#citybybike #rowery #katowice orientujecie się na jakiej zasadzie są uzupełniane rowery? Ja mam wrażenie, że dziś je masowo wzięli do renowacji. Bo ich brakuje na większości stacji rowerowych. Jedynie na 3 stacjach jest ich nadmiar. Cała reszta ma po 1/2 rowerze zazwyczaj popsute. Ktoś coś? Generalnie jest ich za mało nawet jeśli wziąć rowery z tych 3 stacji z nadmiarem to nadal to nie naprawi braków.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej, mirky słuchajcie ktoś z was kojarzy którędy wiedzie najłatwiejsza trasa na szczyt ślęzy? Jest jakieś łagodniejsze podejście niż to najpopularniejsze od strony parkingu na przełęczy Tąpadła? Bo nie wiem czy dam radę tamtędy wjechać. A info na necie skromne, jakieś same stare szlaki i brał map czy zdjęć
#rower #rowerowywroclaw #rowery #sobotka #sleza #turystykarowerowa
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć, poniżej w tagu #lowcychin prezentuję ciekawe kupony i promocje do sklepów #banggood #gearbest
----------
Aby być na bieżąco z promocjami odwiedzaj LowcyChin.pl to właśnie tam promocje i kupony wrzucane są w pierwszej kolejności!
-----------------------
Kliknij TUTAJ aby przejść do wszystkich kuponów ekskluzywnych.
-----------------------
LowcyChin - Cześć, poniżej w tagu #lowcychin prezentuję ciekawe kupony i promocje do ...

źródło: comment_1598381785e6bKZCIDa40TnjXkVcC8JC.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siemka Mirki, korzystał ktoś z was z bagażnika thule hangon? Interesuje mnie thule hangon 9708, bo nie mam miejsca na taki z platformą, a ten wydaję się być w miarę poręczny. Może ktoś się podzielić doświadczeniami?
#rower #thule #rowery
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam rower Kross Hexagon 2.0 który kupiłem chyba z 10 lat temu na którym trenuje sobie od czasu do czasu. Niestety z racji tego że jest to MTB satysfakcji zero a średnia prędkość to 22km/h a max 32. Zastanawiam się nad rowerem szosowym tak do 2-3k. Czy jest coś w tej polce cenowej godnego uwagi i żeby jednak te prędkości były trochę większe? #rower #rowery
goorskypl - Mam rower Kross Hexagon 2.0 który kupiłem chyba z 10 lat temu na którym t...

źródło: comment_1598369501VvtvzsJpZ7Tb188E2aTxgz.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@goorskypl: na twoim miejscu zapolowałbym na Rometa Huragana 3, Treka Domane AL 3 albo Gianta Contenda 1 - może by się udało w 3k zmieścić. Generalnie szukałbym czegoś na Sorze R3000, ale gdyby się nie udało, to coś na Claris R2000 też styknie
  • Odpowiedz
Pytanie z pograniczna bike fittingu i budowy ram. Jaki układ ramy lub błędu w ustawieniu roweru mogą mieć wpływ na ból ud podczas jazdy? Na co zwrócić szczególna uwagę? Nigdy wcześniej nie czułem ud.. ból mięśnia prostego uda po przejechaniu 2 km jest chyba objawem tego, że coś jest nie tak? Wołam ekspertów od bike fittingu.

#bikefitting #rower

#pytaniedoeksperta #szosa #rowery
t.....o - Pytanie z pograniczna bike fittingu i budowy ram. Jaki układ ramy lub błędu...

źródło: comment_1598364841U4ghhuxkdkg2yHgaSJ5I4n.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomosano: dlugosc mostka,przesuniecie siodła i ułożenie bloków na bucie jesli jezdzisz w spd...
Ja mam dosc zwartą rame cannondale i mialem podobny temat i pierwsze co zmienilem to dlugosc mostka bo za bardzo sie kladlem na ramie przez co bardziej naciagalem miesnie...
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mireczki szukam jakiejś lampki rowerowej na przód mojego bolidu. Uzytkowana bedzie glownie poza miastem, w lasach i na drogach polnych, dlatego chcialbym aby mozliwie mocno świeciła. Najlepiej ladowana na usb, cena powiedzmy tak do 100zl max. Słyszałem że dość dobra jest prox aero f III. Nada się? Czy znajdę coś lepszego w tej cenie?
Wolałbym nie czekać miesiąca tylko mieć ją na juz, także sprzęt od majfrendów raczej odpada.
#rower
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki czy warto doinwestować i zmienić korbę kwadrat na Hollowtech 2. Korbę z osią zintegrowaną ?
Mam fitness od Treka FX3 i w modelu 2019 dawali jeszcze korbę kwadrat.
Widziałem na necie idzie kupić Alivio 3x9 takie jak mam za 300 z supportem BB52

