Właśnie dzisiaj przypomniałem sobie o swojej dawnej przyjaciółce z którą nie miałem kontaktu od bardzo dawna, dlatego pomyślałem że poszukam jej na FB, po czym po wejściu na jej profil dowiedziałem się że trzy miesiące temu odebrała sobie życie

J--------e dawno nic mnie tak nie zabolało
#samobojstwo #przyjaciele #depresja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Myslicie, ze ten co napisał wykop "żegnajcie" siedzi już w kaftanie? Na pewno ktoś p----------ł.
#samobojstwo
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

8:1 - czyli argument nierozwiązywalny dla #neuropa i lewicowców tego pokroju

W innych źródłach polska zajmuje 8 miejsce pod kątem stosunku samobójstw mężczyzn i kobiet z prawie 200 państw świata.

#neuropa prawi o tym że to kwestia patriarchatu. Tylko że w kraju który najdalej posunął się w zwalczaniu jego w Europie (Szwecja) Samobójstwa kobiet plasują się na 23 miejscu NA ŚWIECIE. Natomiast samobójstwa kobiet w Polsce są na
aligancko - 8:1 - czyli argument nierozwiązywalny dla #neuropa i lewicowców tego pokr...

źródło: comment_1642161716074VJ1J6MfwnvuJOFyurV4.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aligancko:
1. To są samobójstwa. W kwestii prób samobójczych to ratio jest bodajze 1 do 3 (3 to mężczyźni). Więc jest to bardziej zbliżone do innych państw. Dodatkowo z tego co czytałem na ten temat, u nas samobójstwa kobiet sa nie raportowane w pełni, podobnie jak np gwałty w UK. W sensie, gwałty w uk bodajże mają definicje prawną, że musi być sforsowana penetracja, więc pod względem prawnym jest to
  • Odpowiedz
@aligancko: Dla nich "obalenie patriarchatu" to wprowadzenie parytetu na "dobrych" stanowiskach, dodatkowe punkty dla kobiet, wyższa emerytura dla kobiet i inne podobne rzeczy. Jakoś nie wydaje mi się żeby mężczyźni na tym skorzystali.
  • Odpowiedz
#stromae po kilku latach wraca z albumem, sposób na premierę singla? Podczas udzielanego wywiadu w wydaniu wiadomości francuskiej TF1 robi live'a, którego refren wgniata w fotel bezpośredniością stwierdzeń o swoich próbach samobójczych. Marketing czy poruszenie ważnego tematu? Mnie osobiście doszczętnie posadziło na dechy.

#muzyka #depresja #samobojstwo
sokuwln - #stromae po kilku latach wraca z albumem, sposób na premierę singla? Podcza...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

*puk puk*
-Kto tam?
- Ja.
- Ja?
- Ty.
Już nic nie musisz.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Co szósty młody Polak nie pracuję! Młodzi ludzie nie chcą pracować! Nie garną się ani do pracy ani do nauki!

Już było kilka wpisów z anonimowych, więc mój będzie podobny. Od razu zaznaczam, że nie jestem sfrustrowany pisarzem tagu przegryw. Nie winię tych tam połek, Oskarków itp. Nie piszę o simpach czy innych bzdetach. Nie identyfikuje się z tamtymi ludźmi, daleko mi do nich, to nie są osoby, z którymi
  • 250
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ponieważ z moim wykształceniem nie mam najmniejszych szans na kobietę postanowiłem włożyć ostatni wysiłek w maksymalny fitness, a kiedy już będę maksymalnie zadowolony z mojego ciała to #s---------o.
Pierwszy krok to #glodowka, niedługa, 5-6 dni.
#blackpill #przegryw
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach