Wpis z mikrobloga

Dzisiaj szarpnąłem się w końcu na pierwsze 100 km moim góralem. Piękna trasa przez Dolinę Grzybowską, Las Zwierzyniec, Puszczę Dulowską, a następnie koszmarne podjazdy w stronę Ojcowskiego Parku Narodowego. Nie powiem - nie spodziewałem się aż tak długich i stromych podjazdów. Ale kto by sprawdzał trasę przed przejazdem ¯_(ツ)_/¯. W Ojcowie trochę odetchnąłem i ruszyłem do domu. Szkoda tylko, że przed końcem trasy rozładował mi się telefon (°° . Do końcowego wyniku należałoby dodać jeszcze jakieś 10 km. #rower #rowery #krakow
sbsb - Dzisiaj szarpnąłem się w końcu na pierwsze 100 km moim góralem. Piękna trasa p...

źródło: comment_1600544217D98FIdpEzFym8M0rlELndt.jpg

Pobierz
  • 13
@sbsb:mieszkam obok i od zawsze narzekam że wszędzie wkoło Krakowa górki i doliny i mnie gotuje na podjazdach, także wyobrażam sobie jaka była walka. No może trasa na wschód jest jeszcze płaska koło Niepołomic. Dlatego na pierwsza setkę pewnie gdzieś tam pojadę.
  • 0
@MrDeadhead: Powodzenia! Mnie nagle zajawka wzięła na rower i tak sobie jeżdżę prawie codziennie od miesiąca. Póki co były to wyprawy na 50-60 km, ale chciałem jeszcze stówkę w tym sezonie zaliczyć i się udało. Ze łzami w oczach w końcówce, ale jest :D
@sbsb: Niezle. Mnie tez wzielo, ale troche mniej ambitnie. Ostatni raz rowerem jezdzilem ze 20 lat temu, a teraz jak kupilem jakas stara uzywke, to jakies tam 10-20-30 no i to dzisiejsze 50. Pewnie dalbym rade cos wiecej, ale moze lepiej nie szalec tak od razu. No i jakos vmax na moim to 40 na godzine, chyba nie umiem jezdzic ¯\_(ツ)_/¯