Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 17
- 1
- 1
akurat wcześniej prowadził normalne życie, peklował po same kullen i pracował, ale okrutna choroba go dopadła i musiał w domu się zamknąć. Przynajmniej kiedyś było normalnie, a jak jest teraz ze s-----------m to można się tylko domyślać. Ale mimo wszystko bym zaryzykował gdyby była okazja...
@przegryw_wykopu: No to jest najgorsze... A, okazje przemijają i lepiej nie będzie. Super perspektywa
masz jakieś doświadczenia z przegrywami?
Z niektórymi pisałem, z kilkoma się
- 0
#samobojstwo #bialorus #rosja
Zdania ekspertów:
- Będzie "samobójstwo" 48.5% (16)
- Baćka zostanie pułkownikiem 51.5% (17)
Kto pierwszy popełni samobójstwo ?
- Tusk 10.0% (4)
- Kaczyński 15.0% (6)
- Duda 2.5% (1)
- Putin 47.5% (19)
- Łukaszenka 20.0% (8)
- Merkel 2.5% (1)
- Macron 0% (0)
- Biden 2.5% (1)
- Jinping 0% (0)
- 2
#depresja #samobojstwo
- 14
czytałem gdzieś jakieś tło, historię tego chłopaka, ale ciężko się dokopać do czegoś w necie mając jedynie filmik.
#samobojstwo
źródło: comment_1647544506bWU9dfmFfzMaTQPsUBpAkv.jpg
PobierzTo w sumie spoko, że ludzie o gościu pamiętają, nie każdy ma swoją pamięć po śmierci
1
Zgłosiła próbę samobójcza ojca! Policjanci odnaleźli mężczyznę na sopockim molo

Wczoraj wieczorem operator numeru 112 powiadomił sopockich policjantów, że pewien mężczyzna chce się zabić. Zgłoszenie było od jego córki. Pełniący służbę na terenie Sopotu policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku bardzo szybko odnaleźli poszukiwanego sopocianina na molo i...
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 117
#przegryw #samobojstwo
źródło: comment_16472795295ssE7e5Jkth0EZCpbgk9v0.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
Komentarz usunięty przez moderatora
- 6
- 2
- 13
gdybym tylko z moimi zarobkami za luty mieszkał choćby w Krakowie to bym już dawno był pożeniony, szczęśliwy, dumny z siebie i w ogóle z całego szczęścia jeszcze bym się angażował społecznie robiąc różne dobre rzeczy, wolontariaty itp.
tyle że mieszkam na wypizdowie i z jednej strony jest tutaj sporo pracy dla mnie, z drugiej nie mało jest też powodów
- 5
zły wygląd i złe miejsce zamieszkania są wszystkim co determinuje #przegryw.
@smutny_login: przede wszystkim to co masz w głowie, a nie wygląd czy miejsce zamieszkania. Jak masz poukładane we łbie to i jako brzydal na zadupiu będziesz szczęśliwy.
Od dłuższego czasu wszystko zaczęło mi się dosłownie p-------ć w życiu. Dziewczyna którą kochałem szmaciła mnie i zerwała ze mną, rodzicę się rozwodzą, stopy procentowe poleciały mi mocno w górę przez co mam wizje sprzedania mieszkania i... dodatkowo wyskoczyła mi choroba mamy. Przed znajomymi zacząłem pokazywać że
- 1
???????
- Tak 61.4% (102)
- Nie 38.6% (64)
- 6
- 4
- 33
- 21
źródło: comment_1646929239rWD0xm9eaTwl3dXmBFnAi0.jpg
PobierzWiem co to za ból być aspołecznym i chodzić do nieludzkiej gównoroboty byle tylko przeżyć żywiąc się nadzieja na poprawę losu...
Przechodziłem to przez długi czas i Te G---o wzbierało we mnie i wzbierało aż w końcu porzuciłem starania i się poddałem. Frustracja wzięła górę i jebnalem tym januszexem skazując się na neet.
Jeśli widzisz dla siebie jakieś możliwości rozwoju i ucieczki
- 19
#samobojstwo
- 1
6
Ojciec twierdzi, ze jego syn sie zabil przez spozywanie napojow energetycznych

Justin Bartholomew, 25, z East Sussex, umarl w 2017 po spozyciu duzej ilosci napojow energetycznych. Jego ojciec twierdzi, ze spozywanie ich znacznie pogorszylo stan jego zdrowia psychicznego.
z- 6
- #
- #
- #
- #
- #
https://youtu.be/21Z3DzHiUWo
niby beka ale jak to ogladam mam ochote sie z-----c
źródło: comment_1646602937wjwCVuchTjHdX6LeXAF2xy.jpg
Pobierz
źródło: comment_1646520904s2yDzNAjGq3vKu7teYBwRq.jpg
Pobierz- 15
























Należałoby też dopowiedzieć, że w sytuacjach skrajnych, przedsamobójczych, znaczenia ulegają przeskalowaniu; "ton obojętny" nie jest tylko tonem obojętnym, ale znaczy tyle, co "nie mam już nikogo". Używając twojej analogii:
Piję do ,, Człowiek w poszukiwaniu sensu " oczywiście.