Rowerowe Świry, sprzątam piwnicy i stweirdziłem ze czas sie pozbyć roweru sprzed 15 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) do naprawy przeżutki, hamulce, resta raczej działa, koła 26". Myslicie że za ile to moge wysatawić na OLX? 50 zł? 100 zl? Czy oddać za darmo komuś? Nie mam pojęcia czy to coś jest w ogole warte więc zapytam może sie bardziej orientujecie?

#rower #rowery #
bez_szalu - Rowerowe Świry, sprzątam piwnicy i stweirdziłem ze czas sie pozbyć roweru...

źródło: comment_1598206828dtL9d4px7BG5GILaYLUtYa.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bez_szalu: nie słuchaj wykopków. Ten rower spylisz spokojnie za minimum 150ziko. Gorsze trupy sprzedawałem i zawsze byli wzięcie. Jak jesteś z dużego miasta to zaraz jakiś kurier Globo/ubiera się znajdzie
  • Odpowiedz
Jaki model dla amatora na szosę ? Szukam czego typu cross najlepiej z ratami 0 % , do 1500 zł już coś fajnego się ogarnie? #rowery #pytanie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Planuje zakup #mtb dla siebie i dla dziewczyny. Mój budżet 3000 ale jeśli będzie warto mogę trochę dołożyć. Dziewczyny 2000 i budżet raczej sztywny, ewentualnie 200-300zl może dać więcej. I prosiłbym o porady jakimi modelami się zainteresować. Zakup planuje koło października, listopada. Wiem że przez koronaświrusa ceny są wyższe i problem z dostępnością. W przyszłym tygodniu mam zamiar zrobić rekonesans u mnie na mieście i na pewno zobaczę Krossy, Giganty
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Może mi ktoś pomoże z doborem piasty/bębenka ewentualnie całe nowe koło.
W moim Trek Fx3 2019 przycina się bębenek, serwis nie dał rady go rozebrać.Zbyt zapieczony.
Piasta nazywa się Formula dc22, na polskich stronach nie idzie znaleźć jej.

zna ktoś piastę o tych samych parametrach aby pasowała na podmianę ? Sam bębenek też może być.

Jeśli
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dwa maleńkie wpusty gdzie ledwo ręka się trzyma a Ty proponujesz udar.


Tak odkręcasz bębenek bo standardowy od koła się odkręca imbusem 10? xD
Ale dobra, klucz a raczej nasadka o którym mówisz wykręca miseczkę co dociska kulki łożyskowe bo jest ich kilka rodzajów palcem kręcisz czy nasadką albo płaskim kluczem? xD

Ale serwis i tak p---a
  • Odpowiedz
Kupowal ktos spodenki rowerowe na #aliexpress?
Szukam czegoś z wkładką. Krótkie (bez szelek). Jakies propozycje?
Widzę, ze maja jakies oznaczenia 5D 12D 20D? O co chodzi?
#rowery #mtb
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Odzież Monton, ktoś zna, używa? Warto?
Szukam koszulki do 250 zł, proste malowanie, bez bazarowych wzorów.
#szosa #rower #rowery
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaraz z Mirkiem @ciechanek11 ruszamy w trasę Żyrardów - #berlin
Przed nami około 580km i jak wszystko pójdzie dobrze to w środę wieczorem będziemy już pić z jakimś Hansem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trzymajcie kciuki by lasy dopisały, bo spanie w hamakach.
Pierwszy dzień może być ciężki, bo przed chwilą przyszedł alert RCB ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dajcie plusa za pomyślność
modessef1 - Zaraz z Mirkiem @ciechanek11 ruszamy w trasę Żyrardów - #berlin
Przed na...

źródło: comment_1598103999MCLv1aEOpb8zOzKFxOCDUz.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@modessef1: ale tam nawalone masz tych tobołów ekwipunek jakbyś na co najmniej podróż po europie się wybierał no ale powodzenia jak to tam leciało połam ramę czy złap kapcia z farcikiem
  • Odpowiedz
Tym razem padło na mnie we #wroclaw skradziono mi dzisiaj z garażu podziemnego rower marki trek x caliber 5. Z przodu rock shox 30 gold, korba slx, przerzutki slx, tylne koło alexrims, przednie specialized, rączki esi. Może komuś rzuci się w oczy mój rower, wszystko oprócz ramy zostało w nim zmienione, kolor srebrny z zielonym i białym
#mtb #rowerowywroclaw #rowery
get_connected - Tym razem padło na mnie we #wroclaw skradziono mi dzisiaj z garażu po...

źródło: comment_1598055737Xn6uBO7Bedh6bnNj4PhFkR.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki polećcie rower dla 10-latka (146 cm wzrostu), najlepiej coś w stylu trekkingowym (przerzutki, bagażnik) i żeby nie wyrósł za szybko. Nie znam się zupełnie na temacie. Budżet max 2k #rower #rowery
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@indukti: Konkretnego Ci nie polecę, ale polecam zwrócić uwagę na wagę. Niedawno kupowałem dla swojego dziecka rower na kołach 16 i potrafią ważyć do 10kg, czyli prawie tyle co moja szosa. A udało się się znaleźć taki, który wazy 5,7kg
  • Odpowiedz