Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
- 0
@sargento: tak, do szybkiego zakładanie i sciągania. Na razie znalazłem:
https://martombike.com/produkt/nogawki-czarny-odblask/
https://attiq.net/ocieplacze-nogawki-kolarskie-tecno-therm-black-unisex.html
https://martombike.com/produkt/nogawki-czarny-odblask/
https://attiq.net/ocieplacze-nogawki-kolarskie-tecno-therm-black-unisex.html
@Sarwol: mam te nogawki z attiq, bardzo fajne od srodka przyjemne polarowe ocieplenie, od zewnatrz material ktory latwo sie czysci. W zasadzie uzywam ich od zakresu > +5° Nie zjezdzaja z jogi trzymaja sie niezle czego nie moge powiedziec o nogawkach z Decathlonu :)
Serwis amortyzacji nie jest taki straszny.
Troszkę informacji jak zrobić pierwszy krok...
...i zaoszczędzić na serwisie :)
#rower #rowery #serwisrowerowy
Troszkę informacji jak zrobić pierwszy krok...
...i zaoszczędzić na serwisie :)
#rower #rowery #serwisrowerowy
#rower #serwisrowerowy #rowery
Jakie polecacie koła do MTB, przerobiłem w poprzednim sezonie rower na rower elektryczny. Dorzuciłem silnik (mid -bafang) i akumulator do ramy i teraz koła nie dają rady. Szprychy popękały, inne się poluzowały. Nie zależy mi na niskiej wadze jednak zależy mi aby koło było wytrzymałe. Rower to Merida Big Nine 40 29".
Budżet to max 1000zł za dwa koła. Wiadomo, im taniej tym
Jakie polecacie koła do MTB, przerobiłem w poprzednim sezonie rower na rower elektryczny. Dorzuciłem silnik (mid -bafang) i akumulator do ramy i teraz koła nie dają rady. Szprychy popękały, inne się poluzowały. Nie zależy mi na niskiej wadze jednak zależy mi aby koło było wytrzymałe. Rower to Merida Big Nine 40 29".
Budżet to max 1000zł za dwa koła. Wiadomo, im taniej tym
- 0
@FELIX90: 750W ale tutaj bardziej chodzi o wagę roweru + wagę rowerzysty. Miałem koła które były od początku na rowerze a one wyglądały na kola lichej jakości.
750w na silniku jednak czasami leci 25A x 48V czyli w peaku nawet 1200W.
750w na silniku jednak czasami leci 25A x 48V czyli w peaku nawet 1200W.
@PiotrokeJ: jakies customy, na tyl obrecz z halo wzmacniana a na przod byle co
no i szprychy jakies nierdzewne bo potem kolo wyglada jak gowno
no i szprychy jakies nierdzewne bo potem kolo wyglada jak gowno
- 2
Tak wygląda linka hamulcowa po odbiorze z serwisu, tak to się robi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#szosa #rowery #decathlon #wykoptribanclub
#szosa #rowery #decathlon #wykoptribanclub
źródło: comment_16170259686Oe0WROdUk7MdtAIbYW3it.jpg
PobierzJaki zestaw do czyszczenia roweru byście polecili? Nie do końca wiem czym wyczyścić kasetę i czym odtłuścić hamulce. Bo łańcuch rozumiem, że najlepszy shake w benzynie? Proszę o jakieś rady dla nowicjuszki, sporo piasku na kasecie mam i ciężko ścierką schodzi. Inwestować w jakieś specjalne szczotki? Dzięki za pomoc z góry (。◕‿‿◕。)
#rower #rowery #kiciochpyta #pytanie #
#rower #rowery #kiciochpyta #pytanie #
- 2
@Chwilowo: możesz kupić dedykowaną szczotkę do kaset za 2 dychy albo mini zmiotkę w hipermarkecie za 3 zł ( ͡€ ͜ʖ ͡€), której włosie też ładnie wyczyści przestrzeń między tarczami. Coś takiego, o:
źródło: comment_1617022653vqeajURrufCgCKwf39vF0W.jpg
Pobierz@Chwilowo: ja lubię maszynki do czyszczenia łańcucha, po taniości np Bike Hand ma w miarę ok. Nie zastępuje to porządnego czyszczenia, ale do super szybkiego zdjęcia syfu jest świetne. Kup odtłuszczacz (np Meglio) i z gorącą wodą zmieszaj, działa bardzo sprawnie. Protip z tanimi szczotkami od faxepl też dobry - z kasety syf ogarniesz, zwłaszcza jak odtłuszczacz sobie tam podziała.
