Wpis z mikrobloga

Seba wziął swojego pieska do samochodu i na pełnej petardzie czołowo w drzewo. Zabił i siebie, i psa. "Angelika to wszystko twoja wina". Kolejne "+1" do statystyki, 1 z 5000 facetów, który strzeli samobója w tym roku.

Teraz na facebooku setki komentarzy, że "jak to mozliwe", "szkoda, że nie można mu było pomóc", "powinien...", a tak naprawdę nikt żadnemu facetowi nie pomoże. Co więcej - kobiety go tylko zgnoją. "Facet jesteś czy baba", "Weź się w garść", "Nie bądź cipą...".

Wbrew pozorom Mariusz Lepak podejmując decyzję o samobójstwie zrobił najlepszą rzecz jaką mógł zrobić - włączył live stream na Facebooku. Gdyby nie to - nikt o jego śmierci nawet by nie usłyszał, a tak - mówi o tym cała Polska.

Każdy z tych 5000 facetów, którzy decydują się na #samobojstwo , powinien włączyć live, może gdyby było rocznie 5000 takich live-streamów - 13 samobójstw dziennie - może wtedy w naszym kartonowym kraju wreszcie by się coś zmieniło w zakresie psychologicznej opieki zdrowotnej, w zakresie #depresja i świadomości tego co się dzieje...

Tylko chyba p0lkom raczej nie byłoby to na rękę, gdyby okazywało się, że pewnie z 2k-3k... a może nawet 4k facetów rocznie postanawia się zabić przez zdradę żony czy dziewczyny.

Kobiety, czemu wy zdradzacie swoich facetów?

#psychologia #psychiatria #zdrada
ziuaxa - Seba wziął swojego pieska do samochodu i na pełnej petardzie czołowo w drzew...

źródło: comment_1666274870ZJx5xhSJYTytXrPafBSDGY.jpg

Pobierz
  • 183
@m_ney: tylko że koleś mieszkał na jakiejś wsi, miał mentalność sebastiana, otoczenie też mu pewnie wpajało bluepillowskie teorie i koleś w końcu nie wytrzymał tego #!$%@?. To że laska była zajebiście brzydka to mogło jeszcze bardziej go dobić, nie odwrotnie. Jeszcze bardziej #!$%@?ło mu to pewność siebie, że nawet taki paszczur ma go gdzieś, a to zwykła rura do skakania była.
A co do psa to się nie wypowiem. Może nie
@ziuaxa: Zabił psa i przy okazji siebie, tak na to należy patrzeć. Chłop był zdradzony cztery razy i w jaki sposób ktokolwiek mógł mu pomóc, skoro on uparcie się trzymał tej dziewczyny po tylu ekscesach? Nikt za niego tych wyborów nie podjął. Po co to usprawiedliwiać? Na szczęście nie zrobił krzywdy innym ludziom.

Szkoda tylko psa. Pewnie był dobrym burkiem.
@Twitchan: ciekawe - ja np. przez lata byłem sam, byłem olewany i wyśmiewany przez dziewczyny (epicki trądzik here) i za #!$%@? bym się nie zabił przez laskę.

mało tego - jak wyrobiłem się w latach to postanowiłem sobie że sprawię że kazda która mnie zostawi pożałuje tego (nie w sensie zemsty - ale że pójdę do przodu w życiu)

i w wielu przypadkach tak właśnie się stało.
@ziuaxa: nic się nie stało bo nie jestem zainteresowany byciem zabawką którą ktoś sobie odstawia na półeczkę i sięga gdy znów się chce pobawić
@ziuaxa: Każdy z tych 5000 facetów, którzy decydują się na samob, powinien włączyć live, może gdyby było rocznie 5000 takich live-streamów - 13 samobójstw dziennie - może wtedy w naszym kartonowym kraju wreszcie by się coś zmieniło w zakresie psychologicznej opieki zdrowotnej, w zakresie #depresja i świadomości tego co się dzieje.

Kilka kwestii. Żeby włączyć live trzeba być użytkownikiem internetu, a dokładniej jakiegoś portalu. Natomiast spora część tej grupy zapewne z
@Twitchan: wiesz co? ja kiedyś złapałem takie flow, że jak żadna nie chce to pies je trącał

np. kiedyś z koleżanką z akademca się umawiałem na wyjazd autostopowy co czech. I ona na początku fajnie, fajnie a potem publicznie jakieś wrzuty robiła że nie pojedzie bo byśmy spali w jednym namiociie i co bym tam robił (byłem leszczem - dziś bym odpowiedział, że najwyżej byśmy się ruchali, wielkie rzeczy). No to