Mirabelki i Miraski, które jeżdżą na #rower i jeszcze nie wzięły udziału w #ankieta . Do 25.03 zbieramy głosy w badaniu turystyki rowerowej: https://www.wykop.pl/link/6000675/dolny-slask-rowerem-powiedz-co-myslisz-i-wygraj/ każdy głos jest na wagę złota :) a przy okazji do wygrania kilka fajnych nagród.
Pomożecie?
#rowery #polska #las #turystyka #dolnyslask #ciekawostki #rozdajo
Pomożecie?
#rowery #polska #las #turystyka #dolnyslask #ciekawostki #rozdajo

































Co sądzicie o Indiana x cross 4 z media Expert? Rozglądam się za czymś na dojazdy do pracy i w weekend przejażdżki 50-100kms.
Raczej ścieżki i asfalt