#citybybike #rowery #katowice orientujecie się na jakiej zasadzie są uzupełniane rowery? Ja mam wrażenie, że dziś je masowo wzięli do renowacji. Bo ich brakuje na większości stacji rowerowych. Jedynie na 3 stacjach jest ich nadmiar. Cała reszta ma po 1/2 rowerze zazwyczaj popsute. Ktoś coś? Generalnie jest ich za mało nawet jeśli wziąć rowery z tych 3 stacji z nadmiarem to nadal to nie naprawi braków.
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
5
Łysa Góra Czeski trail - MTB Beskidy turystyka rowerowa

Łysa Góra Czeski trail, czyli jak zrobić pętlę na królowej Beskidu Śląsko-Morawskiego. Opis trasy rowerowej na Łysą Górę. Ślad GPX
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
373
Zmiany na ul. Dietla. Pas dla rowerów i tylko jeden pas do jazdy dla aut

I fajowo. Krakowska Tarcza dla Mobilności.
z- 349
- #
- #
- #

szynszyla2018
via Android- 0

zalogowany_jako
via Wykop Mobilny (Android)- 0
@szynszyla2018: ale oni z tego co widziałem naprawiają je na miejscu
- 0
@uysy: skąd info że grx400 to poziom sory? Primo ma sprzęgło, dwa że 10rz czyli bardziej tiagra.
>> Lusterko rowerowe z uchwytem << ~8 zł
Do wyboru wersja 51mm lub 70mm średnicy lusterka.
#aliexpress #prostozchin #lustereczko #rower #akcesoriarowerowe #rowery
Do wyboru wersja 51mm lub 70mm średnicy lusterka.
#aliexpress #prostozchin #lustereczko #rower #akcesoriarowerowe #rowery
źródło: comment_1598383630xVe5Z9G40aptUGDC6fdwaC.jpg
Pobierz- 0
Dodaj tag---> #prostozchin do obserwowania
Hej, mirky słuchajcie ktoś z was kojarzy którędy wiedzie najłatwiejsza trasa na szczyt ślęzy? Jest jakieś łagodniejsze podejście niż to najpopularniejsze od strony parkingu na przełęczy Tąpadła? Bo nie wiem czy dam radę tamtędy wjechać. A info na necie skromne, jakieś same stare szlaki i brał map czy zdjęć
#rower #rowerowywroclaw #rowery #sobotka #sleza #turystykarowerowa
#rower #rowerowywroclaw #rowery #sobotka #sleza #turystykarowerowa
Cześć, poniżej w tagu #lowcychin prezentuję ciekawe kupony i promocje do sklepów #banggood #gearbest
----------
Aby być na bieżąco z promocjami odwiedzaj LowcyChin.pl to właśnie tam promocje i kupony wrzucane są w pierwszej kolejności!
-----------------------
Kliknij TUTAJ aby przejść do wszystkich kuponów ekskluzywnych.
-----------------------
----------
Aby być na bieżąco z promocjami odwiedzaj LowcyChin.pl to właśnie tam promocje i kupony wrzucane są w pierwszej kolejności!
-----------------------
Kliknij TUTAJ aby przejść do wszystkich kuponów ekskluzywnych.
-----------------------
źródło: comment_1598381785e6bKZCIDa40TnjXkVcC8JC.jpg
Pobierz- 0
Aby być na bieżąco z promocjami odwiedzaj LowcyChin.pl to właśnie tam promocje i kupony wrzucane są w pierwszej kolejności!
- 0
#lowcychin <==== Obserwuj
Jeżeli chcesz być wołany napisz w komentarzu ==> @lowcychin chce być wołany do...
Zapraszam także na kanał telegram ------->** https://t.me/LowcyChinpl
Jeżeli chcesz być wołany napisz w komentarzu ==> @lowcychin chce być wołany do...
Zapraszam także na kanał telegram ------->** https://t.me/LowcyChinpl
- 0
Mam rower Kross Hexagon 2.0 który kupiłem chyba z 10 lat temu na którym trenuje sobie od czasu do czasu. Niestety z racji tego że jest to MTB satysfakcji zero a średnia prędkość to 22km/h a max 32. Zastanawiam się nad rowerem szosowym tak do 2-3k. Czy jest coś w tej polce cenowej godnego uwagi i żeby jednak te prędkości były trochę większe? #rower #rowery
źródło: comment_1598369501VvtvzsJpZ7Tb188E2aTxgz.jpg
Pobierz- 1
@goorskypl: na twoim miejscu zapolowałbym na Rometa Huragana 3, Treka Domane AL 3 albo Gianta Contenda 1 - może by się udało w 3k zmieścić. Generalnie szukałbym czegoś na Sorze R3000, ale gdyby się nie udało, to coś na Claris R2000 też styknie
- 1
Pytanie z pograniczna bike fittingu i budowy ram. Jaki układ ramy lub błędu w ustawieniu roweru mogą mieć wpływ na ból ud podczas jazdy? Na co zwrócić szczególna uwagę? Nigdy wcześniej nie czułem ud.. ból mięśnia prostego uda po przejechaniu 2 km jest chyba objawem tego, że coś jest nie tak? Wołam ekspertów od bike fittingu.
#bikefitting #rower
#pytaniedoeksperta #szosa #rowery
#bikefitting #rower
#pytaniedoeksperta #szosa #rowery
źródło: comment_1598364841U4ghhuxkdkg2yHgaSJ5I4n.jpg
Pobierz@tomosano: dlugosc mostka,przesuniecie siodła i ułożenie bloków na bucie jesli jezdzisz w spd...
Ja mam dosc zwartą rame cannondale i mialem podobny temat i pierwsze co zmienilem to dlugosc mostka bo za bardzo sie kladlem na ramie przez co bardziej naciagalem miesnie...
Ja mam dosc zwartą rame cannondale i mialem podobny temat i pierwsze co zmienilem to dlugosc mostka bo za bardzo sie kladlem na ramie przez co bardziej naciagalem miesnie...
konto usunięte via Android
- 0
@tomosano Może spróbuj rolować udo? To naprawdę bardzo pomaga.
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Wasky: Nowy niecale 1200, dwuletni 900, no tak średnio bym powiedział. Ja swojego V3 na prawie nowych oponach Schwalbe i po pełnym serwisie sprzedałem za 800.
@Wasky: Ktoś kiedyś na tagu pisał, że rower 2-3-letni to powinno się celować w 50% ceny. Zależy też co poprzedni właściciel robił w serwisie.
Mireczki szukam jakiejś lampki rowerowej na przód mojego bolidu. Uzytkowana bedzie glownie poza miastem, w lasach i na drogach polnych, dlatego chcialbym aby mozliwie mocno świeciła. Najlepiej ladowana na usb, cena powiedzmy tak do 100zl max. Słyszałem że dość dobra jest prox aero f III. Nada się? Czy znajdę coś lepszego w tej cenie?
Wolałbym nie czekać miesiąca tylko mieć ją na juz, także sprzęt od majfrendów raczej odpada.
#rower
Wolałbym nie czekać miesiąca tylko mieć ją na juz, także sprzęt od majfrendów raczej odpada.
#rower
konto usunięte via Android
- 0
@Wujek_Kurde_Wladek Ten prox na szosę jak najbardziej ok, ale do lasu jest za słaby. Już lepiej convoy s2+, skoro nie trzeba przejmować się oślepianiem.
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Mirki czy warto doinwestować i zmienić korbę kwadrat na Hollowtech 2. Korbę z osią zintegrowaną ?
Mam fitness od Treka FX3 i w modelu 2019 dawali jeszcze korbę kwadrat.
Widziałem na necie idzie kupić Alivio 3x9 takie jak mam za 300 z supportem BB52
Mam już nastukane jakies 5 tys km, Support musialem dokręcać juz z 3 razy.Ostatnio koleś w serwisie mi wyosiował i przegwintował mufę na przyszłośc np pod to Hollowtech 2
Zmieniał
Mam fitness od Treka FX3 i w modelu 2019 dawali jeszcze korbę kwadrat.
Widziałem na necie idzie kupić Alivio 3x9 takie jak mam za 300 z supportem BB52
Mam już nastukane jakies 5 tys km, Support musialem dokręcać juz z 3 razy.Ostatnio koleś w serwisie mi wyosiował i przegwintował mufę na przyszłośc np pod to Hollowtech 2
Zmieniał
@Enjama: czuć różnice w sztywności na +, znowu 5000km na BB52 nie ujedziesz :P
@Enjama: w rowerze zimowym nie dotrwałem nawet do 1200km i zaczęły się trzaski, wymiana samych łożysk jest upierdliwa bo kołnierz uszczelniający ma nietypowy wymiar i trzeba go stoczyć o 1mm, zawsze możesz wziąć suport accenta który jest przystosowany do używania standardowych łożysk
- 0
@iErdo: Tak, polecam. Zmieniałem ze Schwalbe Smart SAM bo miały spory bieżnik i opory. Trochę k----e się ciężko zakładały, ale przy posmarowaniu rantu opony poszło miodzio.
@iErdo: Ogólnie nie jest to jakaś gigantyczna różnica, ale czuć. Gdybym robił to drugi raz to bym zjechał z szerokością + bieżnik.
Pytanie do speców od rowerów, w ciągu 2 tygodni wymieniłem 2 dętki w rowerze, obie nowe. Co do pierwszej okej, zdjąłem,kawalek cienkiego druciku w oponie, dętka miała prawo się przebić. Założyłem druga, nowa i zrobiłem jazdę próbną ok. 3km wszystko w porządku,schowalem rower do piwnicy a dziś u jechałem z 200m i tsss koniec jazdy. Czy to znaczy że opona już do wymiany?
#rowe #rowery
#rowe #rowery
Szukam pedałów dwustronnych platforma plus zapięcie, Shimano pd-530 będą spoko? Akurat kumpel za grosze ma do sprzedania prawie nieużywane ( ͡º ͜ʖ͡º)
#kiciochpyta #rowery
#kiciochpyta #rowery
Cześć Mireczki i Mirabelki.
Kupiłem rower. Koło włożone, przykręcone, z hamulcem tarczowym. Jeździ się dobrze.
I siedzi pomiędzy widelcem jak na zdjęciu. Mocno (ok 0.6 - 0.7 cm w najszerszym miejscu) skierowane w prawą stronę jak na zdjęciu.
Czy coś tu jest nie tak czy się nie przejmować? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rower #rowery #northbike
Kupiłem rower. Koło włożone, przykręcone, z hamulcem tarczowym. Jeździ się dobrze.
I siedzi pomiędzy widelcem jak na zdjęciu. Mocno (ok 0.6 - 0.7 cm w najszerszym miejscu) skierowane w prawą stronę jak na zdjęciu.
Czy coś tu jest nie tak czy się nie przejmować? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rower #rowery #northbike
źródło: comment_1598298867L3ewxjB5EGhvNErVrbQTjO.jpg
Pobierz- 3
@OtozToWszystko: bywa. Oczywiście tak być nie powinno ale z drugiej strony to nic strasznego i spoko nożna tak jeździć.
@OtozToWszystko: na całym obwodzie tak przesunięte? To objaw nieumiejętnego / nieprawidłowego zaplotu.
Ma bicie? jak z jazdą bez trzymanki? Jak ze stabilnością przy hamowaniu przodem?
Jak żadne z powyższych nie ujawnia problemów, to nic sie nie stanie, ale ja bym z tym poszedł na gwarancji. Wygląda to to ujowato.
Ma bicie? jak z jazdą bez trzymanki? Jak ze stabilnością przy hamowaniu przodem?
Jak żadne z powyższych nie ujawnia problemów, to nic sie nie stanie, ale ja bym z tym poszedł na gwarancji. Wygląda to to ujowato.
- 0
@bagi1: Poc Trabec
