Jak skończysz to wysusz i nałóż oliwkę.
Jak skończysz to wysusz i nałóż oliwkę.
- 0
#rowery #rower Romet mustang m2
https://m.romet.pl/Rower,MUSTANG_M2,10,785,788,15445,2021.html
Mam do wyjęcia nowy za 1800zl. Niby fajnie, tylko czy da radę dla mnie na 150kg ? (40kg ponad normę katalogowa). Ktoś ma, jakieś doświadczenia ?
https://m.romet.pl/Rower,MUSTANG_M2,10,785,788,15445,2021.html
Mam do wyjęcia nowy za 1800zl. Niby fajnie, tylko czy da radę dla mnie na 150kg ? (40kg ponad normę katalogowa). Ktoś ma, jakieś doświadczenia ?
@Mirkowy_Annon: moim zdaniem zdecydowanie odpada, szczególnie że wybrałeś sobie jedną z najsłabszych marek na rynku. Przy tej wadze osie QR będą Ci pękać non stop. Oczywiście wcześniej padnie suport i wpusty korby, łożyska piasty, może obręcze. Szukaj czegoś używanego na osiach 12/15mm, łożyskach maszynowych w piastach i przelotowej korbie. Przerabiałem dużo ludzi 'plus size' i zawsze był problem jak któryś sobie ubzdurał rower do 2k. Producent bardzo często odmawiał gwarancji
- 0
Cześć, ostanio przywiozłem do Krakowa mój stary rower jeszcze z czasów liceum - Arkus Vip 6.0. Ostanie 5 lat spędził w piwnicy ale może w końcu wróci do łask a ja z nim.Trochę się nim pobawiłem, poczyściłem ale myślę że warto zmienić w nim opony na coś, nadającego się do jazdy. Obecnie są tam opony Schwalbe Black Jack 26x2.10.
Macie do polecenia coś niedrogiego, nadającego się do jazdy po mieście, ew od
Macie do polecenia coś niedrogiego, nadającego się do jazdy po mieście, ew od
@sdamians: Z drutowych zobacz kenda k892 1.95, napompowana porządnie ma dość niskie opory toczenia
73 154 + 43 = 73 197
Dzisiaj zielona pętla i inspekcja dolomitów w Libiążu. Kręcone dwa dni pod rząd, myślałem że będzie gorzej :D
Kurde jak ja lubię tę trasę. Krótka, intensywna, są szutry, przeważnie jest błotko, no i jest się gdzie rozpędzić na asfalcie. Generalnie trasa potrafi dobrze wytrzepać, ale człowiek się nie nudzi :D
#
Dzisiaj zielona pętla i inspekcja dolomitów w Libiążu. Kręcone dwa dni pod rząd, myślałem że będzie gorzej :D
Kurde jak ja lubię tę trasę. Krótka, intensywna, są szutry, przeważnie jest błotko, no i jest się gdzie rozpędzić na asfalcie. Generalnie trasa potrafi dobrze wytrzepać, ale człowiek się nie nudzi :D
#
źródło: comment_16169622050LKtczcHTimCI2K9lDjaml.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Cześć, szukam roweru w miarę uniwersalnego - dużo jeżdżę po lasach, łąkach, ale też po asfalcie czy po mieście. Planuję też jeździć po trudniejszym terenie (góry - na początku Ślęza potem trudniejsze). Budżet tak do ok 5000.
Na co powinienem zwracać uwagę - amortyzatory powietrzne, czy hydrauliczne? Hamulce chciałbym oba tarczowe i raczej hydrauliczne. Nie wiem jak z napędem jaki jest najlepszy - do tej pory jeździłem na 9x3. W tej cenie
Na co powinienem zwracać uwagę - amortyzatory powietrzne, czy hydrauliczne? Hamulce chciałbym oba tarczowe i raczej hydrauliczne. Nie wiem jak z napędem jaki jest najlepszy - do tej pory jeździłem na 9x3. W tej cenie
@AbaddonLincoln: Tak ;) dlatego raczej mówię o rowerach które da się kupić. Bo co z tego, że coś polecę, jak najbliższa dostawa będzie za dwa lata i rower będzie 30% droższy ¯\_(ツ)_/¯
- 0
Znajdę jakieś dobre siodełko w przystępnej cenie (do 100 zł)?
Jeżdzę mtb (btwin rockrider 520), ostatnio główniej jakieś traski ok. 30-40 km i tragedia z moim siodełkiem, planuje dłuższe trasy około stówki i po doświadczeniach z tamtego roku wiem, że bez nowego siodełka się nie obędzie.
