026, 01:42:12 via Wykop
  • 0
@KoHones:

Taa, właśnie go znalazłem w jaskini bandytów-uciekinierów z nowego obozu. Ludzie od tłumaczenia dali d--y, z mglakiem i z tym chujstwem jaskiniowym.
  • Odpowiedz
zeszyt-w-kratke
zeszyt-w-kratke
zeszyt-w-kratke
10.06.2026, 08:43:48
  • 13
#gothic #gothicremake
Nie ma oficjalnych danych na to ile poświęcono pieniędzy na tworzenie gry ale są szacunki że na grę wydano od 10 do 20 mln $. Teraz są też szacunki że sprzedano już prawie pół miliona kopii tylko na steam, a jesteśmy 5 dni po premierze. Do tego dochodzą jeszcze inne platformy jak na przykład GoG oraz na ps5 i xbox. Już teraz ze spokojem można powiedzieć
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CreaOnion
CreaOnion 10.06.2026, 11:51:20 via Wykop
  • 4
@zeszyt-w-kratke:

Na korzyść pomysłu o drugiej części przemawia fakt, że oryginał był robiony bardzo szybko po jedynce, na tym samym silniku i w zasadzie z tymi samymi mechanikami co mają. Nie będą musieli mocno przebudowywać, tylko bardziej stworzyć nowe mobki, lokacje, dialogi. Oryginalnie to powstało w zasadzie rok, więc tutaj może 2-3 lata i powinno być gotowe.
  • Odpowiedz
paluszki_rybne
paluszki_rybne
10.06.2026, 10:57:41
  • 1
#gothic
jak ktoś to czyta i dalej gra w gothica, to po nauczeniu się u rączki skilla do otwierania zamków, to jak się chwilę pogłowiłem jak to odblokować to serio nie jest to trudne tylko trochę czasochłonne było za pierwszym razem, ale najważniejsze co ten skill daje to, że nie uszkadza wytrychu jak się go nie wciska na siłe jak masz ostatnią zapadkę, a bez skilla to łamie się wytrych
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CreaOnion
CreaOnion 10.06.2026, 11:46:50 via Wykop
  • 5
@Wiedmolol:

W dodatku siedzisz kilka minut i się głowisz, a potem się okazuje, że w tej skrzyni tak naprawdę g---o jest i zmarnowałeś tylko swoj czas, bo nawet małego expa na pocieszenie nie rzucą. Mechanika nawet spoko, trzeba pomyśleć, ale nie do marnowania czasu na otwarcia skrzyni z jakimiś śmieciami.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 02.03.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 11.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.01.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 03.08.2023

    Mikroblogger
  • Koder
    od 07.03.2023

    Koder

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia