#rowery
Co sądzicie o Indiana x cross 4 z media Expert? Rozglądam się za czymś na dojazdy do pracy i w weekend przejażdżki 50-100kms.
Raczej ścieżki i asfalt
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@bibsz mam jeszcze jedno pytanie. W tańszych rowerach często hejtuje się przedni amor i sugeruje jego zablokowanie. Co jest złego w tych tanich? Ugina się przecież?
  • Odpowiedz
Mirabelki i Miraski, które jeżdżą na #rower i jeszcze nie wzięły udziału w #ankieta . Do 25.03 zbieramy głosy w badaniu turystyki rowerowej: https://www.wykop.pl/link/6000675/dolny-slask-rowerem-powiedz-co-myslisz-i-wygraj/ każdy głos jest na wagę złota :) a przy okazji do wygrania kilka fajnych nagród.
Pomożecie?
#rowery #polska #las #turystyka #dolnyslask #ciekawostki #rozdajo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakie tanie ale sensowne buty spd polecacie? Do tego od razu bloki i pedały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jazda rekreacyjna, szosowa - nigdzie się nie ścigam. Bloki szosowe lub mtb.

#rower #szosa #rowery
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szukam #rower trekkingowy dla różowy pasek.
Wymóg „ładny kolor” lekki, do 2k. Myślałem o jakimś Krosie, chyba całkiem fajny stosunek do jakości. Może ktoś z tagu pomoże
#rowery
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sporo osób w minionym i obecnym sezonie łapie się na nowo za rower (np. po kilku latach).
Serduszko mi, aż rośnie z tego powodu, ale...
... Bezpieczeństwo i komfort to podstawa, więc sprawdźcie swoje maszyny po zakupie/odkopaniu z piwnicy.
Stworzyłem taki prosty poradnik oceny stanu technicznego analogowych jednośladów:

Ocena stanu technicznego dla żółtodziobów
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yhy, szkoda, że w sytuacji kraksy z której inni wychodzą cało, to takie osoby "lepią dziurę w głowie". Żarty, żartami, ale bez kasku na rowerze, wygląda się jak głupek.
  • Odpowiedz
@Cyfranek: po pierwsze, o jakości zamków Kryptonite wiadomo od lat. Po drugie 99% złodziei rowerów nie otworzy nawet zabezpieczenia za 20zł. No i to jest koleś, który ma kanał na YT, na którym otwiera zamki, to jego hobby XD Złodzieje rowerów nie są tacy sprytni na ogół, albo wybierają inne, szybsze i wygodniejsze metody (kątówka, nożyce hydrauliczne).

Jedyne zabezpieczenia, które mają trudne do otwarcia zamki to Abus, reszta skupia się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Cześć. Potrzebuje porady. Chce kupić tylne koło do tego roweru . Nie znam się na tym za bardzo, a chciałbym to zrobić jak najmniejszym kosztem. Jaka obręcz mam kupić czy to jest kaseta czy wolnobieg ? Czy muszę kupić z zębatkami przerzutki czy mogę te przelozyc ?
#rower #rowery
irastaman - Cześć. Potrzebuje porady. Chce kupić tylne koło do tego roweru . Nie znam...

źródło: comment_1616143342XxYJu4wIL0nHlIGHHVnS8t.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 40
55 992 + 53 = 56 045

W końcu mogłem się przejechać po wtorkowym fittingu :D Jakiś większych zmian nie było, ale liczę że ból kolana się nie pojawi, stopy nie będą drętwieć, a odwłok trochę odpocznie :D Generalnie wrażenia pozytywne, bardziej stabilny jestem, chyba się tak bardzo nie bujam, w sumie nic mi dzisiaj nie dolegało, zobaczymy na dłuższych dystansach. I dowiedziałem się, że z moją mobilnością mogę celować w bardziej sportową
guru8 - 55 992 + 53 = 56 045

W końcu mogłem się przejechać po wtorkowym fittingu :D ...

źródło: comment_16161091269LkwfJ8JsZGNHA29A7HArH.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@guru8: No mi chodziło po głowie, żeby jechać do Jarka Dymka do Myślenic, bo to podobno najlepszy człowiek do tego.
Ja ogólnie chyba mało problematyczny jestem na rowerze, ręce i dłonie mnie nie bolą, jedyne co to stopę jedną czuje i to prawdopodobnie jest do wypracowania ustawieniem bloków albo wkładką w bucie, ewentualnie pracą z biodrem, bo kiedyś jedno miałem przyblokowane.

Cena 750 zł za fitting u Jarka Dymka i
  • Odpowiedz
elko, jutro te stojaczki rowerowe w lidlu będą ale widzę, że jeszcze jest skrzynka z narzędziami
warto ją brać? ktoś ją ma i jest w stanie się wypowiedzieć

nie mam serwisu rowerowego jakby co

#mtb #rower #rowery #lidl
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@xaro Z narzędziami rowerowymi jest taki problem że każdy rower wymaga innych. W efekcie płacisz za tanie narzędzia z których połowy nie potrzebujesz a połowy i tak brakuje i wydajesz tyle co byś wydał na coś porządnego.
  • Odpowiedz
Szukam roweru trekkingowego do 2000 zł. Głównie będzie jeździł po ścieżkach rowerowych i okazjonalnie po drogach gruntowych. Jakieś przyzwoite modele polecacie?

#rowery #rower #trekking
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach