#depresja #samobojstwo
Do Mirków leczących depresję (i ogólnie brak chęci, czy subiektywnie wartych realizacji celów w życiu) farmakologicznie (nie wykluczając tych, u których farmakoterapia jest tylko elementem leczenia): jak działają na Was leki które przyjmujecie, i jakie to leki? Czy coś zwiększa Wam poczucie sensu tego, co robicie, czy tylko łatwiej Wam to robić? U mnie niestety to ta druga opcja. Bez metylofenidatu (to nie jest

























Na razie pierwszy miesiąc za mną, zostało 11
#samobojstwo #przegryw #depresja #samotnosc
@wszystkieNazwyZajete: Aktualnie niczym. Spędzam czas na siłowni i w pracy, w wolnym czasie przeglądam wykop, onet, facebook etc albo gapię się w ścianę