#rower #mtb #rowery
Jeżdzę mtb (btwin rockrider 520), ostatnio główniej jakieś traski ok. 30-40 km i tragedia z moim siodełkiem, planuje dłuższe trasy około stówki i po doświadczeniach z tamtego roku wiem, że bez nowego siodełka się nie obędzie.
#rower #mtb #rowery
@grastanislaw: kup sobie szosowe gacie z dobrą pieluchą, to jest podstawa.
@grastanislaw: Siodłko Medicus od Wittkopa, najlepsze siodło jakie miałem w życiu + cena
https://www.rowertour.com/p/157202/wittkop-medicus-twin-1.0-siodelko-rowerowe-trekkingowe-unisex
https://www.rowertour.com/p/157202/wittkop-medicus-twin-1.0-siodelko-rowerowe-trekkingowe-unisex
Ciekawy podcast rowerowy poszukiwany. Raczej podróżniczy niż sportowy/sprzętowy. _Podkast rowerowy_ znam. Rezerwat przygody też.
#podcast #rower #bikepacking #rowery
#podcast #rower #bikepacking #rowery
@peanut_whu długi dystans rowerem - jest ok
@peanut_whu: kilka odcinków dobra podróż - np o wyprawie przez bajkał lub Kanada-Meksyk
- 0
Zamawial ktos rower w poprzenim sezonie z rosebikes? Zamawialem w pazdzierniku 2020 mial byc w maju pozniej przelozyli na czerwiec a teraz data nie jest widoczna. Wchodzac teraz na strone rower podrozal 800€ i zmienila sie specyfikacja. Na maile nie odpisuja. Jestem ciekawy czy ktos tez ma taki przypadek?
#rower #rowery #rosebikes
#rower #rowery #rosebikes
@cichy300
Ten rok jest "wyjątkowy". Każda firma podniosła ceny, wszyscy mają ogromne opóźnienia w produkcji.
Ten rok jest "wyjątkowy". Każda firma podniosła ceny, wszyscy mają ogromne opóźnienia w produkcji.
- 0
Tyle to ja wiem. Pytapem czy ktos mial podobny przypadek. Jako ze na maile noe odpisuja to kompletnie nie wiem czego sie spodziewac. Czy tego co zamowilem czy zmienionej specyfikacji
@Ziombello: Bardzo zly pomysl, beda Ci sie slizgac po platformach
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 9
Komentarz usunięty przez autora
- 0
- 0
@Vel_Makarena: działa, dzięki.
konto usunięte via Android
- 10
Na rowerowym szlaku ( ͡º ͜ʖ͡º)
#rower #usa #policja #wakacje #podrozujzwykopem #rowery #samochody #samochod #samochodyzusa.
#rower #usa #policja #wakacje #podrozujzwykopem #rowery #samochody #samochod #samochodyzusa.
źródło: comment_1616893890CAnSht2yxtKOJEhuX4EAQT.jpg
Pobierz@AgEnt-Of-cHaOS: co ten tłumik
@AgEnt-Of-cHaOS: a ty nie byles w polsce? xD wrociles do chicago?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Witajcie mircy.
Jaką kamerę kupić żeby sprawdzała się jako wideorejestrator do roweru?
Fajnie jakby była o ile to możliwe bezobsługowa np. zapętlone nagrywanie i miała stabilizację obrazu.
#rower #rowery #aliexpress #gearbest #bangood
Jaką kamerę kupić żeby sprawdzała się jako wideorejestrator do roweru?
Fajnie jakby była o ile to możliwe bezobsługowa np. zapętlone nagrywanie i miała stabilizację obrazu.
#rower #rowery #aliexpress #gearbest #bangood
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@PilotPirx: od biedy to nawet ta samochodowa xiaomi, podlaczasz pod usb i automatycznie zaczyna nagrywac. nie wiem jak z mocowaniami.
bierz jakas ktora cos widzi w nocy i nagrywa w mp4 (te tanie chinskie potrafia nagrywac w avi)
bierz jakas ktora cos widzi w nocy i nagrywa w mp4 (te tanie chinskie potrafia nagrywac w avi)




























#rower #podrozujzwykopem #rowery #usa #floryda #wakacje #jadesexd
źródło: comment_1617067858JjqgxfzbrUmSlDq9ROSJzk.jpg
Pobierz@AgEnt-Of-cHaOS: pytanie raczej czym