Mam już nastukane jakies 5 tys km, Support musialem dokręcać juz z 3 razy.Ostatnio koleś w serwisie mi wyosiował i przegwintował mufę na przyszłośc np pod to Hollowtech 2

Zmieniał
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Enjama: w rowerze zimowym nie dotrwałem nawet do 1200km i zaczęły się trzaski, wymiana samych łożysk jest upierdliwa bo kołnierz uszczelniający ma nietypowy wymiar i trzeba go stoczyć o 1mm, zawsze możesz wziąć suport accenta który jest przystosowany do używania standardowych łożysk
  • Odpowiedz
@iErdo: Tak, polecam. Zmieniałem ze Schwalbe Smart SAM bo miały spory bieżnik i opory. Trochę k----e się ciężko zakładały, ale przy posmarowaniu rantu opony poszło miodzio.
  • Odpowiedz
Pytanie do speców od rowerów, w ciągu 2 tygodni wymieniłem 2 dętki w rowerze, obie nowe. Co do pierwszej okej, zdjąłem,kawalek cienkiego druciku w oponie, dętka miała prawo się przebić. Założyłem druga, nowa i zrobiłem jazdę próbną ok. 3km wszystko w porządku,schowalem rower do piwnicy a dziś u jechałem z 200m i tsss koniec jazdy. Czy to znaczy że opona już do wymiany?
#rowe #rowery
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Szukam pedałów dwustronnych platforma plus zapięcie, Shimano pd-530 będą spoko? Akurat kumpel za grosze ma do sprzedania prawie nieużywane ( ͡º ͜ʖ͡º)
#kiciochpyta #rowery
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tajek: one są spoko ale to nie jest platformą+zapięcie tylko zwykł pedał SPD z większym podparciem. Ta platforma nie jest po to by jeździć w normalnych butach bo taki but będzie się na tym ślizgał.
  • Odpowiedz
Cześć Mireczki i Mirabelki.
Kupiłem rower. Koło włożone, przykręcone, z hamulcem tarczowym. Jeździ się dobrze.
I siedzi pomiędzy widelcem jak na zdjęciu. Mocno (ok 0.6 - 0.7 cm w najszerszym miejscu) skierowane w prawą stronę jak na zdjęciu.
Czy coś tu jest nie tak czy się nie przejmować? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rower #rowery #northbike
OtozToWszystko - Cześć Mireczki i Mirabelki.
Kupiłem rower. Koło włożone, przykręcon...

źródło: comment_1598298867L3ewxjB5EGhvNErVrbQTjO.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OtozToWszystko: na całym obwodzie tak przesunięte? To objaw nieumiejętnego / nieprawidłowego zaplotu.

Ma bicie? jak z jazdą bez trzymanki? Jak ze stabilnością przy hamowaniu przodem?
Jak żadne z powyższych nie ujawnia problemów, to nic sie nie stanie, ale ja bym z tym poszedł na gwarancji. Wygląda to to ujowato.
  • Odpowiedz
Ziomki. Postanowiłem kupić sobie rower żeby zacząć się ruszać i zrzucić kilka kilogramów.... Mam w okolicy dużo fajnych tras, dobry asfalt, ogólnie jest gdzie jeździc... Polećcie mi jakiś rower do 1200 zł.. nie znam się na tym kompletnie..
#rower #rowery
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, poszukuję przedniej lampki rowerowej z możliwością mocowania od dołu kierownicy. Widziałem taką u kogoś, ale nie potrafię znaleźć w sieci. Szeroka soczewka (chyba 3 w rzędzie), dwa uchwyty po obu stronach mostka. Znacie podobne modele?

#rower #rowery
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Znacie jakieś firmy, produkujące fajne kaski rowerowe?
Szukam jakiegoś casualowego, ładnego trekking/MTB do 5 stówek

#rower #rowery
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach