#anonimowemirkowyznania
#depresja #samobojstwo
Do Mirków leczących depresję (i ogólnie brak chęci, czy subiektywnie wartych realizacji celów w życiu) farmakologicznie (nie wykluczając tych, u których farmakoterapia jest tylko elementem leczenia): jak działają na Was leki które przyjmujecie, i jakie to leki? Czy coś zwiększa Wam poczucie sensu tego, co robicie, czy tylko łatwiej Wam to robić? U mnie niestety to ta druga opcja. Bez metylofenidatu (to nie jest
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Młoda dziewczyna. 1 rok studiów, całe życie przed nią... powiesiła się. Pomimo tego że nic na to nie wskazywało zdecydowała odebrać sobie życie.

Nie wiem jak Wy Wykopki się prowadzicie w życiu, nie wiem jakie macie plany i cele na przyszłość, ale takie "rozwiązanie problemu" nie jest niczym dobrym. Zamiast się szkalować, nakręcać w spirale gonitwy za "celami życiowymi" postarajcie się przeżyć życie tak jak Wam to odpowiada, nie pod dyktando i
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Apathy_Boy: dzisiaj czytałam o gościu, który napisał tak do rodziny. Wparowała policja, okazało się, że po prostu miał gorszy nastrój i nie chciał tak naprawdę się żegnać. Policjanci jednak zobaczyli na biurku charakterystyczne strunówki a potem znaleźli nie tylko trawę ale też amfetaminę i metę, łącznie wszystkiego było 250g xd
  • Odpowiedz
Sprawa jest raczej z tych ważniejszych. Wiele młodych osób naprawdę potrzebuje pomocy psychologicznej, ale z różnych przyczyn jej nie dostaje. Efektem bywają tragiczne życiorysy lub drastyczne przerwania tych życiorysów. Nie wiedziałem o jak dużej skali problemu i nie wiedziałbym nadal, gdyby nie przypadek.

To właśnie on sprawił, że w pierwszym odcinku drugiej serii Podsiadło Kotarski Podcast ze szklanej kuli wylosowaliśmy hasło "Częściowo udane s---------o". Mogliśmy wylosować coś zupełnie innego -
RadekKotarski - Sprawa jest raczej z tych ważniejszych. Wiele młodych osób naprawdę p...

źródło: comment_1643300416q7e6KYgr5D0y5OynL0O0T6.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Śniło mi się że zrobiłam wszystko zgodnie ze sztuką. Szłam chodnikiem wśród ludzi i bez zastanowienia skoczyłam z mostu. Przez chwilę w trakcie i po upadku czułam strach że połamię sobie kości ale będzie się dało mnie odratować, jednak tak się nie stało. Kiedy woda zalała mi płuca bo bardzo długim locie w dół obudziłam się i rozpłakałam.

#samobojstwo #borderline #zaburzeniaosobowosci
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie ma na telefon zaufania dla młodych, ale jest na rozkminianie memów z papajem. ¯\_(ツ)_/¯
Fajny ten kraj z dykty i kartonu...()

Rząd nie dofinansuje Telefonu Zaufania dla Dzieci i Młodzieży, ale lekką ręką wydaje miliardy na inne projekty,
Według statystyk Komendy Głównej Policji najmłodsze osoby targające się na własne życie w Polsce mają 7 lat, a tylko w okresie od stycznia do końca listopada 2021 r. zanotowano 1339 udanych prób
s.....s - Nie ma na telefon zaufania dla młodych, ale jest na rozkminianie memów z pa...

źródło: comment_1642957448FOhBeMzUYD5TUbEnEFKyzq.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aaaaaaa: Byłam w czymś bardzo podobnym. Z jednej strony przywiązanie, z drugiej ból, że tyle wysiłku i starań na strat.
Bałam się zakończyć związek bo byłam pewna, że sobie coś zrobi i to będzie moja wina.
Długa terapia, zebranie się i w końcu zakończenie. Ból jak nigdy, tęsknota za niewiadomo czym, bo nawet z nim przez większość związku nie byłam szczęśliwa i tylko obarczona opieką oraz problemami.
Mi się udało z tego wybrnąć, po
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Mireczki, sprawa niecierpiąca zwłoki, dotycząca #samobojstwo
Jeden znaszych współmirków (niestety nie logował się od miesiąca, innego kontaktu brak) ogłosił właśnie na czacie w pewnej gierce, że postanowił się zabić. Po reszcie to spłynęło, wzięli tylko passy do wylevelowanego konta i tyle. Uważam jednak, że wypadałoby mu pomóc, na ile to możliwe. Wie ktoś czy istnieje jakiekolwiek miejsce, gdzie możnaby zgłosić sprawę, żeby go ogarnęli? Czy raczej bez danych
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pare lat temu oglądałem jak jakaś młoda dziewczyna 13-14 lat powiesiła się i tak patrzyłem jak dynda z godzinę na tym filmiku (dużo sadistica oglądałem) a dziś mi się z niewiadomych przyczyn ona przyśniła a to było z dobre 6-7 lat temu i całkowicie o tym nie pamiętałem (ʘʘ) #samobojstwo #dziendobry
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja p------e, ostatnie miesiące były dla mnie ciężkie, ale starałem się. Próbowałem dać z siebie wszystko, swoimi czynami przynieść uśmiech na twarze ludzi. Znajomi oficjalnie się ode mnie odcięli, nie chcą mnie znać. Pierw nie odzywali się, teraz opuścili wspólną grupę na messengerze i zostawili mnie tam samego. Jak napisałem do jednej znajomej, to usłyszałem jedynie wymijające kłamstwa. Mam już dość tego wszystkiego. Nie został mi już nikt. Nie mam się na
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach